Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(RiMami @ 2009 10 28, 04:22)


Aciu 4u.gif bigsmile.gif Taip ir prisirijau seiliu blush2.gif Ir pats tortas ir pjuvis tokie skanus ir grazus, kad nors mirk, kaip noriu nors gabaliuko
mega_shok.gif
Atsakyti
arba as isprotejau, arba Vilniuj nerandu pirkti mazos, bet aukstos torto formos blink.gif gal kas kur matet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 28, 20:28)
tai kad ten pagal recepta nera sokolado g.gif .

Aplieti torta...ar reikes istirpinti sokolada??
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 10 29, 18:41)
Aplieti torta...ar reikes istirpinti sokolada??

Asseni papuošimų temoj, kur visa info apie puošimą be plepalų ir Cipciuko [patarimų temos pačioj pradžioj skaitome, skaitome, skaitome 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 10 28, 04:22)
TORTAS „AMBASADORIŲ MEDUTIS


Sveikos kepejeles,

norejau RiMami paklausti ar sulaistete lakstelius pries pertepdama grietine?
Ruosiuosi juos pertepineti plakta grietinele ir mastau ar nebus tie biskvitukai per sausi g.gif
Atsakyti
user posted image
Nu neturiu laiko as ieskoti per visus pslp schmoll.gif
Istirpinau su sviestu, kad skystas butu ir isdrisau parodyti blush2.gif
"Otelas"
Kai prapjausiu nufotkinsiu
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 29 spalio 2009 - 23:19
QUOTE(Chilly @ 2009 10 29, 22:30)
Sveikos kepejeles,

norejau RiMami paklausti ar sulaistete lakstelius pries pertepdama grietine?
Ruosiuosi juos pertepineti plakta grietinele ir mastau ar nebus tie biskvitukai per sausi g.gif


Nereikia laistyt schmoll.gif nes pavirs į košę tau jie unsure.gif antrą parą jie ir savaime viiiisiškai persigėrė doh.gif man skaniausia buvo po paros valgyt, kai dar jautėsi "biskvitukai" mirksiukas.gif nenustebk, kadangi jie plikytos tešlos tai valgant bus tokie vos vos a'le guminiški (bet nesausi schmoll.gif ) tokie ir turi būt ax.gif Šiaip tai, manau, grietine pertepti būtų pats idealiausias variantas, nes grietinė yra švelniai rūgštelėjanti ax.gif jei vistik grietinėle pertepinėsi būtinai įberk truputį citrinų rūgšties (tik nepadaugink, tik kad švelniai jaustųsi mirksiukas.gif ), nes bus per saldu tau unsure.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 30 spalio 2009 - 02:13
QUOTE(Oksanik @ 2009 10 29, 23:18)
user posted image
Nu neturiu laiko as ieskoti per visus pslp schmoll.gif
Istirpinau su sviestu, kad skystas butu ir isdrisau parodyti blush2.gif
"Otelas"
Kai prapjausiu nufotkinsiu
smile.gif

nu va koks įdomus požiūris, mes turim turėt laiko eiti ieškoti temos ir pasisakymo ir gatavai paduoti atsakymą, pas mane 2 maži vaikai namie ir vakar turėjau 5 tortus padaryt, prisėdau sau atsakymo pasižiūrėt SM'e nes ekstra klausimas iškilo, dar nurodžiau kur Jums ieškotis ir tai laiko nėra rolleyes.gif unsure.gif yra dvi koncentruotos temos apie papuošimus ir kepimą
visi papuošimo būdai su receptais ir vaizdine medžiaga
Cipciuko patarimų tema, patys pirmi puslapiai patarimų esencija....
Atsakyti
Kepejeles patarkit, turiu siam savaitgaliui iskepti tortuka 10 metu mergaitei, galvoju kepti toki
user posted image

Patarkit kaip kepti biskvita, noriu, kad butu kakavinis bigsmile.gif Kaip kepti, kad labai daug neissipjaustytu g.gif
Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Reikia jūsų patarimo blush2.gif , paprašė manęs iškepti tortą Napaleoną, jo dar esu nekepus, radau keletą jo receptų, kurios esat kepę gal galėtumėt patarti kuris skanesnis, pasidalinti savo patirtim, nes ir receptų sudėtys skiriasi, nežinau kurį kept. Gal turit savo receptus pagal kuriuos kepat.Aš kolkas radau "Ponios Kavarskienės napaleoną" ir "Napaleonas pagal Mišelę"
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2009 10 30, 14:07)
Reikia jūsų patarimo blush2.gif , paprašė manęs iškepti tortą Napaleoną, jo dar esu nekepus, radau keletą jo receptų, kurios esat kepę gal galėtumėt patarti kuris skanesnis, pasidalinti savo patirtim, nes ir receptų sudėtys skiriasi, nežinau kurį kept. Gal turit savo receptus pagal kuriuos kepat.Aš kolkas radau "Ponios Kavarskienės napaleoną" ir "Napaleonas pagal Mišelę"

tai ir rinkis kuri nors is situ,nes labai cia skoniu reikalas,as dariau Nevezio torta jis panasus i napaleona,bet labai riebus,daugiau nedaryciu,tik tiek ,kad lengvai gaminasi labai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padima: 30 spalio 2009 - 13:41
Man asmeniškai labai skanus Napaleonas iš vaikystės pagal Inočką, jau ne vieną kartą keptas, ir kas paragauja labai giria thumbup.gif smile.gif
Atsakyti