Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 31 tema

kaip idomiai g.gif smile.gif o lipalas su laiku nepagels? blush2.gif
Atsakyti
nu ten raso PVA klijai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 05 26, 11:32)
nu ten raso PVA klijai  g.gif



Tai gal galima su dekupažiniais klijais bandyt - tada negeltonuos g.gif
Atsakyti
QUOTE(dajne @ 2009 05 26, 11:40)
Tai gal galima su dekupažiniais klijais bandyt - tada negeltonuos  g.gif


Tai aišku, kad galima.. smile.gif ..Rusės aplamai mėgsta PVA..kiek rusų forumus paskaitinėju, tai didelis procentas ten pagrinde su PVA dirba.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cordi @ 2009 05 26, 11:16)
kaip idomiai g.gif  smile.gif  o lipalas su laiku nepagels? blush2.gif

QUOTE(dajne @ 2009 05 26, 11:40)
Tai gal galima su dekupažiniais klijais bandyt - tada negeltonuos  g.gif


Mano galva, tai priklijuoji, po to nudažai. Ir nei geltonuos, nei kas įtars, kad tai siūlai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cordi @ 2009 05 25, 20:17)
Labas vakaras smile.gif  Turiu konkretu klausimeli ir reikia speciu patarimo ax.gif  noriu klijuoti motyva is ryzinio popieriaus, taciau pagrindas tamsiai beicuotas... zinau buda, kai padazoma baltai tik po ta vieta kur bus klijuojamas motyvas, bet siuo atveju man jis nelabai tinka, nes zinau, jog lygiai nepataikysiu padazyt, o reikia idealiai. Kazkur girdejau, kad galima ryzini popieriu nupurkst laku, o paskui is blogosios puses padazyt baltai, tada motyvas isryskes klijuojant g.gif  gal kas bande si buda ir galetu papasakot kaip isejo? nes labai norisi padaryti, kad iseitu  thumbup.gif . Jei jau beviltiska, teks drebint rankele ir medi baltai peckliot doh.gif  smile.gif  aciu labai is anksto uz patarimus 4u.gif

Esu bandžiusi taip daryti su servetėle, tai vaizdas gavosi nekoks, balti dažai persigėrė per servetėlę ir teko ją išmesti. Ryžinis popierius yra storesnis, galbūt ir nepersišviestų taip dažai. Aš tau siūlau paimti nedidelį gabalėlį ryžinio popieriaus, nupurkšti jį laku ir nudažyti baltai ir pamatysi koks gausis rezultatas smile.gif

QUOTE(Salne @ 2009 05 26, 00:27)
Noriu patarimo..Darau draugei padėklus lėkštėms..ir galvoju ar čia jau daugiau mažiau viskas gerai..ar dar ką pataisyti...Na..apačią matau, kad reikia pataisyti..Gyvai atrodo lyg ir nieko..bet foto ta apačia kažkaip truputi vietomis ne į temą.. g.gif ..

Labai gražus darbas wub.gif man niekas neužkliuvo smile.gif
Atsakyti
dekui uz patarima, pabandysiu ir paskui pasirodysiu su rezultatais smile.gif
Atsakyti
as biski off topic: mergaites, nepamirskit aplankyt temos del susitkimo si ketvirtadieni. BUTINAI PASIRASYKIT KURIOS TIKSLIAI ATVAZIUOS rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo efauto: 26 gegužės 2009 - 11:57
as irgi bandziau purksti blogaja puse serveteles su laku ir paskui ant jos dazyt, tai s... gavosi persigere vistiek dazai. buvau purskus 2kartus lako, nepadejo doh.gif .

merginos gal zinote koki psl su graziom raidem, atsimenu kaskuri buvot imetusi nuoroda, bet neissaugojau.
Atsakyti
Merginos, sakykit, kur jūs perkate kokybiškas dėžutes ir pan. ? Pirkau dėžutę ir padėklą iš Senas Naujas internetu, kai gavau, tai net nustebau dėl prastos kokybės... doh.gif Dėžutės užsegimas ir vyriai klibėjo, priveržti jų neįmanoma, šiek tiek truktelėjus, medvaržčiai visai iškrito... doh.gif Labai gaila, kad mūsų prekybininkų požiūris į klientą toks... verysad.gif
Atsakyti
nelabai suprantu kaip jum nesigauna padazyti supurkstos serveteles kitra puse baltai? g.gif man supurskus karta niekas nepersigeria... g.gif
Atsakyti
jo žiūriu reiks kalbint savo dėdę stalių gamint dėžutes lotuliukas.gif o tai pati dabar laukiu iš senas naujas siuntinuko ir net baidaus doh.gif
Atsakyti