Įkraunama...
Įkraunama...

Matis kosmetika

as naudojau matis paakiu krema is karaliskos linijos. tai jis labai fainas, drekiantis ir jo ilgam uzteko, kaina 139 lt. daugiau sios firmos priemoniu nenaudojau, bet manau jos labai geros
Atsakyti
O kiek kainuoja Matis krempudra? g.gif


Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2006 01 22, 20:39)
O kiek kainuoja Matis krempudra?  g.gif

kitam puslapy parasyta 69 lt ax.gif
Atsakyti
Man reiktu tokios pudros, kad oda visa diena neblizgetu ir nesiriebaluotu
Atsakyti
Jauciu,tokios niekada neatrasi.
Kai tik blizgesys pradeda lysti,papudruok riebias vietas su biria pudra
Atsakyti
Gal kas naudojot paakiu kremuka, idomu ar geras rolleyes.gif , nes veido kremas patinka, o paakiu nezinau, koki pirkti ax.gif Dar niekad nenaudojau kremuko paakiams, bet manau pats laikas pradeti 4u.gif Man 21m. , bet galvoju, kad neperanksti blush2.gif
Atsakyti
Pabandyk akiu zele nuo nuovargio Eye Care Gel Anti-Tiredness,ji lengvos teksturos,tinka bet kokiam amziui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 30 balandžio 2006 - 09:39
Nejau jau Lietuvoj nebegalima nusipirkt matis krempudros? schmoll.gif
Sarmoj paklausiau - sako jau nebeimportuojam g.gif
Atsakyti
QUOTE(jazminutė @ 2006 09 05, 17:33)
Nejau jau Lietuvoj nebegalima nusipirkt matis krempudros?  schmoll.gif
Sarmoj paklausiau - sako jau nebeimportuojam  g.gif

jau vel yra sitos kremines pudros sarmose, gal susigundyti ir nusipirkti g.gif
Atsakyti
Matis jau vel Lietuvoje! Naudoju nemazai priemoniu ir man jos patinka ir tinka. Aisku, tai labai individualu... bet Matis labai gera paakiu linija, pudros. Labai geras yra grozio kremas ir daug kitu priemoniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bigliuke @ 2007 01 02, 22:04)
Matis jau vel Lietuvoje! Naudoju nemazai priemoniu ir man jos patinka ir tinka. Aisku, tai labai individualu... bet Matis labai gera paakiu linija, pudros. Labai geras yra grozio kremas ir daug kitu priemoniu  thumbup.gif

kaip faina kad pudros atsirado,reiks i sarma uzsukti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bigliuke @ 2007 01 02, 23:04)
Matis jau vel Lietuvoje! Naudoju nemazai priemoniu ir man jos patinka ir tinka. Aisku, tai labai individualu... bet Matis labai gera paakiu linija, pudros. Labai geras yra grozio kremas ir daug kitu priemoniu  thumbup.gif


drinks_cheers.gif Tikrai,tai labai individualu...Tiesiog is noro isbandyti koki nors Matis firmos produkta nusipirkau balzama paakiams CONTOUR DES YEUX baume integral yeux anti-temps.Ir ka galiu pasakyti,kad paliko neutralu,o gal net daugiau neigiama ispudi schmoll.gif Teigiamo efekto jokio nepastebejau.Dar pries pirkdama si krema,viename rusiskame saite
Papildyta:
Tesinys.Busiu kazka klaviaturoje ne taip paspaudusi g.gif Viename rusiskame saite perskaiciau atsiliepima,kad sis balzmas dar net isryskino smulkutes apyakiu rauksleles g.gif Tai va toks pat ispudis susidare ir man,bei atsalde bet koki nora isbandyti kitas Matis priemones schmoll.gif Lyginu su naudojamais Givenchy,Guerlain,Clarins,Sothys,Avene,Nivea paakiu kremais.Sio saraselio pabaigoje butu Matis.Turbut paprasciausiai man netiko g.gif
Atsakyti