Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvorą

QUOTE(a79 @ 2009 07 17, 12:11)
visą perimetrą tujom pavarysiu, o tos gali ir  daugiau nei 2 metrus į viršų styptelt  lotuliukas.gif Ir vis tiek aklinai bus  lotuliukas.gif

Va va,man irgi idomus sitas varijantas ax.gif O jeigu tvora daryti visa is tinklo, o paskui tujas pasodint? Taigi kai jos uzauga - gaunasi visai aklina auksta "tvora" blink.gif Ir kaipgi i tai ziurima? ar nereiks po to rauti tu tuju? g.gif
Atsakyti
tai gau galvojat, kad apie tai n4ra pagalvota, va:

nuo kaimyninių sklypų ribų medžių ir krūmų sodinimo atstumai turi būti:

krūmai ir gyvatvorės – nemažiau kaip 1 m;
žemaūgių medžių, išaugančių ne daugiau kaip iki 3 m aukščio – 2 m;
kitų medžių – 3 m

šiaip, man tujos gražu, bet vat kiek dauguma mačius, tai paskui jos pradeda padžiūti nuo apačios, ir apačioje pasidaro tarpas. Be to, reik labiau prižiūrėti nei tvorą, karpyti, formuoti, kad viskas gražiai suaugtų
Atsakyti
Pagalvota pas mus daugiau nei reikia, kartais doh.gif Bet kad neteko matyt dar niekur, kad būtų tinklas ir tujos tik uz metro ar dviejų lotuliukas.gif
Atsakyti
tai jo, netoli mano tėvų žmonės savo tinklinę tvorą beveik (na ne beveik, bet įlindo į jį šalia vienas sklypas irgi taip pat pasidarė, o kiti - ant savo sklypo ribos - gžačiai atrodo) ant viešo takelio pastatė. Linksma. Aišku, niekam tai netrukdo, takelis platus, po to kelias ir parkas. Bet visteik, kad tik man daugiau ir man geriau.

O dėl tujų, tai jo, jaučiu mažai kas laikosi šio nutarimo, bet jei kaimynai pikti, tai gali ir šitą išsiknisti, ir jie bus teisūs.

Dabar nelabai gerai atsimenu ar čia apie tujas, bet mano bendradarbė sakė, kad kaimyno tujos palei tvorą auga, o ji ten daržą pasidariusi, tai tujų šaknys jos pusę daržo užima, na ta prasme, kad jų plati šaknų sistema, ir morkų šalia jų nepaauginsi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 17 liepos 2009 - 13:33
Va va, apie krūmus mūsų valdžia taip pat pagalvojo biggrin.gif Viskas kas augančio išlenda iš kaimynų galima nupjauti (pvz. šakas), nukirsti (pvz šaknis) smile.gif O jei netrukdo ir dar vaisių/uogų yra, tai teisėtai nuo tų šakų galima juos valgyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2009 07 17, 13:17)
krūmai ir gyvatvorės – nemažiau kaip 1 m;
žemaūgių medžių, išaugančių ne daugiau kaip iki 3 m aukščio – 2 m;
kitų medžių – 3 m


tai kazin i kokia kategorija tujos isipaiso : gyvatvore ar zemaugiai medziai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2009 07 17, 11:45)
įsivaizduok, kad turi 6a sklypą, o kaimynai iš pietų pusės pasistato 2m akliną tvorą, visalaik sėdi šešėlyje smile.gif . Tikriausiai nelabai džiaugtumeisi. Tam tie įstatymai ir sugalvoti.


Jau geriau as sesely, negu kaimynu akys mano saslyku lekstej lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Draugai turi grazia kaltine tvora, naujo kaimyno tai netenkino, jis uz dvieju metru pasistate 2 metru betonine tvora. Ot liuks vaizdelis lotuliukas.gif blink.gif
Isvada viena: nepasiseke su kaimynais ir sakes doh.gif ar tujos ar tvora viskas jiems netiks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 07 17, 18:30)
Jau geriau as sesely, negu kaimynu akys mano saslyku lekstej lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




Vienbalsiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2009 07 17, 12:32)

Dabar nelabai gerai atsimenu ar čia apie tujas, bet mano bendradarbė sakė, kad kaimyno tujos palei tvorą auga, o ji ten daržą pasidariusi, tai tujų šaknys jos pusę daržo užima, na ta prasme, kad jų plati šaknų sistema, ir morkų šalia jų nepaauginsi biggrin.gif


Linnn,o tiksliau nezinote,kokia tuju rusis,ir kiek metru nuo ribos ju saknys?net susimasciau,ir nuliudau,nes turiu geoterminio sildymo vamzdynus sklype doh.gif ,tai jiems sakiai nuo tuju saknu. g.gif ,kaimynai nenori tvoru doh.gif -tik tujos. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 07 18, 17:03)
Linnn,o tiksliau nezinote,kokia tuju rusis,ir kiek metru nuo ribos ju saknys?net susimasciau,ir nuliudau,nes turiu geoterminio sildymo vamzdynus sklype doh.gif ,tai jiems sakiai nuo tuju saknu. g.gif ,kaimynai nenori tvoru doh.gif -tik tujos. verysad.gif

Neturėtų būti šakiai. Geoterminis šildymas pakankamai giliai, o tujų - paviršinė šaknų sistema.
Atsakyti
Sveiki, jei zeme kolkas yra zemes ukio paskirties (dabar vyksta paskirties keitimo procesas), tai kolkas turbut negaliu apsitverti savo teritorijos su pamatine tvora? Pas mane sklypo perimetras ~280 metru g.gif Jauciu aplink busima nama desiu lentine arba murine, o aplink visa sklypa tinkline 1,80m aukscio, kuria apsisodinsiu tujom ir vijokli ant tvoros "paleisiu", bus oficialiai aklina, taciau praktiskai nepermatoma, "kvepuojanti" tvora smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2009 07 17, 10:49)
Aciu uz atsakyma 4u.gif Pas mus visos tvoros musu teritorijoje.
Nu tai kol kaimynu nera ir niekas nesiskundzia tai galim dziaugtis ir 2metru tvora. O jei atsiras kada kaimynai ir skusis,teks pora trejeta lentu nuo virsaus nusukti lotuliukas.gif Bet priduodant nama (nors dar tolokai mums iki to biggrin.gif ) neturetu inspektoriai ar kas ten prisikabinti prie tos tvoros?

tvorai virš 1,80 reikia leidimo ir ptojekto. Priduodant inspektoriai tikrai prisikabins
Atsakyti