Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos anytoms :)

O ka galima padovanoti pavyzdiui Kaledoms, kai anyta visko turi, o perlu as neiperku tongue.gif
tiesiog noretusi pradziuginti zmogu, o ne kad numestu kur i lentyna ar nemoketu naudotis...
Atsakyti
QUOTE(Micytia @ 2011 11 05, 19:11)
O ka galima padovanoti pavyzdiui Kaledoms, kai anyta visko turi, o perlu as neiperku  tongue.gif
tiesiog noretusi pradziuginti zmogu, o ne kad numestu kur i lentyna ar nemoketu naudotis...

kokius naktinius geresnius, kvepalus (jei žinai skonį), prabangių saldainių dėžę...
Atsakyti
QUOTE(Micytia @ 2011 11 05, 18:11)
O ka galima padovanoti pavyzdiui Kaledoms, kai anyta visko turi, o perlu as neiperku  tongue.gif
tiesiog noretusi pradziuginti zmogu, o ne kad numestu kur i lentyna ar nemoketu naudotis...


kokia grozio procedura? pvz is tu pasiulymu buna nebrangiu- kad ir koks masazas, nagu lakavimas, kauke (pagal galimybes)
Atsakyti
ka as galiu dovanoti anytai kai ji "viska" turi istikruju nieko neturi bet nieko ir nepadovanosi nors ji "viska" (nieko ) turi .jei nieko nereikia tai nieko ir neperku ir nedovanoju doh.gif
Atsakyti
o as kaledoms tiek mamai tiek anytai gaminsiu kaledini burbula, i kuri bus patalpintos anuku nuotraukos wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mano naujas atradimas - sildomos slepetes. Nezinau, gal cia man, kadangi vis kojos shala, tokia palaima jas apsiauti.. Imeti i mikrobange, pasildai 2 min ir ant kojos.. Ir originalu, negirdetas daiktas (bent jau man). As jau dabar dziaugiuos neatsidziaugiu, o isivaizduoju kaip bus ziema saltom kojom gryzus bigsmile.gif

cia

As turiu tas be auliuku, nes mano koja 43 doh.gif Bet jose laisvai tilptu ir 44. Tos su auliukais tai tikrai mazesnes.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2011 11 15, 13:54)
o as kaledoms tiek mamai tiek anytai gaminsiu kaledini burbula, i kuri bus patalpintos anuku nuotraukos wub.gif

oi kokia miela dovana bus močiutėms wub.gif
Atsakyti
Su mano anyta irgi labai sunku. Aukso neiperkam g.gif o nieko kito jai nereik. Nuolat ta pati dainele "kam jus pirkot, kam pinigus metet, nereik mums nieko". Dar is pradziu su vyro brolio seima pirkdavom brangias sudetines dovanas, dabar jau atsisakem.. juolab, kad labai daug ka, ka gauna, perdovanoja ar atiduoda kazkam doh.gif
Geriausia dovana - butelis. Va tas tai tinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 01 gruodžio 2011 - 10:38
Kalėdoms nsumastau ką padovanot doh.gif Garbingas amžius (beveik 80m), gyvena kaime. Gal mestelsit kokių pasiūlymų? rolleyes.gif
Atsakyti
jau pagaminau fotoburbulus. su abieju anuku nuotraukyte - mociutems, o kriksto mamoms - su kriksto vaiku smile.gif
darau pati, labai patiko ir labai lengvai gaminasi thumbup.gif: o ir gauti tokia dovanele yra neiprasta ir labai grazu. nes jau tie visis kuponai, sampunai, kvepalai ir kremai nusibodo smile.gif
Atsakyti
Mano anyta megsta visokius EKO daiktelius, tai kas naturalu. Tai esame dovanoje knyga,kurioje daugybe gydymosi budu nuo daugybes ligu ivairiu zoleliu pagalba, dovanojom naturalius muilus.
dar dovanoje esame puoduka kavai virti, plaktuva (kur galima ivairius kokteilius plakti)
Atsakyti
Vakar buvo anytos gimtadienis. Dovanojome kvepalus, dar pridejau vyno buteli, saldainiu dezute ir aromatines kavos. Nupirkome geliu, o nuo anuko (tiksliau pati dariau) is medziu lapu padariau rudenine geliu puokste tai sunelis iteike. Liko patenkinta.
Atsakyti