Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras - gėjus?

QUOTE(*Change* @ 2012 09 14, 12:24)
Suprantu tave,tikiuosi nedarai klaidos toliau gyvendama su juo  smile.gif .
Jei pajuto trauka vyrams,tai tik laiko klausimas,kada tai isbandys.
As galvojau,kad viska neige,bet jei prisipazino,kad jaudina tie filmai,tai situacija sunkesne,nei atrodo.Jam smalsu ir tai neduos jam ramybes.


Labai aciu uz supratima, man irgi neduoda ramybes tas dalykas, kad ji visvien tai trauks ir kada nors gyvenime jis tai isbandys, net i galva negaliu sutalpinti tokiu minciu, kad kazkas ji "darys" ar jis kazka "tvarkys". Taciau del issiskirimo, kaip ir minejau, per daug dalyku risa kartu - negaliu iskart visko nutraukt ir kaip zmogus - jis yra nuostabus (aisku su savo pliusais ir minusais, kaip ir visi)
Atsakyti
QUOTE(Bellissa @ 2012 09 14, 12:30)
Labai aciu uz supratima, man irgi neduoda ramybes tas dalykas, kad ji visvien tai trauks ir kada nors gyvenime jis tai isbandys, net i galva negaliu sutalpinti tokiu minciu, kad kazkas ji "darys" ar jis kazka "tvarkys". Taciau del issiskirimo, kaip ir minejau, per daug dalyku risa kartu - negaliu iskart visko nutraukt ir kaip zmogus - jis yra nuostabus (aisku su savo pliusais ir minusais, kaip ir visi)

Reikia laiko,manau.Pati pamatysi,ar galesi gyventi ramiai,ar ne.O gal po kiek laiko neistverusi savo minciu,abejoniu,pasakysi vyrui-eik,isbandyk,kad galetum nuspresti,ar nori moteru,ar vyru smile.gif .O gal tai jam nepatiktu ir nustotu apie tai galvoti ir dometis,arba taip patiks,kad pats nores skirtis....
Atsakyti
QUOTE(*Change* @ 2012 09 14, 12:33)
Reikia laiko,manau.Pati pamatysi,ar galesi gyventi ramiai,ar ne.O gal po kiek laiko neistverusi savo minciu,abejoniu,pasakysi vyrui-eik,isbandyk,kad galetum nuspresti,ar nori moteru,ar vyru smile.gif .O gal tai jam nepatiktu ir nustotu apie tai galvoti ir dometis,arba taip patiks,kad pats nores skirtis....


Jo manau laikas parodys, tu visiskai teisi. As jam sakiau, tai gal tu pasimylek su kokiu vyru, gal tau padet susirast koki (na taktiskai, graziai, nesityciodama), tai jis baisiai supyko ir sako, kad jam to nereikia, kad nenusisnekeciau. Pasake, kad ten daugiau nebelandzios (i tuos emeilus ir tinklapius) ir manes prase, kad daugiau apie tai neuzsiminciau. Tai vat tokios tokeles, o kaip toliau net nezinau - bus matyt...
Atsakyti
QUOTE(Bellissa @ 2012 09 14, 12:39)
Jo manau laikas parodys, tu visiskai teisi. As jam sakiau, tai gal tu pasimylek su kokiu vyru, gal tau padet susirast koki (na taktiskai, graziai, nesityciodama), tai jis baisiai supyko ir sako, kad jam to nereikia, kad nenusisnekeciau. Pasake, kad ten daugiau nebelandzios (i tuos emeilus ir tinklapius) ir manes prase, kad daugiau apie tai neuzsiminciau. Tai vat tokios tokeles, o kaip toliau net nezinau - bus matyt...

Gal jam neleidzia savigarba prisipazinti ir priimti tavo pasiulyma,ir taip sudinai turbut jauciasi,kad tu suzinojai apie jo bendravima su vyrais,nereikia tiketis,kad taip lengvai prisipazins,stebek ji ir tiek smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Change* @ 2012 09 14, 13:49)
Gal jam neleidzia savigarba prisipazinti ir priimti tavo pasiulyma,ir taip sudinai turbut jauciasi,kad tu suzinojai apie jo bendravima su vyrais,nereikia tiketis,kad taip lengvai prisipazins,stebek ji ir tiek  smile.gif .


