Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(Spicas @ 2009 07 15, 13:49)
kazkaip visai netycia sugalvojau isbandyti clinique blizgala, tikslaus pavadinimo nepamenu, pasemiau tokia lengva spalvyte, bet koks fainas, toks "stangrus" biggrin.gif issilaike super ilgai thumbup.gif
atrodo vadinos NEW Long Last Glosswear SPF 15

aga, super sitas drinks_cheers.gif tikrai kad "long last" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 15, 15:12)
paklausiu gal nelb i tema..
gal zinot koki gera lupu balzama, su spf kad vasara lupos neidegtu ax.gif


gal tiktu kremas su filtrais?
pvz jei veida tepti, tai ir juos kartu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 15, 15:12)
paklausiu gal nelb i tema..
gal zinot koki gera lupu balzama, su spf kad vasara lupos neidegtu ax.gif


Blistex turi ne viena su ivairiu spf, dar yra Carmex, Nivea - manau visus siuos galima rast LT. Pati naudoju Kiss my face (sis organiskas), Badger (sitas irgi is ivairiu geriu sudetyje).
Atsakyti
Vakar isbandziau ir patiko blizgis is BeYu firmos, lip plumper,tokios nude spalvos,man pasirode kad kvepia sutirstintu pienu wub.gif smile.gif visai patiko kaip tepasi, ir kaina tik 33lt,bet nepaemiau , nes nude jau turiu viena ir voliojasi,noriu rozini koki nors,o ten nebuvo didelio pasirinkimo spalvu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2009 06 21, 14:59)
drinks_cheers.gif siandien kaip tik siuos nr. isbandziau. 26 gal siek tiek per daug man nubalino, bet 28 wub.gif ir labai maloniai tepasi, daug labiau patiko uz Bourjois.

o man nebepatinka tas nr28 jau,voliojasi namuose verysad.gif is pradziu patiko,bet paskuj pradejo atrodyt butent kaip kazkas cia parase "negyvas veidas" dabar noreciau koki nors nude su roziniu atspalviu,atrodo Kristela cia rodesi su panasiu,tai patiko man smile.gif
Atsakyti
Man labiausiai patiko is Borjois, 3D, 41 numeris... toks, nude spalva.. labai labai graziai blizga ir lupos nesauseja
Atsakyti
O man labai patiko kazkada seniai bandytas Lancome Star Brush on Lip Gloss, spalvyte Moonlight wub.gif . Ji tepdavau viena, kai noredavau tik naturaliai paputlinti lupytes, suteikti joms blizgesio, arba ant lupdaziuko. Dabar jo niekur nerandu, tiksliau butent tos spalvos, todel bandysiu kazkokia kita naturalia spalvyte.

Va toks:

user posted image

Beje, jis tikrai nepatiks toms, kurios nemegsta itin lipniu tirstu blizgiu cool.gif
Atsakyti
O ka gero galite pasakyti apie collistar (jeigu teisingai parasiau ) lupu blizgius biggrin.gif . Labai jau gundausi vienu is ju, kur slapiu lupu efekta padaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2009 07 19, 00:23)
O ka gero galite pasakyti apie collistar (jeigu teisingai parasiau ) lupu blizgius  biggrin.gif . Labai jau gundausi vienu is ju, kur slapiu lupu efekta padaro  smile.gif


Turejau tik viena sios firmos, bet labai patiko - spalvyte ideali man buvo wub.gif Vienintelis minusas buvo, kad nelabai laikesi ant lupu ir labai greitai nusitryne uzrasai+lyg ir pratekedavo pro kamsteli, bet antra karta turbut pirkciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 19, 02:38)
Turejau tik viena sios firmos, bet labai patiko - spalvyte ideali man buvo  wub.gif Vienintelis minusas buvo, kad nelabai laikesi ant lupu ir labai greitai nusitryne uzrasai+lyg ir pratekedavo pro kamsteli, bet antra karta turbut pirkciau smile.gif


Turejau ir as, mygom uzrasai nusitryne.Laikesi trumpai.Pardaviau greit. smile.gif
Atsakyti
Gal kas jau bandet nauja essence melsva blizgi? Idomu ar jis kiek pasviesina lupas ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 07 16, 09:26)
Vakar isbandziau ir patiko blizgis is BeYu firmos, lip plumper,tokios nude spalvos,man pasirode kad kvepia sutirstintu pienu wub.gif  smile.gif  visai patiko kaip tepasi, ir kaina tik 33lt,bet nepaemiau , nes nude jau turiu viena ir voliojasi,noriu rozini koki nors,o ten nebuvo didelio pasirinkimo spalvu unsure.gif

Ar nesusibego i rauksleles? Nesusicepsejo balta juostele?
Atsakyti