Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas II

Tai bus veikla pagal verslo liudijimą
http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=373102
Atsakyti
QUOTE(Marija5 @ 2010 07 22, 09:38)
Tai bus veikla pagal verslo liudijimą
http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=373102

aciu Marija, bet man reik butent individualios veiklos pagal pazyma koduku, pacioj mokesciu inspekcijoj varciau zurnala su tais kodais, ale noretusi dar ramiai namie perziuret
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2010 07 22, 10:19)
aciu Marija, bet man reik butent individualios veiklos pagal pazyma koduku, pacioj mokesciu inspekcijoj varciau zurnala su tais kodais, ale noretusi dar ramiai namie perziuret


tai siame istatyme tie patys kodukai ir surasyti biggrin.gif .
Atsakyti
Jums reikia klasifikatoriaus. mirksiukas.gif
http://mic.vmi.lt/do...o?id=1000051063

Šie kodukai skirti ne tik IVP, bet ir UAB ir IĮ ir kt. JA. smile.gif
Atsakyti
aciu mergaites visoms kurios raset sioj temukej 4u.gif 4u.gif 4u.gif
na lyg ir viskas jau aisku.
gal jau galiu pasidziaugt, kad turiu internetine parduotuvike , kuriai visus pagrindus radau cia. http://rugsejeskuparas.lt/
tik dabar kamuoja klausimas ar vertejo? nors tikiu, kad rasim savo nisa. Nesitikiu greito pelno ar isvis pelno, bet tikiuosi, kad nedirbsiu i "minusa"
Atsakyti
Manau, kad rasite.
Sekmės jums 4u.gif
Aš pvz. paskutiniu metu visai neperku papuošalų parduotuvėje, tik ranku darbo. Ir nešiojasi smagiau. smile.gif Tiesiog nešioji ir jauti kiek darbo ir meilės yra įdėta į juos. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mddm @ 2008 06 23, 15:50)
sveikos smile.gif gal yra mamyciu biznesmeniu smile.gif noriu atidaryti kavine,gal kas galetu padet kokia toj sferoj sistema,pvz.kaip su receptais,be to kaip geriau is pradziu uzregistruot uab o po to ieskot patalpu,ar kaip g.gif vienu zodziu noretusi patarimu,jau zinanciu smile.gif

Saunu, kad yra noras, o ar iseis kitas klausimas, nuosirdziai linkiu, kad iseitu.

Labai labai didelis pliusas, kad buvote vireja, manau, tikrai gali pavykti, visa "virtuve" zinote is vidaus smile.gif Zinosite, kaip organizuoti darba virtuveje - kavineje gera vireja ir geras maistas, vienas is pagrindiniu dalyku.
Gali buti nuostabi vieta, jei maistas bus s... ir man atnes neskanu/beskoni/nesviezia ar pridegusi maista as ten daugiau kojos nekelsiu, nes slykstus maistas. Arba kokia furija susiraukus aptarnaus. O tokiu pavydziu galiu isvardinti ne viena

Nepastebejau kokiame Jus mieste, ir tai reikia ivertinti. Svarbu vieta ir labai labai svarbu sukurti jauku, malonu, kazkuom patraukianti kavines dizaina, visa aplinka. Aptarnaujanti personala, kad nebutu koks, kuris tik parukyti begios
Pav. siam versle yra perspektyvu uzsakymai, banketai - visada buvo ir bus reikia gerai uzsirekomenduoti ir darbo bus iki kaklo smile.gif
Su imones iregstravimu neskubekit visgi ta verslo plana bent jau sau susikurkit. Lt vargas imone isregistruoti.

Kaviniu yra gausybe atrodo, na pav. Kaune, bet kai norisi kur iseiti nepasakyciau, kad labai yra kur g.gif

Kazkada pati kai parasiau verslo plana ir tai ne pati giluji atsoko fantazija iskart, daug pinigu reikia tureti arba rasti ypatinga savo nisele, arba kazkoki darba be proto myleti, tada gal irgi sekme neaplenks smile.gif
Atsakyti
O man įdomu būtų sužinoti, kaip jūs žiūrite į rankdarbių parduotuvę -komisą, kur būtų galima rinkti iš merginų darbus, išstatyti salone ir prekiauti jais, turėti vizitinių mezgėjų, kurios pagal individualius užsakymus megztų ir t.t.
Aišku priedu siūlais, audiniais prekiauti, bent jau pradžiai mano tokios mintys.
Tik kaip suprantu reikia UAB kad galėtum turėti parduotuvę. Kalbu ne apie internetinę, o parduotuvę-saloną.
Padiskutuokim, ar reikalinga tai?? g.gif
Atsakyti
Ingusko mane taip pat seniai kankina si ideja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2010 09 26, 15:40)
Padiskutuokim, ar reikalinga tai?? g.gif

gerai būtų tokia thumbup.gif Kažkur senamiestyje galima nunešti savo rankdarbius, bent jau mezginius, bet kad jie užsideda tiek, kad kaina išauga tiek doh.gif kad nebeįperkama doh.gif būtų smagi tokia parduotuvėlė-salonas, kur, ir įsigyti, ir parduoti, ir akis paganyti galėtum ax.gif kiek tai apsimokėtų, nežinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lizarde: 26 rugsėjo 2010 - 21:56
QUOTE(Vikuute @ 2010 09 26, 19:51)
Ingusko mane taip pat seniai kankina si ideja  blush2.gif


iš kur tu? ta prasme miestas koks?
gal galim padiskutuot plačiau, aš ieškau partnerio tongue.gif
Atsakyti
is kauno ax.gif
Atsakyti