Tai aišku, kad nepuls dabar sakyt, davai surandam vyrą. Bet aš būčiau atsargi... dabar tegu mėto akmenim tos, kur nelenda į privačias erdves, bet aš manau, kad bent kurį laiką karts nuo karto pašniukštinėčiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 09 14, 14:57)
Tai aišku, kad nepuls dabar sakyt, davai surandam vyrą. Bet aš būčiau atsargi... dabar tegu mėto akmenim tos, kur nelenda į privačias erdves, bet aš manau, kad bent kurį laiką karts nuo karto pašniukštinėčiau...  blush2.gif



Vienu zodziu, geriu trauktine (lengva 18 laipsniu) ir verkiu, negaliu sulaikyti asaru, o jis trumpam atejes tik tyciojasi is manes, sako, kad as isvis durne, landzioju po jo emeilus ir priigalvoju nesamones. As jam sakau, man tiesiog reikia laiko susitaikyti su tuo. Tai dabar vietoj to kad jis kaltas, daro mane kalta ir durne ale kazkokia, pasol isai... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellissa @ 2012 09 14, 14:52)
Vienu zodziu, geriu trauktine (lengva 18 laipsniu) ir verkiu, negaliu sulaikyti asaru, o jis trumpam atejes tik tyciojasi is manes, sako, kad as isvis durne, landzioju po jo emeilus ir priigalvoju nesamones. As jam sakau, man tiesiog reikia laiko susitaikyti su tuo. Tai dabar vietoj to kad jis kaltas, daro mane kalta ir durne ale kazkokia, pasol isai... schmoll.gif


Nu naaaaa.... Nežinau, bet galvoju slepia jis vis dar kažką nuo tavęs
Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 09 14, 16:00)
Nu naaaaa.... Nežinau, bet galvoju slepia jis vis dar kažką nuo tavęs



As irgi taip galvoju. Ir isvis man vien ta mintis , kad jis gali noret pasimylet su vyru veda isproto. Man sakau visai protas susimaises, logika nesutampa su jausmais, supratimu ir tt Atrodo likir noriu ji ir suprasti, bet ir negaliu. Koki drauga suprasciau, bet ne savo pacios vyra... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bellissa: 14 rugsėjo 2012 - 15:04
QUOTE(Bellissa @ 2012 09 14, 14:52)
Vienu zodziu, geriu trauktine (lengva 18 laipsniu) ir verkiu, negaliu sulaikyti asaru, o jis trumpam atejes tik tyciojasi is manes, sako, kad as isvis durne, landzioju po jo emeilus ir priigalvoju nesamones. As jam sakau, man tiesiog reikia laiko susitaikyti su tuo. Tai dabar vietoj to kad jis kaltas, daro mane kalta ir durne ale kazkokia, pasol isai... schmoll.gif

Jis Jums nieko nesake, o Jus jau keliat tragedija, verkiat ir trauktine gurksnojat, nera ko stebetis kodel jis su Jumis neatviras.
Atsakyti
QUOTE(Rita_K_P @ 2012 09 14, 16:13)
Jis Jums nieko nesake, o Jus jau keliat tragedija, verkiat ir trauktine gurksnojat, nera ko stebetis kodel jis su Jumis neatviras.



Idomu, ka jus darytumete suzinojusi tokius dalykus ir perskaicius tokius emeilus, kur visiskai sutampa jo apibudinimas... Manau nieko jus nesuprantat, cia yra tikrai daugiau moteru norinciu ir galinciu suprasti negu jus, atleiskit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bellissa: 14 rugsėjo 2012 - 16:28
QUOTE(Bellissa @ 2012 09 14, 15:52)
Vienu zodziu, geriu trauktine (lengva 18 laipsniu) ir verkiu, negaliu sulaikyti asaru, o jis trumpam atejes tik tyciojasi is manes, sako, kad as isvis durne, landzioju po jo emeilus ir priigalvoju nesamones. As jam sakau, man tiesiog reikia laiko susitaikyti su tuo. Tai dabar vietoj to kad jis kaltas, daro mane kalta ir durne ale kazkokia, pasol isai... schmoll.gif


Budinga daugumai vyru,geriausia gynyba-puolimas.Puls jus,kaltins jus,galvoja,kad taip elgdamasis sumazins savo kalte.Bet nepasiduok jo manipuliacijai.
QUOTE(Bellissa @ 2012 09 14, 16:02)
As irgi taip galvoju. Ir isvis man vien ta mintis , kad jis gali noret pasimylet su vyru veda isproto. Man sakau visai protas susimaises, logika nesutampa su jausmais, supratimu ir tt Atrodo likir noriu ji ir suprasti, bet ir negaliu. Koki drauga suprasciau, bet ne savo pacios vyra... schmoll.gif

Turbut butu buve geriau,jei jis butu su kitomis moterimis bendraves,tada bent jau galetumet atvirai pasikalbeti,ko truko jusu santykiuose,ko truko is jusu abieju pusiu,o dabar....truko tik vieno tarp koju,atsiprasau,bet nesusilaikiau...
Atsakyti
QUOTE(*Change* @ 2012 09 14, 18:03)
Budinga daugumai vyru,geriausia gynyba-puolimas.Puls jus,kaltins jus,galvoja,kad taip elgdamasis sumazins savo kalte.Bet nepasiduok jo manipuliacijai.

Turbut butu buve geriau,jei jis butu su kitomis moterimis bendraves,tada bent jau galetumet atvirai pasikalbeti,ko truko jusu santykiuose,ko truko is jusu abieju pusiu,o dabar....truko tik vieno tarp koju,atsiprasau,bet nesusilaikiau...

Teisingai pasaket ir man tai yra nesuvokiama...
Atsakyti