Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos IV

QUOTE(delfinyte @ 2010 01 20, 10:14)
Sveikos, gavau riberi brother KR 850. tik beda, kad be instrukcijos. gal kas nors turit toki riberi ir galetu instrukcija pasidalint?  4u.gif  internete radau, bet ne visa (apie 50 puslapiu). o gal matet kur internete?

As turiu skanuota, duok meila, persiusiu mirksiukas.gif dar turiu labai gera didele knyga skanuota, bet meilu ji nepersisius, o mano skype neveikia kazkodel sad.gif
Atsakyti
Merisier, o kaip vadinasi tavo spalvų keitėjas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2010 01 20, 12:33)
Merisier, o kaip vadinasi tavo spalvų keitėjas? ax.gif

man rodos KHC 900, jei neklystu g.gif
Atsakyti
Tai čia dviem fontūrom ir dar tinka mašinai KH-260. 4u.gif Aš irgi tokio dairausi, nes iš pradžių norėjau pirkti dviem fontūrom, bet kur tinka tik universaliom mašinom.
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės
Vakar nusipirkau mezgimo mašiną Knitmaster 600. Gal kas turit instrukciją rusų arba lietuvių k.? Labai noriu pradėti megzti, bet, deja, nežinau nuo ko pradėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimaS @ 2010 01 20, 15:25)
Sveikos mezgėjėlės
Vakar nusipirkau mezgimo mašiną Knitmaster 600. Gal kas turit instrukciją rusų arba lietuvių k.? Labai noriu pradėti megzti, bet, deja, nežinau nuo ko pradėt  smile.gif

Abejoju, kad tokią rasi g.gif O jokios neturi? Gal kas iš čia esančių nebent kokią anglišką turėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE
Vakar nusipirkau mezgimo mašiną Knitmaster 600. Gal kas turit instrukciją rusų arba lietuvių k.? Labai noriu pradėti megzti, bet, deja, nežinau nuo ko pradėt smile.gif

Mano mašina yra Studio 360, kiek žinau, tai Knitmaster 360 yra analogiška manajai, tačiau taviškė jau naujesnė, nežinau ar tiktų instrukcijos, tiesa, jos pas mane yra anglų kalba.
Atsakyti
Anglų kalba aš turiu, bet skenuota ir labai blogai matosi, tiesiog sunku įskaityti. Galvojau gala kas ką nors turit rusų k.
Atsakyti
QUOTE(LaimaS @ 2010 01 20, 16:46)
Anglų kalba aš turiu, bet skenuota ir labai blogai matosi, tiesiog sunku įskaityti. Galvojau gala kas ką nors turit rusų k.

O tu pabandyk pasiieskoti ruseliu forumuose, gal pavyks 4u.gif Bet pradziai, manau, uztektu ir brotherio instrukciju - juk panasios tos masinos. Tik vat deja, jas irgi turiu tik angliskas verysad.gif Sekmes ieskant 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merisier: 20 sausio 2010 - 16:02
Sveikos,

atėjau ir aš savo poros paskutinių darbelių parodyti ax.gif blush2.gif

Vilnonis kombezas mano bumbuliukui
user posted image

ir megztukas
user posted image

atleiskit, kad ištampiau puslapį, nepavyko foto sumažinti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 357: 20 sausio 2010 - 21:11
superiniai darbai!!!! wub.gif
labai kruopstus, tvarkingi ... nu labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(357 @ 2010 01 20, 22:03)
Sveikos,

atėjau ir aš savo poros paskutinių darbelių parodyti  ax.gif  blush2.gif


Neberodo verysad.gif
Atsakyti