Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

aš dariau iš vienos citrinos ir stiklines vandens-man pats tas. thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi apiš Rafaelo visos šnekat, tai įdomu, kokio tirštumo pas jus kremas gavosi? Bėgantis ar toks ,,stovinti" g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2009 10 03, 15:17)
Kadangi apiš Rafaelo visos šnekat, tai įdomu, kokio tirštumo pas jus kremas gavosi? Bėgantis ar toks ,,stovinti" g.gif ?

man normalus gavosi,bet aš biški nusižengiau receptui ir nedėjau sviesto.bet gavosi viskas labai skaniai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Ar į DŽIOVINTŲ VAISIŲ IR RIEŠUTŲ TORTO kremą nesideda cukraus?
Jei ne, tai ar būna saldu?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(MeGu @ 2009 10 03, 16:28)
Sveikutės,

Ar į DŽIOVINTŲ VAISIŲ IR RIEŠUTŲ TORTO kremą nesideda cukraus?
Jei ne, tai ar būna saldu?
Ačiū

po receptu yra Asseni žinutė, kad „Del cukraus. Visai pamirsau parasyt.
Vienam grietineles indeliui imu 2 valg. saukstus cukraus ir 1/4 arbatinio saukstelio citrinos milteliu. Kai sumaisau su grietine daugiau nededu cukraus. Tai is viso tokiam kiekiui kremu dedu 8 valg. saukst. cukraus“
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2009 10 03, 15:17)
Kadangi apiš Rafaelo visos šnekat, tai įdomu, kokio tirštumo pas jus kremas gavosi? Bėgantis ar toks ,,stovinti" g.gif ?

Man gavos toks vidutiniškas, bet gal labiau stovintis nei kad bėgantis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit, ddžiosios tortų kepėjos, aš dabar galvoju... noriu iškepti tortą pagal išsikirptą šabloną (drugelį, pavyzdžiui), tai iš kokių tortų čia galima daryt šitą? Na, kad nereiktų sutepinėti formoje, t.y. borteliuose. Esu užtikrinta tik dėl medučio, gal jūs daugiau variantų pasiūlyt galit? bigsmile.gif

Ačiū!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2009 10 03, 19:49)
Sakykit, ddžiosios tortų kepėjos, aš dabar galvoju... noriu iškepti tortą pagal išsikirptą šabloną (drugelį, pavyzdžiui), tai iš kokių tortų čia galima daryt šitą? Na, kad nereiktų sutepinėti formoje, t.y. borteliuose. Esu užtikrinta tik dėl medučio, gal jūs daugiau variantų pasiūlyt galit? bigsmile.gif

Ačiū!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

medutis ir Asseni džiovintų vaisių riešutų tortas, jei nori iš anksto išsikepti lakštus, o jei negaila biskvito, tai ir snikersas, ir juodas miškas, ir grietininis ir koks tik nori.... geriausia be abejo iš kočiojamų lakštų..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2009 10 03, 16:17)
Kadangi apiš Rafaelo visos šnekat, tai įdomu, kokio tirštumo pas jus kremas gavosi? Bėgantis ar toks ,,stovinti" g.gif ?

man tai stipriai stovintis.. reikėjo "įtikinėti" kremą su spatula, kad pasiskirstytų. Bet aš naudojau tirštą tikrą kaimišką grietinę, praskiestą pienu, vietoj plakamosios grietinėlės. Tai gal nuo to taip..
Atsakyti
Man irgi gavosi standus kremas
Atsakyti
Dėkui moteros už atsakymus 4u.gif Aš matyt gerai neišplakiau sviesto , ne grietinėlė buvo labai standi doh.gif
Atsakyti
Ateinu ir as su savo Rafaelu rolleyes.gif . Siandien ragausim. Dariau siokius tokius pakeitimus, kadangi nemegstu labai saldziu, i krema dejau rugsteles, o i sulaistymo sirupa irgi tik rugsteles be cukraus. Siandien ryte biski nuo sono paragavau, skonis super. Ziuresim kaip bus prapjautas. O skyscio sunaudojau apie 400ml.

user posted image

QUOTE(pupainga @ 2009 10 03, 13:17)
Kadangi apiš Rafaelo visos šnekat, tai įdomu, kokio tirštumo pas jus kremas gavosi? Bėgantis ar toks ,,stovinti" g.gif ?

Man kremas '' stovintis'' gavosi smile.gif
Atsakyti