Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 31 tema

Tiek servetėlės, tiek ryžinis popierius - labai skirtingi. Yra tokių "skystų" servetėlių, kurias žiūrint prieš šviesą, net skylutės matosi...Purkšk nepurškęs, joks lakas tų skylučių neužklijuos...

Dėl ryžinio...Kartais keista būna girdėti, kad ryžinis popierius būna storesnis... ax.gif
Kaip tik dažniau naudoju, o ir renkuosi ploną plonytėlaitį ryžinį, kuris užklijavus lieka skaidrus, tad niekaip neįsivaizduoju jo padažymo baltai. Kokia prasmė tuomet rinktis ryžinį? Popierius ir viskas. Nei persišvies, nei padažyt reikės... blush2.gif
Atsakyti
jei servetele vieta paimta ne is ten kur taskeliais ismetyta...suspausta...ir jei siaip poreta servetele, tai lakas uzkims...pati darius, ir viskas gaunasi be problemu...kaip gaunasi ir daugiau yra maciusiu ir taip daranciu.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 05 26, 19:23)
jo žiūriu reiks kalbint savo dėdę stalių gamint dėžutes  lotuliukas.gif  o tai pati dabar laukiu iš senas naujas siuntinuko ir net baidaus  doh.gif


na, kai gausi, pamatysi... rolleyes.gif aš tai visiškai nusivylusi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 26, 10:59)
Tai aišku, kad galima.. smile.gif ..Rusės aplamai mėgsta PVA..kiek rusų forumus paskaitinėju, tai didelis procentas ten pagrinde su PVA dirba.. 4u.gif


norėčiau padiskutuoti, kas kuo klijuoja, ar yra klijuojančių laku? vienuose iš pirmųjų kursų gavau klausimą ,kodėl negalima klijuoti laku, tada imėginusi pastebejau, kad man pačiai lakas ne visada prilipdo servetėlę, keista nesuprantu kodėl, o kaip jums ?

arba kuo klijuojate ant stiklo? šiom dienom susidomėjau galimybėmis taisyklingai dekoruoti stiklą, ar kas yra atradęs kepamų sendintojų,
o gal stiklui nereikalingos spec priemonės?
klijavimas- jeigu priklijuojan su spapratsais klijais, tai realiai pavirsius nesukimba idealiai ir lakuokim, kiek norime,vis tiek pirminis sukibimas yra prastas.... tai kaip padaryti tą pirminį gerą?
o ką teisingiausia naudoti dazymui( baltai ) ?
kiek perziurejau video , pamoku ir informacijos dekupazui naudojami akriliniai dazai paprasti, gal dekoruotojai stiklinį daikta samoningai laiko tik dekoratyviniu elementu ir nesistengia padaryti ji atsparų mecaniniams poveikimas ir dregmei....

http://www.dekovita....products_id/722
turiu sita priemonę, apie kepimą nieko neparašyta, neparašyta net kokius dažus (akrilinius ar spec stiklo tepti)
http://www.plaidonli...
Kaip suprantu,kad vis tik su stiklo dazais tai daroma, bet kepti lyg ir nereikia, bent jau niekur neradau tokių instrukciju...
O dvikomponenciu stiklui ar kas matėt ?


beje, radau neįtikėtiną dalyką, tik ar jo yra LT ?
http://www.plaidonli...asp?itemID=4001
nors manyčiau ,kad yra kažko panašaus, gal menas sau turi kažko tokio ?

Uz verciau jus klausimais, kaip pirmoke, bet man labai parupo jusu patirtis ir kaip kuopatvaiau dekoruoti stikla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 26 gegužės 2009 - 22:17
cia tavo idetam puslapy taigi parodytas kraklius stiklui http://www.plaidonli...sp?itemID=16049
o siaip, kiek susiduriau su stiklo dazais, tai juos reikia kepti ir jie tinkami salyciui su maistu. na kaip pvz marabu firma. is siaip ju visi dalykiukai tikrai geros kokybes, kaip ir dazai stiklui wink.gif as nedarau reklamos,tik diskutuoju wink.gif taigi yra ju net specialus rinkinukai, puodeliai su dazais, na nusidazai kaip nori, iskepi ir gali naudot.
as karta klijavau laku, bet skiedziau ji. ir geriausiai prilipo.
del sukibimo dazu prie stiklo, tai manau reiktu pirmiausia ta stikla dar kokiais spec klijais stiklui nutepti(as cia taip dariau) g.gif
Atsakyti
kaip smagu,kad diskutuoji, jau galvojau, niekas šį vakarą nieko neparašys.

Taip aš ir įdėjau t ąntrą nuorodą su originaliu aprašymu ir stiklo klijais plius vienkomponenčiu, bet as nesusidūriau dar niekur su kepamu vienkomponeniu, vadinasi logiškas klausimas, ką daryti, jeigu vienos priemonės kepamos, kitos ne.... aš manau,kad turėtų būti serijom, jeigu jau toks vienkomponentis, tai tokie ir dažai.

