Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

Kadangi pas mus vetuvėse (t.y. kur piršliavom) antra diena buvo neoficiali sode, tao aš pasakiau kad jeigu kažkas sugalvos karti piršlį, tą pačią minutę sėdu į mašiną ir išvažiuoju... Mane nervina šis paprotys, nesuprantu aš jo esmės ir t.t. (žinau ką jis tradiciškai reikšia, bet man asmeniškai jis nepriimtinas). Pirmas kuris norėjo pakart mano vyrą buvo jaunasis, bet su juo buvo sutarta iki vestuvių dar šis momentas.
Antrą dieną kai jau atvažiavom į sodą, jaunojo tėvas ir brolis jau šoko kilpą rišt... Aš kai pamačiau jaunąjį iš kart perspėjau... Nulėkė nuėmė, bet jeigu būtų bandę pakart tikrai bučiau išvažiavus.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2005 09 06, 11:23)
Kadangi pas mus vetuvėse (t.y. kur piršliavom) antra diena buvo neoficiali sode, tao aš pasakiau kad jeigu kažkas sugalvos karti piršlį, tą pačią minutę sėdu į mašiną ir išvažiuoju... Mane nervina šis paprotys, nesuprantu aš jo esmės ir t.t. (žinau ką jis tradiciškai reikšia, bet man asmeniškai jis nepriimtinas). Pirmas kuris norėjo pakart mano vyrą buvo jaunasis, bet su juo buvo sutarta iki vestuvių dar šis momentas.
Antrą dieną kai jau atvažiavom į sodą, jaunojo tėvas ir brolis jau šoko kilpą rišt... Aš kai pamačiau jaunąjį iš kart perspėjau... Nulėkė nuėmė, bet jeigu būtų bandę pakart tikrai bučiau išvažiavus.



ši tradicija ir man baisi. Per mūsų vestuves kai korė piršlį aš stovėjau pasimetusi ir nežinojau ką daryti. blink.gif O per vyro brolio vestuves tai piršliui vos blogai nesibaigė, kai girti pabroliai jėgų neapskaičiavo.
Kol kas mūsų jaunieji neužsiminė, kad kars piršlį, tai turbūt galima suprast, kad ir nekars rolleyes.gif
Atsakyti
gryna nesamone tie pirsliu korimai doh.gif Man tai kazkoks spektaklis, balaganas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2005 09 07, 20:04)
gryna nesamone tie pirsliu korimai  doh.gif  Man tai kazkoks spektaklis, balaganas  doh.gif

O man įdomu biggrin.gif Juk nebūtinai turime piršlį karti.Galima ir šiek tiek pakeisti visą tą eigą ir sugalvoti kaip kitaip tai padaryti, kad būtų įdomiau.Pvz., per vienas vestuves,kadangi piršlys daug melavo, tai atvažiacvo policijos mašina ir ruošėsi jį įsisodinti ir išvežti su antrankiais.Tai jaunoji tada jį gelbėjo.Sumokėjo išpirką už piršlį ir jį paleido.Galim ir nušauti piršlį ar dar kaip nors sugalvoti.Per vesuves, kuriuose neseniai buvau, tai, kai korė piršlį, palikome testamentą tame kambaryje, kur šventėme vestuves.Ir piršlys ieško testamento , prašo manęs testamento, nes jau riekia jį skaityti, o jo nėra.Tai sukausi iš padėties ir pavyko be testamento pakarti piršlelį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuke @ 2005 09 06, 07:23)
Merginos, o jūs kai ruošiatės scenarijų ar labai smulkiai susiplanuojate šventės eigą, ar tik maždaug. Svočia viską skaitanti iš lapelio, truputį be ryšio atrodo, ar ne??  unsure.gif


