Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ilgai maitinot savo mažyli?

QUOTE(estrella @ 2005 09 22, 19:10)
Ne visi specelistai ,vienodai mąsto mirksiukas.gif Maniškis 6mėn. valgė, du kartus per dieną košę, o MP gaudavo ,kaip atsigėrimą. ax.gif

Nesupratot jūs manęs-juk rašiau,kad košės duodu ir jau nuo 5 su puse mėn. tik,kad jis nenoriai valgo... verysad.gif vos po ketlis šaukštelius...ir su mėsyte duodu,ir t.t. O mūsų kraujukas kolkas geras... 4u.gif Duok Dieve,kad ir nepablogėtų,juk per prievartą nesugrūsi-a nesutinkat ???? verysad.gif
Atsakyti
Maitinau iki 17 men.Nutraukiau, nes prasidėjo fiziologinis pieno sumažėjimas arba involiucija.Buvo laaabai gaila. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(DaRiSa @ 2005 09 22, 20:27)
Nesupratot jūs manęs-juk rašiau,kad košės duodu ir jau nuo 5 su puse mėn. tik,kad jis nenoriai valgo... verysad.gif vos po ketlis šaukštelius...ir su mėsyte duodu,ir t.t. O mūsų kraujukas kolkas geras... 4u.gif Duok Dieve,kad ir nepablogėtų,juk per prievartą nesugrūsi-a nesutinkat ???? verysad.gif

4u.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(estrella @ 2005 09 23, 09:56)

Gerai jau gerai,būkim friends.gif (buvau atitrūkus..sory)...mano mažylis vis dar maitinasi MP o košes tai ignoruoja,tiesa patinka jogurtas ir varškytė-ypač su vyšniom. tongue.gif
Atsakyti
mano ir mama, ir mociute neturejo pieno ir maitino labai trumpai (beje, tai paveldima) ir stai - isaugom visos sveikos grazios ir protingos biggrin.gif
beje rysys tarp musu tikrai labai stiprus - visos drauges stebisi, ir nemau kad ka nors bendro su maitinimu tai turi
as pati vaikucio dar laukiu, bet jau dabar planuoju, kad pati ilgai nemaitinsiu... taip nuspresti padejo faktas, kad paveldimas tas pieno neturejimas, o jei ir tureciau, nezinau, ar maitinciau...
yra daugybe privalumu ir maitinant is buteliuko tongue.gif labai svarbu manau tai, jog tetis irgi gali maitinti leliuka 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mea @ 2005 09 30, 15:41)
mano ir mama, ir mociute neturejo pieno ir maitino labai trumpai (beje, tai paveldima) ir stai - isaugom visos sveikos grazios ir protingos  biggrin.gif
beje rysys tarp musu tikrai labai stiprus - visos drauges stebisi, ir nemau kad ka nors bendro su maitinimu tai turi
as pati vaikucio dar laukiu, bet jau dabar planuoju, kad pati ilgai nemaitinsiu... taip nuspresti padejo faktas, kad paveldimas tas pieno neturejimas, o jei ir tureciau, nezinau, ar maitinciau...
yra daugybe privalumu ir maitinant is buteliuko  tongue.gif  labai svarbu manau tai, jog tetis irgi gali maitinti leliuka  2.gif


Na, nesupyk, bet geriau taip išanksto nenusiteikinėti mirksiukas.gif Pabandyk maitint pati-nes tai tikrai geriausias maistas kūdikiui..Aišku nebūtina maitint tris metus, bet bent pirmus mėnesius tai tikrai geriausia ką gali duot savo kūdikiui mirksiukas.gif
Tiesa, jei ištikrųjų nepavyktų, tada kas kita..
Aš pirmą dukrą maitinau labai ilgai-iki 1,5 metų ir visada buvau ilgo maitinimo entuziastė..Bet..taip jau nutiko, kad po antrosios gimimo pasigavau infekciją ir pienas labai greit dingo cry.gif
Vat tada ir teko guostis maitinimo iš buteliuko privalumais..Ištikrųjų neneigsiu-pasirodo, kad jų taip pat yra...bet visų pirma reikia išbandyt viską, kad galėtum maitint pati mirksiukas.gif Nuoširdžiai tau to linkiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2005 09 30, 21:46)
Na, nesupyk, bet geriau taip išanksto nenusiteikinėti mirksiukas.gif  Pabandyk maitint pati-nes tai tikrai geriausias maistas kūdikiui..Aišku nebūtina maitint tris metus, bet bent pirmus mėnesius tai tikrai geriausia ką gali duot savo kūdikiui mirksiukas.gif
Tiesa, jei ištikrųjų nepavyktų, tada kas kita..
Aš pirmą dukrą  maitinau labai ilgai-iki 1,5 metų ir visada buvau ilgo maitinimo entuziastė..Bet..taip jau nutiko, kad po antrosios gimimo pasigavau infekciją ir pienas labai greit dingo cry.gif
Vat tada ir teko guostis maitinimo iš buteliuko privalumais..Ištikrųjų neneigsiu-pasirodo, kad jų  taip pat yra...bet visų pirma reikia išbandyt viską, kad galėtum maitint pati mirksiukas.gif Nuoširdžiai tau to linkiu smile.gif

