Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

QUOTE(patrakusi @ 2009 07 22, 16:55)
Sveikos  4u.gif
Noriu paklausti gal kas naudojo šiuos blizgius?.. http://www.nivea.lt/...ucts/show/25350  ax.gif Ačiū labai už nuomonę...


as irgi labai noriu sio blizgio,tik del spalvos neapsisprendziu,nes bijau teptis ant lupu tuos testerius doh.gif o norisi ,kad butu toks skaidrus ir ,,slapias",o ne sodrios spalvos ir nepermatomas visai
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 22, 16:57)
as irgi labai noriu sio blizgio,tik del spalvos neapsisprendziu,nes bijau teptis ant lupu tuos testerius doh.gif  o norisi ,kad butu toks skaidrus ir ,,slapias",o ne sodrios spalvos ir nepermatomas visai



Reiks šiandien užlėkti pažiūrėti gal rasiu juos, pažiūrėsiu spalvas.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 21, 20:01)
Man jis patiko, kad nera blizguciu. Bet baisiai nepatinka EL blizgiu ir lupdaziu skonis - fe  schmoll.gif


O koky jie skony turi? g.gif Dabar kaip tik apsilaiziau lupas, tai kaip vazelinas, riebaliukas, bet nei saldumo, nei kartumo, isvis jokio skonio neturi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2009 07 21, 21:48)
Man jie labai patinka  wub.gif Turiu tris spalvas  ax.gif Toks ryškesnis rožinis neitin mėgiamas, tačiau nude ir pieniškos rožinės spalvos visad pas mane rankinėje  wub.gif Naudoju juos kartais ir kaip lūpų balzamą  bigsmile.gif

Parodykit paveiksliuka jeigu rasit nete kaip atrodo jie.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2009 07 22, 21:18)
Parodykit paveiksliuka jeigu rasit nete kaip atrodo jie.... 4u.gif

4u.gif Tokie:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 07 22, 20:53)
O koky jie skony turi? g.gif  Dabar kaip tik apsilaiziau lupas, tai kaip vazelinas, riebaliukas, bet nei saldumo, nei kartumo, isvis jokio skonio neturi blink.gif


Man teisa sakant visu EL priemoniu lupoms skonis vienodas - kazkoks neskanus... Ne kartumas, bet toks senstelejes salstelejimas ar pan... blush2.gif Zinau, kad ne man vienai ju skonis specifinis....
Atsakyti
Gal pasakysit koki efekta duoda DiorKiss zalias blizgis? Ar pasviesina lupas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2009 07 23, 11:31)
Gal pasakysit koki efekta duoda DiorKiss zalias blizgis? Ar pasviesina lupas? rolleyes.gif

visos kaip uzburtos su tuo lupu sviesinimu biggrin.gif
labai gera duoda efekta Shiseido lupu balzamas su spf jis pasviesina lupas tuo paciu suminkstina ir ant jo belenkoks blizgis atrodo labai graziai wub.gif
isbandyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 23, 12:00)
visos kaip uzburtos su tuo lupu sviesinimu biggrin.gif
labai gera  duoda efekta Shiseido lupu balzamas su spf jis pasviesina lupas tuo paciu suminkstina ir ant jo belenkoks blizgis atrodo labai graziai wub.gif
isbandyta drinks_cheers.gif

Tai kad tik neseniai pamaciau berods F_A nuotraukas su melynu ir zaliu blizgiais nu tai thumbup.gif wub.gif laabai graziai atrode, o dabar zaliasis DiorKiss yra isparduotuveje todel ir klausiu koki efekta jis duoda ax.gif
Atsakyti
Na as tai visada sviesinu lupas, nes mano tokios ryskiai raudonos, kaip buroku buciau privalgius doh.gif Man negrazu, ir lupu blizgesiu reikia smarkiai pigmentuotu, kitaip spalva "perspjauna" tas raudonis doh.gif Tiesa sakant man net zali-melyni blizgiai nelabai padeda, na zalias siek tiek pasviesina, atrodo sviesiau, rusviau lupos, bet nuo melynu atrodau kaip ilgai vandenyje pamirkus - melsvumas toks matosi doh.gif Issigelbejimas - nude atspalviai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 07 23, 12:29)
Na as tai visada sviesinu lupas, nes mano tokios ryskiai raudonos, kaip buroku buciau privalgius doh.gif  Man negrazu, ir lupu blizgesiu reikia smarkiai pigmentuotu, kitaip spalva "perspjauna" tas raudonis doh.gif  Tiesa sakant man net zali-melyni blizgiai nelabai padeda, na zalias siek tiek pasviesina, atrodo sviesiau, rusviau lupos, bet nuo melynu atrodau kaip ilgai vandenyje pamirkus - melsvumas toks matosi  doh.gif  Issigelbejimas - nude atspalviai thumbup.gif

mano vasara kai nudega sauleje buna tokios doh.gif
kaip sviesini?
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 07 23, 12:43)
mano vasara kai nudega sauleje buna tokios doh.gif
kaip sviesini?


Mano visa laika doh.gif Nesuradau nieko geresnio uz nude blizgesio naudojima arba darau taip - lupas papudruoju, tada tepu lupu blizgesiu. Tada kokias poras valandu bunu garantuota, kad atrodo graziai thumbup.gif
Atsakyti