Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos anytoms :)

QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 11 15, 11:05)
Maniskei irgi kvepalai geriausia dovana ax.gif Bet ka daryti, kai tu progu daug, nes kiekviena karta - na irgi kazkaip jau per daug..
Va siemet neturiu idejos  unsure.gif


Paieskokite rankdarbiu skyrelyje, tikrai rasite originalia dovana. mirksiukas.gif 4u.gif

Atsakyti
jei gera anyta turite, tai spa centre, masaza usakykit . O jei ne- tai tik sampo bonke ir geliu mirksiukas.gif
Atsakyti
sarza thumbup.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Gal kas tur idėjų 50-mečio progai? g.gif
Atsakyti
Gal žinote mielosios ką reikia pirmą kartą vežtis važiuojant pas anytą?
Atsakyti
manau uztenka kokios vyno bonkes ir saldainiu dezutes
Atsakyti
Man tai labai originali dovana tiktų anytai - Laikrodis "Stalo įrankiai"

Tikrai labai įdomiai ir originaliai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 02 08, 14:37)
Laba 4u.gif
Gal kas tur idėjų 50-mečio progai? g.gif



Mano anytai siais metais 50-as jubiliejus. Butu taip pat smagu isgristi patarimu apie dovanas siam neeiliniam gimtadieniui 4u.gif Beje, manoji anyta yra grazi, jaunatviska ir siaip puikus zmogus - tai noreciau ka nors ypatingo sugalvoti siemet umn.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinele86 @ 2011 06 18, 13:54)
Mano anytai siais metais 50-as jubiliejus. Butu taip pat smagu isgristi patarimu apie dovanas siam neeiliniam gimtadieniui 4u.gif  Beje, manoji anyta yra grazi, jaunatviska ir siaip puikus zmogus - tai noreciau ka nors ypatingo sugalvoti siemet  umn.gif

Anytos ir uošvio šiemet buvo 50-mečiai ir abiejų kartu,tai mes dovanojom savaitgalį Druskininkuose. Buvo laaabai patenkinti:pailsėjo,papramogavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 06 18, 12:40)
Anytos ir uošvio šiemet buvo 50-mečiai ir abiejų kartu,tai mes dovanojom savaitgalį Druskininkuose. Buvo laaabai patenkinti:pailsėjo,papramogavo  thumbup.gif

man is visos perskaitytos temos tinka tik nebent geles... nes mano jau greit busima anyta tai kaskokia be galo idomi,rupinasi tik savimi verysad.gif mums is uzsienio po metu laiko gryzus.net vakarienes nesugebejo paruosti verysad.gif sutiko mus tarpduri ir isnyko savais keliais blink.gif . tai gal is mandagumo jai geliu ir padovanociau rolleyes.gif bet nematau prasmes dar kaskam..... schmoll.gif
Atsakyti
Šiemet mano uošviams buvo "apvalūs" jubiliejai. Ta proga organizavau staigmeną-šventę. Visus aplinkinius prisikalbinau, sutariau vietą ir laika, o patys kaltininkai buvo atvežti į šventimo vietą jiems nieko nežinant (tikiuosi kad niekas neišsidavė biggrin.gif) O šventė vyko plaukiojant aplink Trakų pilį, ir laive turėjom užkandžių.

Sesė anytai per 50metį dovanojo į Birštoną savaitgalį. Irgi manau šauni dovana
Atsakyti
Busimos anytos gimtadienis ne uz kalnu, kazkaip nesureiksminu, turbut padovanosiu saldainiu medeli ant sampano butelio ir galbut geliu, pacios gimtadienis ta menesi nesinori dideliu islaidu ax.gif
Atsakyti