Įkraunama...
Įkraunama...

The Body Shop

QUOTE(Azazella @ 2009 05 14, 18:16)
Neseniai nusipirkau si "Kakavos sviesto kremas rankoms ir kūnui ", idomi kitu naudojanciu si produkta nuomone, nes man tai jo kvapas tiesiog klaikus, is pradziu pamaniau, kad ikiso sugedusi krema, bet uzejau i kelias TBS parduotuves, pauosciau, visur taip kvepia. Zodziu, man vyras juo pries miega grieztai uzdraude juo teptis lotuliukas.gif , sako, smarve tai kaip kokio shipro lotuliukas.gif
Mano mėgstamiausias kvapas rolleyes.gif
Atsakyti
žinau kas platina Body Shop Kaune, jei idomu rašykit i Až.
o as vis planuoju pabandyti linija su arbatmedziu.. bet nedaeinu iki Body Shopo parduotuves ir prisiperku kitos kosmetikos.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2009 05 14, 09:52)
Gal kuri bandete dilgeliu sampuna ir kondicionieriu??? ax.gif  Ar tikrai geras? Nebesiriebaluoja greitai plaukai ax.gif


Naudojau dilgeliu sampuna ir kondicionieriu,bet nieko nepadejo.Na nors ir nepablogejo.Taciau daugiau nebepirksiu.
Kas patinka,tai kuno kremukai (keletas) smile.gif
Atsakyti
gal kuri bandet savaiminio idegio krema, veidui-kunui? Galvoju pirkti, tik nezinau ar apsimoka g.gif
Garnier tai tikrai rezultatas matosi, Johnsons biti shė.. tai idomu kaip Body Shopo rolleyes.gif
Atsakyti
gal kuri naudojat rožinės spalvos (kairėje) TBS shimer'į? Šiandien parduotuvėj brūkštelėjau ant rankos, tai gražiai švyti. Pagalvojau, kad gal ir visam veidukui tiktų g.gif nu taip noriu sveikai švytėti doh.gif blush2.gif

user posted image

ir dar išsirinakau papajų kvapo kūno losjoną wub.gif gardžiai kvepia. areikės užsisakyti ax.gif O jau tie riešutiniai, kakaviniai eina peklon kas per kvapas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 15 gegužės 2009 - 17:13
[quote=mimoza:),2009 05 15, 18:11]
gal kuri naudojat rožinės spalvos (kairėje) TBS shimer'į? Šiandien parduotuvėj brūkštelėjau ant rankos, tai gražiai švyti. Pagalvojau, kad gal ir visam veidukui tiktų g.gif nu taip noriu sveikai švytėti doh.gif blush2.gif

user posted image

o cia veidui skirta tep? g.gif ka jis duos,spindejima veidukui? pnasiai,kaip bronzantai? 4u.gif beje reikalingas , sepetelis kompaktinei pudrai,tai galvoju apie kabuki.gal kuri naudojat? turiu gosh sepeteli,bet nusiseres jau schmoll.gif turiu ir as papaju sviestuka,pasaka ne kvapas wub.gif net MB tepas po dusho doh.gif
Papildyta:
reikalinga platintintoja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mešqtė: 15 gegužės 2009 - 22:08
brūkštelkit į až kas platinat TBS Kaune 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mešqtė @ 2009 05 16, 00:11)

o cia veidui skirta tep?  g.gif  ka jis duos,spindejima veidukui? pnasiai,kaip bronzantai?  4u.gif beje reikalingas , sepetelis kompaktinei pudrai,tai galvoju apie kabuki.gal kuri naudojat? turiu gosh sepeteli,bet nusiseres jau  schmoll.gif turiu ir as papaju sviestuka,pasaka ne kvapas  wub.gif  net MB tepas po dusho  doh.gif
Papildyta:
reikalinga platintintoja  4u.gif


taip, jis kirtas veidukui, labiau skruostams. Bet aš galvoju, kad neidelis kiekis būtų gražu ir ant viso veiduko rolleyes.gif

turi galvoj tokį?:
user posted image
ar tokį?:
user posted image

tas pirmasis skirtas mineralinei pudrai, turėjau tokį. Mineralinei labai geras, bet kompaktinei abejoju g.gif nes is per tankus ir vienu brūkštelėjimu labai daug pagriebtų ir pudra greit išsieikvotų. O dėl antrojo nežinau, neturėjau, bet jis skirtas bronzantams, tai gal ir tiktų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 16 gegužės 2009 - 07:35
o kaip TBS seseliai? g.gif galvoju apie siuos,nes noriu pasidaryt padumavusias akis,ir seip akys mano zydros,tai graziai ziuris rudos spalvos 4u.gif
http://www.thebodysh...ctId=prod170203
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mešqtė: 17 gegužės 2009 - 17:58
QUOTE(Mešqtė @ 2009 05 17, 17:57)
o kaip TBS seseliai?  g.gif  galvoju apie siuos,nes noriu pasidaryt padumavusias akis,ir seip akys mano zydros,tai graziai ziuris rudos spalvos  4u.gif
http://www.thebodysh...ctId=prod170203


man labai patinka TBS shimmer cubes, turiu net 3 paletes thumbup.gif
sitos spalvos is tikruju labai prie melynu akiu tinka. ypac nustebau del tos tamsios pilkai violetines spalvos - galvojau bus maziausiai naudojama, bet gavosi atvirskciai - niekas taip nesiryskina akiu melynumo, kaip sita spalva, labai daug komplimentu sulaukiu taip pasidazius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(petite princesse @ 2009 05 17, 19:01)
man labai patinka TBS shimmer cubes, turiu net 3 paletes  thumbup.gif
sitos spalvos is tikruju labai prie melynu akiu tinka. ypac nustebau del tos tamsios pilkai violetines spalvos - galvojau bus maziausiai naudojama, bet gavosi atvirskciai - niekas taip nesiryskina akiu melynumo, kaip sita spalva, labai daug komplimentu sulaukiu taip pasidazius  wub.gif

itikinai thumbup.gif o koki sepeteli tbs tureciau naudoti siem seseliams?
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2009 05 17, 18:05)
itikinai  thumbup.gif  o koki sepeteli tbs tureciau naudoti siem seseliams?

tai žiūrint kkokie tau patogiausi smile.gif gi TBs yra įvairių šepetėlių, kurie labai patogūs ir patvarūs wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2009 05 17, 18:05)
itikinai  thumbup.gif  o koki sepeteli tbs tureciau naudoti siem seseliams?


man rekomendavo TBS mineraliniams seseliams skirta, tai su juo visai nieko. nors as dazniau naudoju kitus sepetelius, su naturalaus plauko sepeteliais man graziau dengiasi. svarbiausia, ne su TBS paprastu seseliu sepeteliu - tasseptelis nzn kam gali tikt schmoll.gif
turiu TBS sepeteliu rinkini, tai sitas sepetelis yra bene vienintelis, kuris taip ir guli be darbo. dar is bedos gali TBS sepeteli su kempinele naudot, tas irgi spalva gerai "kabina" rolleyes.gif
Atsakyti