QUOTE(ambriu @ 2009 07 06, 16:24)
Eterini..Nemanau kad galima is cinamono kitoki alieju isgauti.

O jus taip pat eterini naudojote,kur perkate?

Ar poveikis buvo koks?dilgciojimas buvo?
Iš beveik visų augalų galima daryt aliejines ištraukas, tik iš vienų išeina geriau, iš kitų ne taip gerai. Cinamono žievės eterinį pirkau tik vieną kartą, kartais iš draugių gaunu keletą lašų. Dedu į visas odos priežiūros priemones, bet plaukams nenaudoju. Aliejus dabar perku Kvapų namuose. Dilgčiojimo nepajutau, nes nenaudojau didele koncentracija, bet darant masažą kūnas sušyla greičiau negu su nešildančiais. Man jis labai patinka žiema, kai šalta.
QUOTE(dilgelyt @ 2009 07 06, 17:52)
Arba apskirtai naudoju tik palmiu alieju sumaisius su cinamono ir rozmarino eteriniais( bet skaudet galva pradeda kartais ;/)
as buvau paskaicius kad cinamono aliejum reik lupas pasitepti,neva pradeda dilgciot ir labai paputleja,graziai blizga.Optimiste..deja, tik grauzia ir viskas
Jei galvą skauda, tai akivaizdus ženklas, kad nereikia naudoti eterinių tokia didele koncentracija. Et. aliejai yra labai koncentruoti produktai, todėl jų užtenka iki 3 proc. koncentracijos, o cinamono aplamai būtų geriau naudoti iki 2, nes jis dažniau sukelia sudirgimus, negu dauguma kitų aliejų. Jį geriau naudoti mišinyje su kitais et. aliejais, pavyzdžiui, jeigu bendra suma eterinio aliejaus į priemonę yra 10 lašų, geriau ne visus dešimt lašinti cinamono, bet, pavyzdžiui, 3 cinamono ir septynis kokio kito ar keleto kitų. Net jeigu turėtumėt labai daug pinigų, vistiek et. aliejaus negalima naudoti gryno ant odos. Yra tik keletas, kuriuos galima naudoti mažuose plotuose, esant reikalui. Keli iš jų yra arbatmedžio, levandos ir kt., o cinamono jokiu būdu nėra vienas iš jų. Prie naudojant eterinį aliejų mažiausia ką reikia padaryti, tai perskaityti informacinį lapelį ir laikytis ten duotų nurodymų, pasidaryti jautrumo testą ir ypač laikytis lapelyje parašytų nurodymų, t.y. nenaudoti bet kurio eterinio tiesiai ant odos. Jei skauda galvą, galima naudoti kitą aliejų, padaryti pertrauką (et. aliejų galima naudoti ne ilgiau 3 mėn. kas dieną, kitaip yra rizika išsivystyti jautrumui), arba sumažini koncentraciją.