Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai, gal turit patarimų...

QUOTE(vita82 @ 2006 03 19, 21:45)
butent toje vaistineje?  bigsmile.gif ,o ju galiojimas nepasibaiges,kad tokios nuolaidos  g.gif ,ir kokios priemones verta pirkti,ten sampunai ir balzamai?  4u.gif
ot esu  doh.gif ,gerai visko iki galo neperskaiciau,o kas ten dar is priemoniu yra?  blush2.gif

tik tenai, ten akcija dabar viskam ,sampunams, balzamams, dantu kastai, kremams, dantu sepetukams, na viskam, tik ko bus dar like is po savaitgalio tai tikrai negaliu pasakyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 03 19, 21:55)
tik tenai, ten akcija dabar viskam ,sampunams, balzamams, dantu kastai, kremams, dantu sepetukams, na viskam, tik ko bus dar like is po savaitgalio tai tikrai negaliu pasakyti  bigsmile.gif


o cia tai geras clap_1.gif ,na reiks apsilankyt bigsmile.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2006 03 16, 14:04)
vita82, ačiū  4u.gif
Bet jau apsisprendžiau, kai tik pabaigsiu savo šampūną ir kaukes, pirksiu visą liniją ,,Kerastase"  bigsmile.gif Kainuos daug...  doh.gif  bet tikiuosi, kad plaukučiam tai patiks  bigsmile.gif
Beja, gal žinote kokios ,,Kerastase" kaukių kainos  g.gif


Pagal mano turimus duomenis kaukes kainuoja 60 lt 150 ml. Sampunai nuo 50 iki 55. Kremai 55- 60, aliejukas 55 smile.gif
As irgi labai noreciau visa linija iskart nusipirkt, bet kazkaip pinigu pagailiu rolleyes.gif Tai po truputi sakau susipirksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunlight @ 2006 03 20, 21:07)
Pagal mano turimus duomenis kaukes kainuoja 60 lt 150 ml. Sampunai nuo 50 iki 55. Kremai 55- 60, aliejukas 55  smile.gif
As irgi labai noreciau visa linija iskart nusipirkt, bet kazkaip pinigu pagailiu  rolleyes.gif Tai po truputi sakau susipirksiu  smile.gif

joo mastau.gif mastau.gif tikrai nemazai kainuoja ax.gif, vat kauke tai noreciau pameginti ir aš idomu ar duoda ji kokį efektą ar ne mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 20 kovo 2006 - 22:36
QUOTE(Sunlight @ 2006 03 20, 23:07)
Pagal mano turimus duomenis kaukes kainuoja 60 lt 150 ml. Sampunai nuo 50 iki 55. Kremai 55- 60, aliejukas 55  smile.gif
As irgi labai noreciau visa linija iskart nusipirkt, bet kazkaip pinigu pagailiu  rolleyes.gif Tai po truputi sakau susipirksiu  smile.gif


Kas ta plauku prieziuros gamintoja, kokia ju sudetis. Ar uz tokia kaina galime save paversti eksperimentiniais triusiais. Yra geru ir pigesniu!!! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LigitaT @ 2006 03 20, 22:36)
Kas ta plauku prieziuros gamintoja, kokia ju sudetis. Ar uz tokia kaina galime save paversti eksperimentiniais triusiais. Yra geru ir pigesniu!!! doh.gif

o as kaukes nesu geros radusi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 03 21, 00:37)
o as kaukes nesu geros radusi  schmoll.gif


Puiki intensyviai atstatanti amerikieciu SATINIQUE plauku kauke, jie gamina visas plauku prieziurai reikiamas priemones. 8 metai naudoju tik juos, per ta laika pagimdziau du vaikus ir jokiu preblemu neturejau. Labai daug apie juos domejausi, nes esu ne eksperimentatore. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LigitaT @ 2006 03 20, 22:52)
Puiki intensyviai atstatanti amerikieciu SATINIQUE plauku kauke, jie gamina visas plauku prieziurai reikiamas priemones.  8 metai naudoju tik juos, per ta laika pagimdziau du vaikus ir jokiu preblemu neturejau. Labai daug apie juos domejausi, nes esu ne eksperimentatore.  thumbup.gif

kur tos priemones yra pirkti ir kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2006 03 09, 14:12)
plaukus galima dažyti tik 4 tonais šviesesne ar tamsesne spalva nei natūrali plaukų spalva jei nenori baisiai sugadinti plaukų ir kad jie gerai atrodytų. Gera kirpėja tai turėtų žinoti ir patarti.....

Drįstu ginčytis bigsmile.gif aš visada šviesindavau savo plaukus, natūrali esu šviesiai ruda, tai sakykim neperžengiau 4 tonų ribos, o paskui staigiai visus plaukus pakeičiau į juodą juodą su biški alyviniu atspalviu ir plaukai buvo nuostabūs, tokie atsigavę. Po to nusibodo ir vėl šviesiai atsidažiau, o dabar vėl noriu juodų wub.gif taigi nereikia čia taip ir bijoti, aišku, labai greitai galima prisieksperimentuoti, bet bent jau aš nebijau ir po kol kas viskas normaliai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nikusha @ 2006 03 08, 10:23)
Vakar nusipirkau GAIA kremą plaukams iš eurokos. Išbandžiau. Na visai nieko toks, plaukai švelnesni, lygesni pasidarė.. Dar bandysiu tą alyvų aliejaus kaukę daryti. Gal pavyks savo šiaudukus atgaivinti  g.gif

Nežinau gal tau ir padės. Aš irgi čia prisiskaitinėjus pabandžiau, tai pirmą kartą buvo efektas, man patiko, o po to visai tas pats kaip ir anksčiau. Žodžiu, aš to nebepraktikuoju.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 03 21, 00:57)
kur tos priemones yra pirkti ir kiek kainuoja? ax.gif


Mokejau uz kauke 150 ml. 45Lt, uz sampuna su balzamu 250 ml. 25Lt, Bet ten yra didelis pasirinkimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 21 kovo 2006 - 12:00
QUOTE(LigitaT @ 2006 03 20, 23:03)
Mokejau uz kauke 150 ml. 45Lt, uz sampuna su balzamu 250 ml. 25Lt, Bet ten yra didelis pasirinkimas.

už abu ir už šampūna ir už balzama 25Lt, ar cia du viename ir sampunas ir balzamas mastau.gif kaukės noreciau, o kokios ji ten gamybos yra, ta prasme kur gaminama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasara: 21 kovo 2006 - 12:00
Cia kazkas platina AMWAY kosmetika ir bando prakisti SATINIQUE.
Uzsukit cia
http://www.supermama...opic=77736&st=0
Perspeju, nes, manau, patarimai nera nuosirdus, visame forume ivairiose temose labai "reklaminamos" sitos priemones to pacio asmens (galbut net keliais nikais).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 20 kovo 2006 - 23:39