Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos IV

nu jau paskutinio darbo grozis ir DARBAS tai bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

freke, man tavo spalvota suknyte irgi labai patiko 4u.gif
Atsakyti
aciu mergaites glosto sirdele jusu pagyros. blush2.gif nors man dar toli iki tokiu sedevru kaip Merisier, mezgejytes ar kitu profiu ax.gif
Atsakyti
nu jūs merginos pavaaaaarooot notworthy.gif mega_shok.gif
Visi darbeliai labai gražūs thumb_yello.gif Šaunuolės!
Atsakyti
Nu šaunuolės merginos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Mezgejyte, labai jau gražiai kombinzoniukas mažyliui

Freke, iš kokių siūlų tą juostuotą grožį mezgei g.gif g.gif spalvytės tai gražios ir suknytė labai graži gavos su visais priedais thumbup.gif
O megztukas su katinėliu tai irgi liuksiškai atrodo mirksiukas.gif , o tu atnarus rankom čia mezgei ?
Ir pleduko gera idėja - gal pravers ateičiai g.gif bigsmile.gif
Merisier, nu jau kai parodei grožių, tai ir stalčius atsidarė doh.gif nu pirmus du darbelius tai norėtųs "gyvai" vaizdų pamatyt g.gif , o šalis tai nerealus wub.gif vat ką reiškia gera mašina drinks_cheers.gif

Parodysiu ir aš paskutinį moherinuką, savo nevike nubrūžintą blush2.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
atsakau:
as istikima lietuviskai produkcijai biggrin.gif Vernito fane.... biggrin.gif ten maisyta. yra akrilano yra pusvilnes yra ir 30%vilnos. as mezgu is sukuotines, tai tas blizgesys graziai atrodo. o katinuotas megztukas is nesukuotines megztas. tai vat jis kanda verysad.gif atnarus mezgiau rankomis. pacio megztuko surinkau akis. paleidau siula ir mezgiau zemyn, todel kantelis truputi pasibangaves o rankoviu numezgiau ir prisiuvau.

LaimuzeX tavo megztukas irgi nerealus wink.gif maniskiai ir su Nevute arba severianka megzti. ta severiute tai neva1 prtotipas 1prie 1 tokia pat smile.gif as norejau taves del tu susukimu i babinas pasiklausinet. bet geriau per asmenine g.gif
Atsakyti
Na ir pasipylė grožių kaip iš gausybės rago thumbup.gif .

Merisier darbeliai...aš apšalus unsure.gif . O kaip šalio siūliukai kitoje pusėje palaidi ar tavo mašina juos kaip nors gudriai sumezga, kad nesitampytų g.gif

Freke, labai dailus katinėlis, super papuošia megztuką!

LaimužėX, puikiai pritaikytas modeliukui megztukas ir spalvytė nereali!

Aš irgi pabaigiau savo mažąjai sarafaniuką, tik buvo labai sunku modeliuką pagaut, kad ramiai papozuotų biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Peliux @ 2010 01 19, 15:39)
Na ir pasipylė grožių kaip iš gausybės rago  thumbup.gif .

Merisier darbeliai...aš apšalus  unsure.gif . O kaip šalio siūliukai kitoje pusėje palaidi ar tavo mašina juos kaip nors gudriai sumezga, kad nesitampytų g.gif

Freke, labai dailus katinėlis, super papuošia megztuką!

LaimužėX, puikiai pritaikytas modeliukui megztukas ir spalvytė nereali!

Aš irgi pabaigiau savo mažąjai sarafaniuką, tik buvo labai sunku modeliuką  pagaut, kad ramiai papozuotų  biggrin.gif
user posted image
user posted image

Ačiū visoms labai už pagyras blush2.gif Iš tiesų tą šaliką tikrai labai lengva numegzti, čia mašinos privalumai, ne mano. O siūliukai palaidi, tai iš kitos pusės šilkinis pamušalas bus. Galvojau dar ir kitokį variantą - numegzti tokį patį šaliką antrą, tik spalvas atvirkščiai dėti ir tada susiūti g.gif
O sarafaniukas super wub.gif
Laimuže, megztukas thumbup.gif
Atsakyti
sarafaniuko spalvytes suderintos wub.gif
Atsakyti
Na pagaliau perskaičiau viską, ką buvau praleidus bigsmile.gif Mezgejyte, na tu tai tikrai darbštuolė wub.gif O jau modeliukas koks wub.gif Mano modeliukas tai neturi nieko nes močia nesugeba numegzt, arba jei numezga, tai dydžio neįtaiko doh.gif reik susiimt blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Merginos, be proto gražūs visų darbeliai 4u.gif .
Merginos, sakykit, ar turit kas nors Brother mašinai psalvų keitėją? Jeigu turit, tai kokį: vienai fintūrai ar dviems?
Galvoju ar jis reikalingas megzti mezginį kelių spalvų juostomis g.gif .
O aš su savo mašina dar tik visokius pavyzdėlius mezgalioju ir prie antros fontūros pratinuos blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2010 01 19, 22:06)
Merginos, be proto gražūs visų darbeliai  4u.gif .
Merginos, sakykit, ar turit kas nors Brother mašinai psalvų keitėją? Jeigu turit, tai kokį: vienai fintūrai ar dviems?
Galvoju ar jis reikalingas megzti mezginį kelių spalvų juostomis  g.gif .
O aš su savo mašina dar tik visokius pavyzdėlius mezgalioju ir prie antros fontūros pratinuos  blush2.gif .

Aš turiu, bet dar nebandžiau nei karto doh.gif Gal ir laikas būtų blush2.gif Bet tiesą sakant nežinau, ar jis dvigubas ar nea blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, gavau riberi brother KR 850. tik beda, kad be instrukcijos. gal kas nors turit toki riberi ir galetu instrukcija pasidalint? 4u.gif internete radau, bet ne visa (apie 50 puslapiu). o gal matet kur internete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinyte: 20 sausio 2010 - 09:14