Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(pupainga @ 2009 10 24, 19:34)
Dėl snikerso, tai aš ir kepiau per du kartus ir labai šauniai gavosi.
O ganašas supylus grietinėlę tikrai nesutirštėjo buvo skystas ir atšaldžius neišsiplakė.
O cukraus sirupas labai rudas turi būti? Nes man tik truputį parudavo, gal per mažai kaitinau g.gif ?

Antru bandymu man susiplake tas ganasas kaip ir turi but, bet doh.gif si karta cukru sudeginau, tai keliavo viskas i siuksliu deze blush2.gif Tiesa, antra karta dariau is puses normos, o kadangi dariau is atminties, tai dejau 2.5 sauksto cukraus ir 2 saukstus vandens. ( pagal recepta turejau vandens pilt maziau). Tai cukrus pradejo ruduot labai greitai, jau nukelus nuo plytos ir sudege jis man, nes kiekis mazas buvo, o puodas labai ikaites. Bet daranciom si ganasa is karto patarciau truputi daugiau vandens ipilt nei parasyta.
Tiesa, saldziau per nakti, isemus is saldytuvo buvo tirstas, issiplake labai greitai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astulenka: 24 spalio 2009 - 23:24
Kai ka youtube radau http://www.youtube.c...h?v=w1lSs4on2_w

Galetu ir musu mergaites idet,tai nors ko pasimokint eitu,o cia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu va biskvito pjaustymo meno tai skaitykit, kad parodė, pjaunu lygiai taip pat ax.gif tik peiliu tokiu dantytu kaip jinai prieš galą tortą jau pjaustė...TW indais mergaitė apsirūpinus thumbup.gif man muzikikė patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 25, 19:42)
nu va biskvito pjaustymo meno tai skaitykit, kad parodė, pjaunu lygiai taip pat  ax.gif  tik peiliu tokiu dantytu kaip jinai prieš galą tortą jau pjaustė...TW indais mergaitė apsirūpinus  thumbup.gif man muzikikė patiko  ax.gif

Tai ir biskvita tuo paciu pjove mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2009 10 25, 17:30)
Kai ka youtube radau http://www.youtube.c...h?v=w1lSs4on2_w

Galetu ir musu mergaites idet,tai nors ko pasimokint eitu,o cia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man cia labiau i TW reklama panasu biggrin.gif

Atsakyti
sveikos merginos,valgiau labai skanu pirktini torta,VOVERAITE,gal kas toki valget?gal zinotumet kaip bent panasu namie pasidaryti? ax.gif
Atsakyti
Mačiau Maximoj marcipaninės masės, ar ji tinka figūrėlių darymui (tortų papuošimams)? Kaip reikia su ja dirbti? Kuo klijuoti atskiras detales?
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 10 26, 17:46)
Mačiau Maximoj marcipaninės masės, ar ji tinka figūrėlių darymui (tortų papuošimams)? Kaip reikia su ja dirbti? Kuo klijuoti atskiras detales?

prastos kokybės jinai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 10 25, 22:19)
man cia labiau i TW reklama panasu  biggrin.gif

As ir ta pati pagalvojau drinks_cheers.gif Indu induku saukstu saukstuku it t.t
Atsakyti
Kreminiai tortai smile.gif Tiesiog prasau visu padeti man blush2.gif
Papildyta:
Nauju receptu laukiu atsiuskit man kas galit blush2.gif As cia naujoke blush2.gif
Papildyta:
Nelabai as cia gaudausi dar esu naujoke padekit man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata Gudauskaite @ 2009 10 26, 20:30)
Kreminiai tortai  smile.gif Tiesiog prasau visu padeti man blush2.gif
Papildyta:
Nauju receptu laukiu atsiuskit man kas galit blush2.gif As cia naujoke blush2.gif

tai pirmiausiai apeik temas Saldumynų skyrelyje, yra bent 18 temų kur sudėta vien koncentratas tortų, pyragų, negi nieko sau tinkamo nerandi???
*peržiūrėk čia
**šios temos priekį, kurioje esi
*** dabar tebekaupiamą saldžių patiekalų temą, kuriai pasibaigus Irma sukels receptukus į aukščiau minėtą temą
**** atsidaryk skiltį saldumynai ir peržiūrėk temas, yra kur skirtos temos vienam ar kitam tortui, tai medaus tortas, mascarponės sūrio tortas ir t.t.t.t.t.
***** jei SM maža receptų, tai google.lt, suvesk į paiešką „kreminiai tortai“ ir turėsi devynias galybes receptų
****** peržiūrėk Cipciuko receptus, su nuotraukom, su pjūviais, su paaiškinimais....
viską rasi skiltyje Saldumynai mirksiukas.gif receptukų manau nei viena forumietė nepersiuntinės, tiesiog reikia atsirinkti pagal savo skonį mirksiukas.gif
******** o nuo čia reikėtų pradėti paieškas

******* ir svarbiausias punktas, kai iškepi, nepamiršti pasirodyti irgi atitinkamoje temoje, sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 26 spalio 2009 - 20:40
Dekui uz suteikta informacija blush2.gif Lieku skolinga 4u.gif
Atsakyti