Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

Domina kas platina Kaune? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ALRENA @ 2009 05 10, 16:38)
Domina kas platina Kaune? ax.gif


Mane taip pat bigsmile.gif
Atsakyti
negi daugiau nieko negalit parasyti, be to " kas platina" doh.gif visas puslapis apie ta pati doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinute999: 10 gegužės 2009 - 17:07
QUOTE(evelinute999 @ 2009 05 10, 17:06)
negi daugiau nieko negalit parasyti, be to " kas platina" doh.gif visas puslapis apie ta pati doh.gif

Tai kodėl tau pačiai ko nors įdomaus neparašius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinute999 @ 2009 05 10, 19:06)
negi daugiau nieko negalit parasyti, be to " kas platina" doh.gif visas puslapis apie ta pati doh.gif



kai įsigys ką nors, tai ir pakomentuos mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
http://www.thebodysh...ndex.php?id=140
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėtų arbata @ 2009 05 12, 14:30)

thumbup.gif clap_1.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėtų arbata @ 2009 05 12, 15:30)


butu pasakiskai gera naujiena, jei tik mano mieste butu TBS verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(mimoza:) @ 2009 05 12, 08:47)
kai įsigys ką nors, tai ir pakomentuos mirksiukas.gif  biggrin.gif


aha, tikekimes, kad uzsuks pasidalinti ispudziais mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, o jus niekas nebandete to merginu makijazo vakarelio, kuri siulo TBS pardes?..
Atsakyti
Gal kuri bandete dilgeliu sampuna ir kondicionieriu??? ax.gif Ar tikrai geras? Nebesiriebaluoja greitai plaukai ax.gif
Atsakyti
user posted image

Neseniai nusipirkau si "Kakavos sviesto kremas rankoms ir kūnui ", idomi kitu naudojanciu si produkta nuomone, nes man tai jo kvapas tiesiog klaikus, is pradziu pamaniau, kad ikiso sugedusi krema, bet uzejau i kelias TBS parduotuves, pauosciau, visur taip kvepia. Zodziu, man vyras juo pries miega grieztai uzdraude juo teptis lotuliukas.gif , sako, smarve tai kaip kokio shipro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 05 14, 19:16)
user posted image

Neseniai nusipirkau si "Kakavos sviesto kremas rankoms ir kūnui ", idomi kitu naudojanciu si produkta nuomone, nes man tai jo kvapas tiesiog klaikus, is pradziu pamaniau, kad ikiso sugedusi krema, bet uzejau i kelias TBS parduotuves, pauosciau, visur taip kvepia. Zodziu, man vyras juo pries miega grieztai uzdraude juo teptis lotuliukas.gif , sako, smarve tai kaip kokio shipro lotuliukas.gif


as irgi turiu toki - reikia priprasti... pradzioj ir man buvo klaiku, bet su laiku pripratau dabar normaliai mirksiukas.gif
Atsakyti