Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras - gėjus?

QUOTE(*Change* @ 2012 09 15, 18:05)
Kam iskreiptas,kam normalus,pati sprendi apie kitus pagal save  biggrin.gif .
As problemu?Neturiu jokiu del neistikimybes,kodel toks klausimas iskilo tamstai biggrin.gif ?
As tik sakau tai,ka perskaite temos autore.

Iškreiptas visur matyti neištikimybes. Niekas nelaiko susirašinėjimo e-paštu ar skambučius/sms'us paslaptimi. Tiesiog, ne viskam reikalingos ataskaitos. Žinot, pas mus net šuo turi savo erdvę ir jei įlindo į būdą, niekas neturi teisės jo iš ten krapštyt. O žmogus ne šuo, gerai jaučiatės kontroliuojama? g.gif

Todėl, kad vaidenasi paslaptys ir jos būtinai turi būti susijusios su neištikimybe.

Temos autorė maža ką parašė. Keičiasi pačios nuomonė nuo mėnulio fazės.

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 09 15, 18:00)
Ir niekaip nesuvokiat vieno paprasto dalyko, asmeninė erdvė reikalinga, o ne bandoma nuslėpti.


Bet toji asmeninė erdvė kiekvienam skirtinga. Paprastas pavyzdys: žmogus, vienturtis, užaugęs privačiame name, ir žmogus, augęs 40 m2 butuke su dar dviem broliais ir tėvais. Kaip šiedu žmonės suvoks savo asmeninę erdvę ir jos ribas suaugę ir sukūrę šeimą? Vienas gali norėti net atskirų miegamųjų su sutuoktiniu, nes jam tai bus normalu. O kitas jausis atstumtas ir nenormaliai atitolęs.
Panašiai ir su vidinėm ribom. Ir ne tik su mobiliakais, bet ir su atostogom, laisvalaikiu. Yra šeimų, kurios atostogauja, pramogauja atskirai ir jiems tas visiškai priimtina. Bet tai nereiškia, kad dabar visi turi taip daryti.
Šeimoje paprastai pasiekiamas kažkoks abiems priimtinas kompromisas, bet variantų gali būti daugybė. Jūsų atvejis nėra vienintelė visiems priimtina norma.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 09 15, 17:00)
Atsiprašau, neįvertinau, kad suaugę žmones turi ne abonentinius numerius ir yra priklausomi nuo tel sąskaitos likučio. Nenormalu, tačiau tebūnie.
Ir niekaip nesuvokiat vieno paprasto dalyko, asmeninė erdvė reikalinga, o ne bandoma nuslėpti.


Kas čia nenormalaus? Mano močiutė neturėjo abonento ir niekam tai neatrodė nenormalu. Nu suaugus, bet neturėjo, o kam mokėt abonentą jei žmogui užtenka per mėn už 5 lt pasipildyt? Keistai Jūs suvokiat normalu/ neneormalu, įsispraudėt į kažkokias normas ir eskaluojat jas kaip visiem privalomas taisykles.

Jum gal reikalinga ir kuriat taisykles, kad tos erdvės neperžengt. Mano namuose taisyklės kitos, čia galima naudotis vienas kito telefonais, įeit į paštą ir net pro kišenes praeit jei ieškai maximos lipdukų smile.gif Atsimenu, neleisdavau niekam į mano rankinuką lįst, kai paslapčiom rūkydavau ir ten cigaretes slėpdavau, dabar to nebedarau tai jau leidžiu lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(tiktiks @ 2012 09 15, 10:25)
O kas cia normalaus skaityti vyro sms?Ar isibrauti i jo el.pasta?

Tikra tiesa, siais laikais normalu liesti vienas kito intymias vietas per pirma pasimatyma, bet nenormalu paimti vyro telefona i rankas - stai kur persikele musu intymi erdve cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2012 09 15, 20:47)
Tikra tiesa, siais laikais normalu liesti vienas kito intymias vietas per pirma pasimatyma, bet nenormalu paimti vyro telefona i rankas - stai kur persikele musu intymi erdve  cool.gif

intymi erdve- sexas telefonu .nu ir cia jau rimta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiktiks @ 2012 09 15, 12:19)
O pagal jus tai stradalinimas , tai cia kas?efektyvus sprendimas?

Sprendimui tai aišku, kad nepadeda. Tiesiog kai gauni tokį emocinį šoką, nėra lengva apsimest, kad viskas ok, kol surasi kažkokią logišką išeitį.

Dėl privačios erdvės - knisimasis po svetimą telefą ir paštą man nėra teigiamybė. Nors esu kartą sugriešijus ir vyro sms paskaičius blush2.gif Tai nemoralizuosiu stipriai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 09 15, 18:45)
Iškreiptas visur matyti neištikimybes. Niekas nelaiko susirašinėjimo e-paštu ar skambučius/sms'us paslaptimi. Tiesiog, ne viskam reikalingos ataskaitos. Žinot, pas mus net šuo turi savo erdvę ir jei įlindo į būdą, niekas neturi teisės jo iš ten krapštyt. O žmogus ne šuo, gerai jaučiatės kontroliuojama?  g.gif

Todėl, kad vaidenasi paslaptys ir jos būtinai turi būti susijusios su neištikimybe.

