Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(gitule @ 2009 10 04, 15:08)
Ateinu ir as su savo Rafaelu 

Ir kaip gražiai ir subtiliai pagavai puošimo idėją - pamačiau, ir aišku, kad tai "rafaelo", o ne kas kita.. taip panašu į saldainius.. liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 10 04, 16:01)
Ir kaip gražiai ir subtiliai pagavai puošimo idėją - pamačiau, ir aišku, kad tai "rafaelo",  o ne kas kita.. taip panašu į saldainius.. liuks  thumbup.gif

Aciukas smile.gif Atejo sesuo, pamate, sako duok pauostyt torta blink.gif Pauoste ir sako: oooo, geras, net ir kvepia kaip rafaelo lotuliukas.gif Sake pasakiskas skonis rolleyes.gif

Ka galiu pasakyti apie jo skoni... Skanu labai, bet jeigu buciau nedejus rugsteles, turbut subine susiklijuotu nuo saldumo cool.gif O siaip tortas minkstutis, tirpsta burnoje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2009 10 04, 21:35)
Ka galiu pasakyti apie jo skoni... Skanu labai, bet jeigu buciau nedejus rugsteles, turbut subine susiklijuotu nuo saldumo  cool.gif  O siaip tortas minkstutis, tirpsta burnoje  thumbup.gif

Minkštutis, skanutis. Mama man irgi sakė - tokį tortą tai pirkčiau. Pagyrė didis.gif
Bet man tai jis nesaldus, nors tu ką doh.gif Nu nemėgstu aš labai saldžiai, tačiau valgant šitą tortą, nė karto nekilo mintis, kad jis per saldus unsure.gif
Atsakyti
Siandien turiu sutepti meduti(vietoj medaus kond) ir papuosti,bandysiu pertept kremu grietine+grietinele,grietine per nakti nuvarvinau per durslioka,tai dabar grietinele isplaksiu ir grietine kazi taip paprastai imaisyt ar dar kartu paplakt g.gif
Is sito nemedaus torto lakstelio vieno nekondicinio padariau bulvyciu,eina sau kaip saldu.Dabar pasimeciau kiek cukraus deti,kiek rugsteles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2009 10 05, 08:28)
Siandien turiu sutepti meduti(vietoj medaus kond) ir papuosti,bandysiu pertept kremu grietine+grietinele,grietine per nakti nuvarvinau per durslioka,tai dabar grietinele isplaksiu ir grietine kazi taip paprastai imaisyt ar dar kartu paplakt g.gif
Is sito nemedaus torto lakstelio vieno nekondicinio padariau bulvyciu,eina sau kaip saldu.Dabar pasimeciau kiek cukraus deti,kiek rugsteles doh.gif

Pradzioje isplak grietinele, po to sudek grietine ir gerai issuk, kad neliktu grietines gumuliuku.
Cukraus dek, bet ne daug. As dedu 1 indeliui grietineles + 1 indelis grietines nepilnus 2 saukstus cukraus ir beveik 0,5 saukstelio citrinos rugsties. tikrai nesaldus tortas schmoll.gif . Vaisiai, jeigu gerai ismirkyti, tai nesaldus visiskai.
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 05, 08:33)
Pradzioje isplak grietinele, po to sudek grietine ir gerai issuk, kad neliktu grietines gumuliuku.
Cukraus dek, bet ne daug. As dedu 1 indeliui grietineles + 1 indelis grietines nepilnus 2 saukstus cukraus ir beveik 0,5 saukstelio citrinos rugsties. tikrai nesaldus tortas  schmoll.gif . Vaisiai, jeigu gerai ismirkyti, tai nesaldus visiskai.

O,aciu,as be vaisiu darysiu,planuose buvo medutis,bet apsiziurejau,kad medaus neuzteksiu,tai vietoj jo kondensuota piena dejau
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2009 10 05, 08:50)
O,aciu,as be vaisiu darysiu,planuose buvo medutis,bet apsiziurejau,kad medaus neuzteksiu,tai vietoj jo kondensuota piena dejau

Na gal tada dek maziau cukraus. Nezinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 05 spalio 2009 - 07:56
Sveikos mergaites smile.gif
Norėčiau paklausti kaip daryti jogurtinį kremą? ką ir kiek dėti, kokį jogurtą imti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 05, 08:55)
Na gal tada dek maziau cukraus. Nezinau g.gif

Dejau maziau cukraus,dariau ciut rugstesni nei visada,nu nezinau jei s... gausis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 10 05, 06:57)
Sveikos mergaites  smile.gif
Norėčiau paklausti kaip daryti jogurtinį kremą? ką ir kiek dėti, kokį jogurtą imti?  ax.gif

gali daryti vien su jogurtu ir zelatinu.Bet man tokie kremai liesoki tai imu sakykim 500g bet kokio skonio jogurto,zelatinos tam kiekiui kiek bus kremo,istirpinu zelatina i maisau i jogurta,po to atskirai isplaku kokius 300g grietineles su trupuciu cukraus ir citrinos rugstele ir imaisau i stingstanti jogurta,gaunasi toks purus kremas.
Atsakyti
MERGAITES, KOKI TORTUKA REKOMENDUOTUMET JEI ZMOGUS NORI GAIVAUS BE VAISIU GABALIUKU IR NESOKOLADINIO g.gif kalbejot apie jogutrini bet as nerandu jo receptuko niekaip doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,prasau jusu patarimo,zodziu kepu medaus torta,plaku plaku ta grietinini krema ir niekas man nesigauna,visai netirsteja ir net neatrodo kad sutirstes,patarkit ka daryt,nejaugi viska mesti lauk? Gal galima kaip nors ji sutirstinti,ka nors idejus? Kas man cia nesigavo,nesuprantu,gal citrinos rugsties per daug idejau?
Atsakyti