Įkraunama...
Įkraunama...

Matis kosmetika

Taigi, ipyle vakar sio serumo sarmoj,bandysiu smile.gif naudosiu tik riebioms veido zonoms.
Atsakyti
Aš jau savaitę naudoju matis koncentratą "reponse jeunesse" violetinį, tai oda gražėja ne dienom, o valandom wub.gif . Kadangi po žiemos labai jautėsi kad odai trūksta drėkinimo, tai kažkaip susigundžiau pabandyti šitą, o tuo labiau, kad jį galima ir jaunesnei odai naudoti. Labai patiko konsistencija, jau tokio miniatiūrinio lašiuko skruostui uztenka bigsmile.gif . Ir pad prie to pačio prigriebiau žele paakiams "reponse yeux", tai apie sita kolkas dar nieko negaliu pasakyti, nes problemų su paakiais dar netriu, siaip sugalvojau odele po akimis palepinti. Tik sitos zele minusas tas, kad su dozatorium vienam kartui per daug issispaudzia ir kazkaip neina reguliuoti isspaudzaimo kiekio.
Kaina aisku kandziojasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 05 06, 13:14)
Aš jau savaitę naudoju matis koncentratą "reponse jeunesse" violetinį, tai oda gražėja ne dienom, o valandom wub.gif . Kadangi po žiemos labai jautėsi kad odai trūksta drėkinimo, tai kažkaip susigundžiau pabandyti šitą, o tuo labiau, kad jį galima ir jaunesnei odai naudoti. Labai patiko konsistencija, jau tokio miniatiūrinio lašiuko skruostui uztenka bigsmile.gif . Ir pad prie to pačio prigriebiau žele paakiams "reponse yeux", tai apie sita kolkas dar nieko negaliu pasakyti, nes problemų su paakiais dar netriu, siaip sugalvojau odele po akimis palepinti. Tik sitos zele minusas tas, kad su dozatorium vienam kartui per daug issispaudzia ir kazkaip neina reguliuoti isspaudzaimo kiekio.
Kaina aisku kandziojasi  doh.gif

Kokia jusu oda?
gal galima nuoroda koncentrato?smile.gif
Atsakyti
man atrodo kad Inga654 kalbejo apie si seruma
user posted image
Atsakyti
http://www.feeluniqu...sing-Serum-30ml

ar

http://www.feeluniqu...Skin-Types-30ml

ar

http://www.feeluniqu...ling-Serum-30ml

?

Tiesiog noriu pasitikslinti blush2.gif
Atsakyti
Gal galite pasidalinti ziniomis,kur pigiausia pirkti matis kosmetika?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 05 16, 14:12)
Gal galite pasidalinti ziniomis,kur pigiausia pirkti matis kosmetika?smile.gif



Atrodo sita menesi douglas ir sarmose 15-40 proc nuolaidos, tai jei siustis reikia paskaiciuot ir suziuret kiek lt kainuotu.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 05 16, 13:12)
Gal galite pasidalinti ziniomis,kur pigiausia pirkti matis kosmetika?smile.gif


Viena ausim girdėjau, kad kai kurios kosmetologės gali kai ką parduot, nes kažkurie produktai būna profesionalams skirtose pakuotėse ir tada išeina pigiau. bet čia reikia tikslinti su kosmetologėm, kurios dirba su Matis.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 05 06, 15:44)
Kokia jusu oda?
gal galima nuoroda koncentrato?smile.gif


Velokai, bet atsakysiu biggrin.gif
Mano mišri oda
va sitas serumas http://www.feeluniqu...sing-Serum-30ml
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 05 06, 14:14)
Ir pad prie to pačio prigriebiau žele paakiams "reponse yeux", tai apie sita kolkas dar nieko negaliu pasakyti, nes problemų su paakiais dar netriu, siaip sugalvojau odele po akimis palepinti. Tik sitos zele minusas tas, kad su dozatorium vienam kartui per daug issispaudzia ir kazkaip neina reguliuoti isspaudzaimo kiekio.
Kaina aisku kandziojasi  doh.gif

Kokią savaitę testuoju tą gelį ir patinka. Manau, visai norėčiau ir viso indelio šito gelio arba kremuko iš tos pačios linijos bigsmile.gif
O kokie atsiliepimai ilgiau panaudojus? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(NIDCKA @ 2010 04 27, 15:41)
user posted image
dar apie si seruma pora zodziu ,rezultatai tik po poros menesiu kuo ilgiau naudoji tuo oda darosi sveikesne  pas mane ji labai riebi buvo praradus spalva ,papilkejus ryte jau po pusvalandzio visa blizgedavau ,inkstiru nespedavau naikint , o dabar  atsigavo odos spalva inkstiru dar vienas kitas atsiranda bet tai niekis palyginus kiek buvo ,vyras pastebejo ,vakare  kai nusivaliau makiaza paklause kam as tas pudras pries nakti tepu o mano veidas buvo tik svariai nupraustas as pati matau kad oda grazeja bet labai smagu kad ir kiti tai pastebi  wub.gif

Kuriam laikui užteko to serumo ir ar visam veidui, kaklo zonai tepdavot?
Atsakyti
Isbandziau pirma karta drekinanti seruma, tai malonus,bet sakyciau,kad man jis krema atstoja,nes pakankamai sunkus, konsistencija zymiai labiau patiko oxygen serumo,skystesnis.
Kvapas aitrokas,bet blesta po truputi smile.gif Na,nezinau ar pirksiu...Manau,geriau oxygen,nes krema ir taip papildomai su SPF naudoju,taigi man biski per riebu bus misriai odai toks serumas ir dar kremukas.
Papildyta:
QUOTE(Victorious @ 2010 07 03, 10:28)

Kuriam laikui užteko to serumo ir ar visam veidui, kaklo zonai tepdavot?

O ar sis ne riebiai odai?Tai kaklui kazin ar isvis tiktu,nebent beria ji.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 07 03, 08:28)
Kokią savaitę testuoju tą gelį ir patinka. Manau, visai norėčiau ir viso indelio šito gelio arba kremuko iš tos pačios linijos bigsmile.gif
O kokie atsiliepimai ilgiau panaudojus? smile.gif
Papildyta:

Kuriam laikui užteko to serumo ir ar visam veidui, kaklo zonai tepdavot?

raso kad tepti problematines vietas tai pas ka riebi tik T zona tai reiktu tept tik ja mano oda riebi visur isskyrus smilkinius tai as tepiau kaip ir visa veida kaklui as nenaudojau kaklo oda neproblematine uzteko pusmeciui tai tikrai jei ne ilgiau neatgaminu kada pradejau doh.gif 4u.gif
Atsakyti