Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XIII

aš galėčiau parodyti, ką padariau vestuvėms- svečių knygą, lepetėlę, marškinėlius ir "progų rėmelius" jei įdomu, duosiu nuorodą ir slaptažodį
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2009 05 03, 20:01)
aš galėčiau parodyti, ką padariau vestuvėms- svečių knygą, lepetėlę, marškinėlius ir "progų rėmelius" jei įdomu, duosiu nuorodą ir slaptažodį

zinoma butu smagu labai pamatyti ka nuveikei:)
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 05 03, 21:05)
zinoma butu smagu labai pamatyti ka nuveikei:)

atrodo išsiunčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2009 05 03, 22:01)
aš galėčiau parodyti, ką padariau vestuvėms- svečių knygą, lepetėlę, marškinėlius ir "progų rėmelius" jei įdomu, duosiu nuorodą ir slaptažodį

man irgi idomu, idėjų niekada nebus per daug biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2009 05 03, 21:01)
aš galėčiau parodyti, ką padariau vestuvėms- svečių knygą, lepetėlę, marškinėlius ir "progų rėmelius" jei įdomu, duosiu nuorodą ir slaptažodį


as irgi noriu akis paganyt bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos merginos biggrin.gif as nieko nenuveikiau vestuviu tema,nor zadejau blush2.gif bet uztat visa savaitgali u vyru buvom pajuryje,ilsejomes,susiorganizavom romantiska savaitgali 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2009 05 03, 22:17)
as irgi noriu akis paganyt  bigsmile.gif

išsiunčiau ax.gif
Atsakyti
ablydute, as ir noriu ax.gif
deizzy, as tai zinok manau ka tai didizuasias darbas - pravedinai galva drinks_cheers.gif man ir reiktu, nes niekas jau negtazu, visos idejos berysio, dar vakar jaunieji kazkaip savaime aisku jiems kad keliaraistis bus ir tortas ir puokste mes... o man kai varbai tai neaisku buvo lotuliukas.gif gerai kad issisnekejom. tai manau galva pracedint ir man reiktu

kazi kaip ten musu svociutem sis savaitgali? kokie orai pas jumi?
Atsakyti
QUOTE(salibaba @ 2009 05 03, 18:28)
leliukazz - o kur tavo jaunoji tuos ziedlapius pirks? jie gyvi parsidavineja ar tie dekoratyviniai? blush2.gif  g.gif


Vaziuos i geliu turgeli. Sake ten pirko jau kazkuriom vvestuvem. Buna apvytusiu geliu, kuriu jau parduot negali, tai pigiai atiduoda visa kruva. Pati nesu pirkus, todel ja ipareigoju.


QUOTE(deizzy @ 2009 05 03, 22:28)
sveikos merginos  biggrin.gif as nieko nenuveikiau vestuviu tema,nor zadejau  blush2.gif  bet uztat visa savaitgali u vyru buvom pajuryje,ilsejomes,susiorganizavom romantiska savaitgali  4u.gif  blush2.gif


Saunuoliai thumbup.gif Gal jau ta proga bus nestuke.gif mirksiukas.gif

QUOTE(pelze @ 2009 05 03, 22:39)
kazi kaip ten musu svociutem sis savaitgali? kokie orai pas jumi?


Pas mus karsta karsta.gif Tikra vasara thumbup.gif As siandien mamyciu proga langus issivaliau, tai dabar toks jausmas, kad be stiklu butume biggrin.gif Vienas vaikas pas senelius buvo, kita MB gane, tai ir valiau, nes paprasta diena be sansu laiko rast. Ir negalvojau, kad tiek daug laiko prie ju uztruksiu. Pirma karta valiau, nes tik neseniai is tevu i savo namus isikelem.

Ir dar noriu paprasyt busimu svociuciu, kurios cia nebendrauja, bet AZ raso. Pirma gal paieskokit pacios scenariju, nes ju pilna nuo pirmos iki paskutines temos, o paskui jau musu klausinekit. Neturiu nei laiko, nei noro kazka siuntinet, kol pacios pastangu neidejot susirast blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2009 05 03, 21:01)
aš galėčiau parodyti, ką padariau vestuvėms- svečių knygą, lepetėlę, marškinėlius ir "progų rėmelius" jei įdomu, duosiu nuorodą ir slaptažodį

gal galima ir man 4u.gif
Atsakyti
Saunuoliai thumbup.gif Gal jau ta proga bus nestuke.gif mirksiukas.gif
nu nzn kaip ten,bet turbut kad nea ax.gif 4u.gif pecialiai nieko nedarem kad gandru priikviesti 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2009 05 03, 21:01)
aš galėčiau parodyti, ką padariau vestuvėms- svečių knygą, lepetėlę, marškinėlius ir "progų rėmelius" jei įdomu, duosiu nuorodą ir slaptažodį


Grazu thumbup.gif
Atsakyti