Aš susirašiau viską smulkiai, tik neskaičiu visko iš lapelio.Besiruošdama vestuvėms beveik viską išmokau mintinai smile.gif
Atsakyti
Labutis visoms svočiutėms, šitam puslapiukyje rasite viską ko reikia ruošiantis vestuvėms, labai neblogai. 4u.gif
Čia ir žaidimai ir liudijimai ir......... na pačios pamatysite. biggrin.gif

http://www.pristatyk...lys/pirslys.htm
Atsakyti
QUOTE(Liniuke @ 2005 09 06, 11:35)
ši tradicija ir man baisi. Per mūsų vestuves kai korė piršlį aš stovėjau pasimetusi ir nežinojau ką daryti.  blink.gif  O per vyro brolio vestuves tai piršliui vos blogai nesibaigė, kai girti pabroliai jėgų neapskaičiavo.
Kol kas mūsų jaunieji neužsiminė, kad kars piršlį, tai turbūt galima suprast, kad ir nekars  rolleyes.gif

na del to korimo tai ir man nei sis nei tas... g.gif manau kad budama jaunoji parasysiu kazkoki pagiriamaji rasta ar pan, ir ta pirsli isgelbesiu nuo tokio baisaus galo ax.gif tongue.gif thumbup.gif
vat taip va o ir neleisciau savo darugo karti drinks_cheers.gif tongue.gif
Atsakyti
Labutis visoms, kaip nuotaikos prieš vestuves, prieš darbą, kodėl čia taip retai beužsukate? ax.gif Kažko tai jau liūdna, užeinu ir vis viena, ir vis nieko naujo. ax.gif Pasidalinkite savo nusiteikimu darbui, gal kokių naujų minčių turite. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milnera @ 2005 09 15, 10:05)
Labutis visoms, kaip nuotaikos prieš vestuves, prieš darbą, kodėl čia taip retai beužsukate?  ax.gif  Kažko tai jau liūdna, užeinu ir vis viena, ir vis nieko naujo.  ax.gif Pasidalinkite savo nusiteikimu darbui, gal kokių naujų minčių turite.  4u.gif



gal baisiai užsiėmusios visos g.gif aš jau atbuvau svočia šį savaitgalį, tai dabar ilsėsiuosi. ačiū visoms už pagalbą ir patarimus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milnera @ 2005 09 15, 09:05)
Labutis visoms, kaip nuotaikos prieš vestuves, prieš darbą, kodėl čia taip retai beužsukate?  ax.gif  Kažko tai jau liūdna, užeinu ir vis viena, ir vis nieko naujo.  ax.gif Pasidalinkite savo nusiteikimu darbui, gal kokių naujų minčių turite.  4u.gif


Šį šetadienį teko matyti vestuvių kasetę, tai visas vedimas, nuotaikos ir vėl sugrįžo.Prisiminiau visas detales biggrin.gif Galėčiau net ir šiandien ir vėl vesti vestuvių puotą smile.gif Tik va to ruošimosi labai daug:)))
Ir gaila, kad mano kai kurias idėjas filmuotojas kasetėje iškirpo.O taip stengiausi padaryti įdomiai .Ir padariau. Tik va kad nepatiko filmuotojui, tai jis iškarpė daug medžiagos. Buvau pasiėmusi lagaminą, prisidariusi dolerių ( tikrų kopijos su piršlio atvaizdu, o kitoje pusėje jaunųjų veideliai) ir atėjus piršliui su jaunikiu ieškoti jaunosios piršlys turėjo rodyti,koks turtingas jaunikis. Taip ir buvo.Piršlys atidarė lagaminą , o ten - didelės krūvos sudėtų pinigų.Visi, kas matė labai juokėsi, ir buvo kas pamanė, jog tai tikri pinigai biggrin.gif
Atsakyti
labai fainus musu buvo pirsliai, jauni. Buvo prisiruose labai normaliai, neperdaug, labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2005 09 24, 12:18)
labai fainus musu buvo pirsliai, jauni. Buvo prisiruose labai normaliai, neperdaug, labai patiko  thumbup.gif

Cili, tikim tikim, kad faini buvo, a le domintu ir smulkmenos kas ir kaip ax.gif
Atsakyti