Labas,mamytes as irgi esu uz ilga maitinima thumbup.gif ,pirma dukrele maitinau tik 4 menesius o paskui buvo misineliai kosites mirksiukas.gif taip pavargdavau kol padarai tos misinukus nakties metu,valge 3 kartus tai pati sau pazadejau kad antra vaika butinai maitinsiu savo pienu tongue.gif taip ir ira toi bus metukai musu 2.gif bet nekaip negaliu atsisakit duot penelio kai taip graziai prasojinai;mama duok cicia niam niam; soske.gif
Atsakyti
dar ne viska parasiau 4u.gif norejau pasidalinti patarimais nes man tai padejo issaugot pienap.Pirmoi eilei nepagailekit pinigu ir pasirupinkit geru apparatu nutraukti piena;man padejo Avent issis;labai geras nors ir kainavo 150lt.bet pasaka o ne apparatas thumbup.gif ,kai buvau nescia nestuke.gif tai labai daug kas siule nusipirkt is ju uz 100lt. bet vis gailejau pinigu,tai vat kai buvo temperatura iki 38,5 ir neks nepadedavo o gyd.Silkunas vedejas ak.skyriaus liepe nusipirkt butent si apparata.vyras nubego i vaistine ir atnese i ligonine ir kai numelziau piena tai po 4 valandu mane net isleido namo su vaikeliu ir issaugojau piena.Numelzta sudejau i saldikli ir uzsaldziau ,kai reikedavo tai labai patogu buvo atsildit ir pamaitinti. thumbup.gif
Atsakyti
dar ne viska parasiau 4u.gif norejau pasidalinti patarimais nes man tai padejo issaugot pienap.Pirmoi eilei nepagailekit pinigu ir pasirupinkit geru apparatu nutraukti piena;man padejo Avent issis;labai geras nors ir kainavo 150lt.bet pasaka o ne apparatas thumbup.gif ,kai buvau nescia nestuke.gif tai labai daug kas siule nusipirkt is ju uz 100lt. bet vis gailejau pinigu,tai vat kai buvo temperatura iki 38,5 ir neks nepadedavo o gyd.Silkunas vedejas ak.skyriaus liepe nusipirkt butent si apparata.vyras nubego i vaistine ir atnese i ligonine ir kai numelziau piena tai po 4 valandu mane net isleido namo su vaikeliu ir issaugojau piena.Numelzta sudejau i saldikli ir uzsaldziau ,kai reikedavo tai labai patogu buvo atsildit ir pamaitinti. thumbup.gif
Atsakyti
Ne visada vaiko atsparumas priklauso nuo žindymo trukmės. Žinau atvejį kai 1,5 mėnesio maitintas krūtimi vaikas mažiau sirgo nei 4 mėnesius žindytas..
Atsakyti
QUOTE(Mea @ 2005 09 30, 18:41)
mano ir mama, ir mociute neturejo pieno ir maitino labai trumpai (beje, tai paveldima) ir stai - isaugom visos sveikos grazios ir protingos  biggrin.gif
beje rysys tarp musu tikrai labai stiprus - visos drauges stebisi, ir nemau kad ka nors bendro su maitinimu tai turi
as pati vaikucio dar laukiu, bet jau dabar planuoju, kad pati ilgai nemaitinsiu... taip nuspresti padejo faktas, kad paveldimas tas pieno neturejimas, o jei ir tureciau, nezinau, ar maitinciau...
yra daugybe privalumu ir maitinant is buteliuko  tongue.gif  labai svarbu manau tai, jog tetis irgi gali maitinti leliuka  2.gif


paveldimas yra ne pieno turejimas ar neturejimas, o poziuris i tai ir noras/ nenoras (tai patvirtina ir si tavo zinute)
Atsakyti
QUOTE(Mea @ 2005 09 30, 18:41)
as pati vaikucio dar laukiu, bet jau dabar planuoju, kad pati ilgai nemaitinsiu... taip nuspresti padejo faktas, kad paveldimas tas pieno neturejimas, o jei ir tureciau, nezinau, ar maitinciau...

Hmm, kažkaip įdomiai tu čia parašei "nemaitinsiu, nes neturėsiu, o jei turėsiu vistiek nemaitinsiu" g.gif . Palauk sulauksi savo mažulėlio, pasikeis tavo nuomonė 4u.gif
Atsakyti