O tu man pasakyk,kas iš tavo klijavimo stiklo klijais, kurie gerokai brangesni, jeigu tu jų nekepi? ar vis tik kepi ? ir tik tada kažką darai ?
O kaip elgtis kai dedi dvikomponentį ? ar irgi pradžioje stiklą grunbtuoti stiklo klijais ?
Atsakyti
Klijavimas laku, manau, labai logiškas pasirinkimas, nes yra taip vadinamų klijų - lako, kuriais darbas gali būti užbaigiamas, vadinasi, tai - kažkas panašaus.
Esu bandžiusi akriliniu laku klijuoti, normaliai klijavosi ir prisiklijavo, tarp kitko, servetėlė netgi mažiau plečiasi nei, tarkim, stamperijos klijais.

Dėl stiklo...mažai patirties, nes, deja, nemėgstu stiklo, man jis nelimpa prie dūšios.
Antra vertus, patinka stiklui, porcelianui skirtais dažais dekoruoti daiktai, tad...gal išties sunkiau rasti stiklo dekupažui skirtų priemonių. Tik va, jei jau toks sportinis azartas yra, gal galima kad ir dvikomponentį bandyti užbaigti ta dvikomponente crystalic'o derva? Juk ji nėra kepama. Šiaip kiek daiktų dekoruota, normaliai eksploatuojami: plaunami ir viskas gerai su jais... Yra netgi servetėlė, klijuota universaliais, ne stiklui (porcelianui) skirtais klijais, o antvirš - derva... Viskas OK, laiko. Na, žinoma, nemirkoma... mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, Bite, laukiau Tavo nuomonės, mane tikrai azartas pagavo, noriu žinoti kaip teisingai reikia elgtis, teks mėginti tą dervą. Nors iš esmės man vis tiek neaišku, ar paprasti klijai ir akriliniai dažai sukuria pakankamai tvirtą pirminį ryšį. Jeigu šis šyšys nėra pakankmas, tia jokie stebuklingi lakai nepadės ant viršaus..

Duosiu pavyzdį, namuose dažus maišau ant stiklinės paletės, jos net neplaunu, o tiesiog nulupu akrlinių dažų plėvelę ,kuri susidaro per laiką. Tai geriausia turbūt būtų klijuoti ir dažyti su kepamais dažais ar nekepamais , bet spec. stiklui ir tada apdoroti su derva.
Atsakyti
tai, kad labai idomia tema uzklausei wink.gif
as nkepu, na nutepu tais klijais, kazkaip man atrodo,kad duoda kibima geresni. paskui kai nudziuva toliau darbuojuos. jei reikia dedu dvikoponenti, ar vienkomponenti, dazus(as su akriliniais dazau), motyva ir t.t. o galiausiai ziuriu kokiam tikslui tas daiktas naudojamas, jei kaip dekoras lakuoju tuo saunu laku,o jei bus naudojamas su maistu tai lakuoju kepamu. tik nebandziau dar to nekepamo marabu firmos, niekaip neiisigyju jo...
bet as manau,kad jei jau dedi vienkomponenti tai jau labiau daiktas turetu buti dekorui skirtas, nors kazi kas atsitiktu jei vienkomponenciu pasendinus daikta ir nulakavus kelis kartus kepamu ir iskepus? as nemeginau, bet dabar knieti pabandyti g.gif
o tai koki skirtumasukibimui duoda pirmiau kepti klijai ir paskiau dekoras? ar nera taip, kad kai paskiau viska kepi ir susitvarko viskas? nes as kazkodel manau, kad tas stiklui kepamas labiau tinka tam, kad nebijotu vandens ar siap dulkiu sluostymo g.gif nes juk pagrinde jei kas sendina tai ir naudoja kaip dekoro elemnta,deda lekstes i stovelius ir t.t. nes saunu lakas tai irgi nebijo vandens,bet ir maistui netinka. o kepamas yra akrilinis, nelabai atsparus vandeniui, o iskepus jau tampa atsparus g.gif tai as kazkaip manau, kad tas kepimas ne del kazkokio papildomo sutvirtinimo, o del poveikio.. nes ant kai kuriua(pvz marabu) juk parasyta, kad nebijo jokio poveikio, nei vandens nei saules..
Atsakyti
mano viena žinutė liko sekančiame puslapyje.

Man yra tekę daryti porą lėkščių ,kur sendinau vienkomponenčiu.
Tai pirma priklijavau motyvus, iškepiau ir tada tik sendinau, po to jau nebekepiau. Kad nesusigadintų.
Dariau ir kepimo bandymą, stiklą dažiau su akrilu , vienkomponentinau ir kepiau , tai pasileido toks geltonumas ir dažai vietomis atšoko.
Atsakyti
g.gif o tai kai vienkomponentinai ar dar lakavai tuo kepamu ar be lakavimo kepei?
Papildyta:
bet ta derva baisiai brangiai iseina, jei jos daugiau reikia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo efauto: 26 gegužės 2009 - 23:29
eiga tokia:
priklijavau paveiskliuka prie stiklo, iškepiau, tada vienkomponentinau, ir lakavau akriliniu laku, kaip įprastai darome ant medinių paviršių.
Nežinau,ar čia TEISINGAI padariau,nors gan viskas pusėtinai atrodo, bet labai susidomėjau teisingu keliu,kad galėčiau protingai išklysti iš kelio.
Atsakyti