Temos autorė maža ką parašė. Keičiasi pačios nuomonė nuo mėnulio fazės.

O is ko sprendi,kad as kontroliuoju vyra?Nes nei jis,nei as neslepaam savo telefonu biggrin.gif ?Kvaila isvada tamstos rolleyes.gif .
Atsakyk man i viena klausima,kodel visos seimos turi buti taip,kaip pas tave?Jus slepiat vienas nuo kito tai,kas yra jusu telefonuose,kiti neslepia,kame beda?Tu ir vyrui taip aiskini,kaip jis turi gyventi,ivedus savas taisykles?
Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 09 15, 20:08)
Atsimenu, neleisdavau niekam į mano rankinuką lįst, kai paslapčiom rūkydavau ir ten cigaretes slėpdavau, dabar to nebedarau tai jau leidžiu  lotuliukas.gif



Na is tikro ,kai neturi ko slepti-tai visur leidi lysti lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 09 16, 14:29)
Na is tikro ,kai neturi ko slepti-tai visur leidi lysti  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 09 15, 17:00)
Atsiprašau, neįvertinau, kad suaugę žmones turi ne abonentinius numerius ir yra priklausomi nuo tel sąskaitos likučio. Nenormalu, tačiau tebūnie.

Atsiprasau, o kas tai nustate NORMALU ar NENORMALU suaugusiam neturet abonentinio numerio? Itariu, kad pati? O kas tokia busit, kad tai spresti?
Man jau gerokia per 30 ir tel.saskaita pasipildau maziausiai 6 metus. Ir net nesiruosiu to keisti. Ir dar bent kelis panasaus amziaus zmones pazistu, kuriems irgi nereikalingi jokie abonentiniai numeriai. Tai nespreskit pagal save, kokia jus baisiai normali, o kitie tai nenormalus, nes gi nenormaliai elgiasi, gi saskaitas pildosi! Nesivadovaukit tik SAVO SUSIKURTAIS standartais, nes tai labai jau ribotas mastymas.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 09 16, 19:31)
Atsiprasau, o kas tai nustate NORMALU ar NENORMALU suaugusiam neturet abonentinio numerio?


Man irgi tai atrodo nenormalu hihihi.gif Ypac, kai 30metis sako gal gali duot paskambint, neturiu saskaitoj lotuliukas.gif Kazkada, gilioj jaunystej, kai netycia sugedo masina pakeliui i darba, o pas mane buvo tuscia saskaita ir reikejo stabdyt, kad kazkas paskabint leistu, priseikiau sau, kad daugiau NIEKADA taip nepasikartos, todel tapau abonente biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2012 09 15, 19:08)
Bet toji asmeninė erdvė kiekvienam skirtinga.


QUOTE(gincaryce @ 2012 09 15, 20:08)
Mano namuose taisyklės kitos, čia galima naudotis vienas kito telefonais, įeit į paštą ir net pro kišenes praeit jei ieškai maximos lipdukų smile.gif

Ar kur nors rašiau, kad net paliesti negalima vyro, vaikų telefonų? g.gif Jei jums netiko palyginimas su dienoraščiu, tai pateiksiu kitą - svetimų sms'ų skaitymas prilygsta svetimo pokalbio pasiklausymui. Jei žmogus norės, jis ir neklausiamas papasakos. Kas čia neaišku, nesuprantu. Čia tėvai tokias vertybes įskiepijo?

QUOTE(*Change* @ 2012 09 16, 13:46)
Atsakyk man i viena klausima,kodel visos seimos turi buti taip,kaip pas tave?Jus slepiat vienas nuo kito tai,kas yra jusu telefonuose,kiti neslepia,kame beda?Tu ir vyrui taip aiskini,kaip jis turi gyventi,ivedus savas taisykles?

Atsakau, neturi. Tačiau juokingų temų atsiradimas leidžia manyti, kad vis tik kitaip gyvenančios pačios sau nereikalingų problemų prisikuria.
Klystate, neslepiu nei vieno savo asmeninio kompo, nei telefonų. Todėl ir rami, kad niekas nelandžioja po svetimus sms'us, laiškus.
Vyras yra mažų mažiausiai gerbiamas ir skaitomasi su jo taisyklėmis ar pageidavimais. (Tolimesnį atsakymą skaityti aukščiau).



O jei į temą, ar ne nosies kišimas ten kur nereikia prišaukė galvaskausmį? Man atsakymų nereikia, pačios sau atsakykit, ar tokie santykiai yra pilnaverčiai, meile ( norėčiau sakyt egoizmu ir baime) pagrįsti, kai antra pusė išlaikoma šeimoj tik kontroliuojant ir šnipinėjant.
Atsakyti