Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ilgai maitinot savo mažyli?

QUOTE(Mea @ 2005 09 30, 18:41)
mano ir mama, ir mociute neturejo pieno ir maitino labai trumpai (beje, tai paveldima)

Nesutinku schmoll.gif , nes mano mama, jos 3 seserys, mano abi pusseserės, žodžiu, nei viena mano giminės moteris neturėjo pieno, o aš turiu thumbup.gif mano manymu, 2 pagr. priežastys, kodėl taip yra:
1. Motyvacija (labai labai norėjau turėti pieno, nebuvo man lengva, ypač baisu prisiminti iki kraujų nugriaužtus spenelius, bet nemečiau dėl to židymo blush2.gif )
2. Duoti krūtį, kai tik kūdikis to prašo. Buvo metas, kai ją duodavau net kas pusvalandį, o kartais ir dar dažniau (čia pačioj pradžioj), tiesa, to pasekmė ir atsirado nugraužti speneliai (nors ir žindžiau teisingai). Ankščiau, mūsų mamos, maitino tik kas tris val., nežinojo, kad reikia duoti krūtį ir dažniau, jei leliui to reikia, todėl pienas ir dingdavo rolleyes.gif
Skausmingasis periodas praėjo, dukrelei 1,2 m. Vis dar maitinu pati. bijau prisišnekėt (tfu tfu tfu unsure.gif ) dukrelė, išskyrus slogą, dar nebuvo nieko pasigavus. Nežinau, ar tai dėl žindymo, bet tikiuos, kad mano pastangos davė ir duos vaisių, nesinorėtų manyti, kad viską dariau veltui blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smulkute: 13 spalio 2005 - 20:25
Pirmą vaiką maitinau iki 11 mėnesių, o baigiau kai ji pati atsisakė. Tiesiog vieną naktį ji apsižiūrėjo ką valgo ir išspjovė. Pabandžiau dar kartą įkišti spenelį į burną, bet pradėjo kandžiotis. Dar bandžiau nutraukinėti, bet tada maitinau tik vakare ir naktį. Tiesiog tingėjau naktį "žaisti" su pientraukiu. Juk jau nemaža. O antrasis vaikas dar ir dabar labai sėkmingai valgo MP, nors jau 1,2 metų ir kol kas nežada atsisakyti. Tikrai nemanau, kad mišiniu vaiką maitinanti yra bloga mama. Čia jau kaip kuriai išeina. O dėl ligų - tiesiog nežinau. Galbūt tai labiau priklauso nuo vaiko imuniteto. Juk vieni tiesiog iš prigimties yra stipresni ir užsigrūdinę. Mano giminaitė pati ilgokai maitino vaikus, o jie ir sirgdavo, ir ligoninėse gulėjo. O mes nemažai laiko praleisdavome lauke ir žiemą ir vasarą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sage @ 2005 08 31, 13:13)
Manau, kad pacios mamytes maitindamos savo mazylius net negauna tiek ivairiu vitaminu, kiek yra misineliuose. smile.gif


Kad ir kaip istobulejo misinuku sudetis, taciau jiems dar toli grazu iki mamos pieno. Zinoma, ant misinuko pakuotes viskas surasyta, na, o mamos pienuko sudeties taip paprastai nepamatysi mirksiukas.gif . Mamos pienas yra tobulai subalansuotas butent jusu kudikiui, joks misinukas negali jo pakartoti. Aisku, buna situaciju, kai tenka maitnti dirbtinu maistu, taciau vis delto mamos pienas yra nepakeiciamas biggrin.gif .
Kadangi klausimas apie tai, kaip ilgai maitinome, atsakau: pirmaji matinau 15 men, o antrajajai dabar 6 men, vis dar maitinu ir zadu maitinti iki metu tai tikrai, o po to matysime, kaip seksis suderinti su darbu ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(smulkute @ 2005 10 13, 20:23)
Nesutinku schmoll.gif , nes mano mama, jos 3 seserys, mano abi pusseserės, žodžiu, nei viena mano giminės moteris neturėjo pieno, o aš turiu thumbup.gif mano manymu, 2 pagr. priežastys, kodėl taip yra:
1. Motyvacija (labai labai norėjau turėti pieno, nebuvo man lengva, ypač baisu prisiminti iki kraujų nugriaužtus spenelius, bet nemečiau dėl to židymo blush2.gif  )
2. Duoti krūtį, kai tik kūdikis to prašo. Buvo metas, kai ją duodavau net kas pusvalandį, o kartais ir dar dažniau (čia pačioj pradžioj), tiesa, to pasekmė ir atsirado nugraužti speneliai (nors ir žindžiau teisingai).  Ankščiau, mūsų mamos, maitino tik kas tris val., nežinojo, kad reikia duoti krūtį ir dažniau, jei leliui to reikia, todėl pienas ir dingdavo rolleyes.gif
Skausmingasis periodas praėjo, dukrelei 1,2 m. Vis dar maitinu pati. bijau prisišnekėt (tfu tfu tfu unsure.gif ) dukrelė, išskyrus slogą, dar nebuvo nieko pasigavus. Nežinau, ar tai dėl žindymo, bet tikiuos, kad mano pastangos davė ir duos vaisių, nesinorėtų manyti, kad viską dariau veltui blush2.gif

