Įkraunama...
Įkraunama...

Matis kosmetika

QUOTE(Maserati @ 2010 07 03, 11:56)
O ar sis ne riebiai odai?Tai kaklui kazin ar isvis tiktu,nebent beria ji.

Kažkas man minėjo, kad ant pakuotės parašyta tepti tiek veidą, tiek kaklą, bet čia turbūt kiekvienam pagal poreikius.
Atsakyti
Na va,praejo siek tiek laiko po pasitepimo,pabuvau 10 min.lauke (ejau) ,tai veidas eme blizgeti. g.gif Vis labiau abejoju sio serumo pirkimu.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 07 03, 12:20)
Na va,praejo siek tiek laiko po pasitepimo,pabuvau 10 min.lauke (ejau) ,tai veidas eme blizgeti.  g.gif  Vis labiau abejoju sio serumo pirkimu.

Čia apie "Optimal Moisturing Serum"? Aš jo dar neatidariau - galvoju vėsesniems orams pasilikti. O ir nelabai dabar yra kada naudot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 03 liepos 2010 - 10:57
QUOTE(Victorious @ 2010 07 03, 11:56)
Čia apie "Optimal Moisturing Serum"? Aš jo dar neatidariau - galvoju vėsesniems orams pasilikti. O ir nelabai dabar yra kada naudot g.gif

Na,net nebepamenu,kaip tiksliai vadinasi,bet tas,kur dabar akcija Douglase.
Atsakyti
Isbandziau Matis dvifazi akiu makiazo valikli,tai galiu pasakyti,kad labai patiko,ne kiek nenusivyliau smile.gif Labai lengvai nuvale tusa ir akiu piestuka,uzpylus priglaudziau prie akies ir palaikiau mazdaug 6 sekundes,tai viska puikiai nuvale,neriebina akiu,nors puse fazes jo yra aliejine,bet labai malonus pojutis (nors vistiek po to nuprausiu veida). Galvoju pameginti pries pilant priemone vatos diskelius sudrekinti vandeniu,nes man labai nepatinka tas jausmas,kai valau diskeliu ir ne kremines formules valikliu,siek tiek lyg bruzinimas,nes viso diskelio nesudrekinu priemone,tik kazkuria dali,kadangi tiek daug makiazo nera smile.gif
Atsakyti
Noriu pagirti ,,Delicare reponse" kremuka, labai malonus veidui.Tepiau sausoms zonoms pries nakti. Perdaug nesuriebina,gerai susigeria,malonus kvapas (ko nepasakyciau apie Matis serumus doh.gif )
Atsakyti
kaip matau nelabai naudojančių yra g.gif
Na bet aš ateinu papasakot apie mano viena turėtų o kitą isigytų produktų
Climatis Climatic Protection Balm - Dry Ski
user posted image
patiko, dažnai žvarbiu šaltu oru vargstu su oda nes atsiranda šalčio elergija, peršti, niešti oda, bet su šitu kremuku tokių pojūčių šią žiema nebeturėjau, tiesa kai bandžiau ale drėkinamaji krema su vit c iš body shopo tai vėl visi šie negerumai sugryžo sad.gif
pabaigiau jį tai vakar isigijau šį
Delicate Moisturising Cream
user posted image išbandžiau tai labai lengvai ant odos jaučiai, pati oda tokia labai maloni gaivi jaučiais ir pojutis kaip nieko nebūtu tepta, žiūrėsiu kai su drėkinimu ar užteks nes oda mano sausa, bet po kol kas labai liuks atsiliepimai
ir dar
Lime Blossom Lotion Toner
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 11 13, 14:29)
Noriu pagirti ,,Delicare reponse" kremuka, labai malonus veidui.Tepiau sausoms zonoms pries nakti. Perdaug nesuriebina,gerai susigeria,malonus kvapas (ko nepasakyciau apie Matis serumus doh.gif )



turbut tureta omeny Delicate Response linija, skirta jautriai odai. bet tos pacios linijos visi produktai turi ta pati kvapa. cia konkreciai MATIS firmos.
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2011 03 02, 13:20)
turbut tureta omeny Delicate Response linija, skirta jautriai odai. bet tos pacios linijos visi produktai turi ta pati kvapa. cia konkreciai MATIS firmos.

Taip, linija delicate response, tai kremukas visai be kvapo, nera ka lyginti su serumais siais: Matis 1 Matis 2 Matis 3
Atsakyti
Jeunesse linija pries pirmasias rauksles turi kita kvapa. O Delicate linijos kvapas minimalus, nes skirta jautriai odai. jei kvapas stiprus, tai produktas sugedes.
Atsakyti
na taip vienareiksmiskai teigti negalima, yra galiojimai uzrasyti, o kvapas labai individualus dalykas, cia jau kiekvieno uosles reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niren @ 2011 03 03, 08:55)
na taip vienareiksmiskai teigti negalima, yra galiojimai uzrasyti, o kvapas labai individualus dalykas, cia jau kiekvieno uosles reikalas  smile.gif


apie MATIS produktus taip sake MATIS trenere is Paryziaus ofiso (butent is gamintojo, o ne tarpininko, parduodancio produktus).
jei kvapas skiriasi nuo kitu linijos produktu, ta priemone sugedusi.
taip pat minejo, kad produktas gali sugesti ir kai galiojimo laikas nera pasibaiges.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 07 kovo 2011 - 09:03