Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada duodate nevirintą vandenuką

Dukrytei 1.1 metai,bet iki siol duodu virinta vandeniuka. Nors ragavom ir paprasta saltinio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iriska83 @ 2012 09 03, 23:41)
Dukrytei 1.1 metai,bet iki siol duodu virinta vandeniuka. Nors ragavom ir paprasta saltinio smile.gif



miesto vanduo yra saugus ir nevirintas.sulinio vanduo tai tikrai gali visoks buti, tai ji reikia virinti.o as savo dukrytei duodu krano vandeni nuo sesiu menesiu(iki tol tik mano piena gavo).ir nieko jai nenutiko nuo to.pati visa gyvenima nekenciu virinto vandens ir vaikui nedaviau.jei tik skanus is krano bega, tai galima gerti.ir as taip sakau profesionaliai, o ne is dangaus nukabinus.esu medike
Atsakyti
15 mėn dukrytei kokl kas duodu tik virintą smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 1m ir geria tik virintą vandenį ar arbatas. Bet esu girdėjusi, kad "miesto - krano" vanduo nėra toks jau blogas, galia vaikui duot iir iš krano, tik nežinau nuo kokio amžiaus, bijau suklaidinti, bet lyg 1,5m. O kaip ir kažkuri mama rašė, kad šulinio vanduo kenksmingesnis ir juo piknaudžiauti nepatartina, virinti rekomenduoja. Info iš: "Tavo vaikas" žurnalo.
Atsakyti
kai aš pati iš krano niekada negeriu, tai ir dukrytei neduodu schmoll.gif pati geriu tik virintą ar iš parduotuvės (naudojam sodyboj), tokį geria ir dukrytė smile.gif gal vyras kada ir yra davęs nevirinto g.gif nes pats geria iš krano kartais, bet nemanau, kad blogai tas krano vanduo, tik man jis toks "žalias" neskanus
Atsakyti
Seip virinto visada turime puodelyje (mums 1.2m) bet ir is krano uzpilu kartais jei per karsta buna;]
Atsakyti
Nevirintą pradėjau duoti nuo ~1m.4mėn. Bet į buteliuką prieš miegelį pilu tik virintą, jam dabar 1m.9mėn.
Atsakyti
nuo dvieju metuku
Atsakyti
kazkur esu skaiciusi kad virintame vandeni nebelieka naudingu mikroelementu ar kazkas pan., bet is krano vanduo turi buti tinkamas gerti , aisku. Gerai, kad zinau, kad musu miesto rajono vanduo yra svarus, tai pati geriu is krano. Bet vaikui kazkodel duodu tik virinta (vaikui 1,9 ).
Atsakyti
Geriame visokį jau senokai smile.gif neturiu šaltinio vandens - pilu virintą, nėra virinto - pilu krano. Skaniausiai, žinoma, geria arbatą rytais biggrin.gif
Atsakyti
dar metų nebuvo, gavo paprastą vandenį 4u.gif
Atsakyti
Kažkur nuo 7 mėn duodu tik nevirintą ax.gif
Atsakyti