Turiu sutikti 100% bigsmile.gif Anksciau mamos maitindavo net naujagimius kas 2-3 val., nes taip buvo pasakyta gydytoju. O nakti isvis nemaitindavo...kaip mano mama sake, kad mes nuo pirmos paros miegodavom per nakti, o jei prabusdavom tai duodavo gliukozes vandenuko...dar gimdymo namuose g.gif blink.gif Man tai absoliuciai nesuprantama ir nepriimtina...Todel dauguma musu mamu ir ismaitindavo, duok dieve, 3 menesius.
Va pirma augindama buvau ziopla, stengiausi laikytis "grafiko" nuo pirmu dienu, vaikutis buvo be galo neramus, kankino pilvo diegliai, kaltinau savo piena, pradejau duoti misiniu...ir ismaitinau krutimi tik 2men verysad.gif Oi kaip skaudejo sirdi ir grauze sazine, kai nebesugebejau atgaivinti pienuko gamybos unsure.gif
Su antru pasiryzau- skausmai pilvuko, ar ne, nesimetyti prie misiniu, o kantriai maitinti ir nesukti galvos del maitinimo kas 2-3 val... tekdavo maitinti ir kas 15min. nes irgi pute pilva ir niekaip negaledavo pabaigti valgyti, tuoj pradedavo cypti ir vel alkanas tuoj budavo doh.gif Bet buvau uzsispyrusi, nors verkdavau kartu su savo vaiku kartais...Taigi ismatitnau vyruti visus pilnus 12men(su puse tongue.gif )
Treciam kleckui beveik 13men.- vis dar maitinu ax.gif
Atsakyti
Mes jau apie 5 dienas nebevalgom MP. Maitinau iki 2 metų
Atsakyti
Mums 2,5 m., dar pries miegeli maitinu ir nakti kartais reikia blush2.gif
Dziaugiuosi tuo - sergam tikrai retai ir lengvai ax.gif
Kazkada atprasim - gal pries mokykla bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazule2 @ 2005 12 13, 20:31)
Mums 2,5 m., dar pries miegeli maitinu ir nakti kartais reikia  blush2.gif
Dziaugiuosi tuo - sergam tikrai retai ir lengvai  ax.gif
Kazkada atprasim - gal pries mokykla  bigsmile.gif  biggrin.gif

kodel pries mokykla? tai kur kas geriau butu atpratinti pries universiteta fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėja @ 2005 12 14, 02:08)
kodel pries mokykla? tai kur kas geriau butu atpratinti pries universiteta fool.gif

Ištikrųjų keista kai moteris pati dar tik planuoja vaiką, o gali sau leisti tokias replikas... g.gif
Ir dar juokų nesupranta... blush2.gif
Atsakyti
Pirmaja dukryte maitinau iki 2 metu, i pabaiga tai tik pries uzmiegant ar kai sirgdavo smile.gif Niekaip negalejau isiulyti karves pieno, pradejo ji vartoto tik nuo 3,5 metu doh.gif
O mazaja dar maitinu, jai 7 menesiukai, manau maitinsiu iki metu ar 1,5, nes ji pati zymiai labiau ragauja nauju produktu ir ne tiek prisirisus prie mano pieno kiek vyresnele.. smile.gif
Atsakyti
Vyresnėlę maitinau 1 m. 6 mėn., mažiukę 1 m. 2 mėn. smile.gif Pasisekė, kad abi atsisakė pačios, nereikėjo sukti galvos, kaip neskausmingai viską užbaigti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazule2 @ 2005 12 13, 19:31)
Mums 2,5 m., dar pries miegeli maitinu ir nakti kartais reikia  blush2.gif
Dziaugiuosi tuo - sergam tikrai retai ir lengvai  ax.gif
Kazkada atprasim - gal pries mokykla  bigsmile.gif  biggrin.gif


kaip gerai, kad ne aš viena tokia, kuri taip ilgai maitina savo vaiką. Bandom pamažu "atpratinėti", nes, kaip ten bebūtų, dveji metukai jau stuktelėjo. Pamačiusi šitą temą apsidžiaugiau, kad čia bus kalbama apie tai, kiek psichologiškai vaikui turi įtakos maitinimo ilgumas. O čia, pasirodo, apie sveikatą šnekama...
Mano draugė įsitikinusi, kad taip ilgai krūtimi maitinamas berniukas užaugs mamyčiukas ir apskritai, kad tai beveik amoralu žindyti dvejų metų vaiką doh.gif .

Ir išvis užkniso amžini giminaičių, draugų ir pan. klausimai: KADA BAIGSI ŽINDYTI!? Na, stengiuosi gi aš, stengiuosi!
Atsakyti
QUOTE(persikas @ 2005 12 14, 16:17)
Ištikrųjų keista kai moteris pati dar tik planuoja vaiką, o gali sau leisti tokias replikas...  g.gif 
Ir dar juokų nesupranta...  blush2.gif

Paskaiciusi ta replika lygiai ta pati pagalvojau bigsmile.gif
Atsakyti