Įkraunama...
Įkraunama...

Onkocitologinis tepinėlis

Nuėjau pas ginę pakartoti oct ir ką jus manot sako tau reik daryt biopsiją, davė siuntimą į klinikas, kaklelio žaizda negraži, sako jei nebutum gimdžius iškart išpjaučiau siaubas kažkoks, o pap rodė tik uždegimą bet ji sako aš tau iškart galiu pasakyti kad čia tarp LSIL ir HSIL
KAIP DARO TĄ BIOPSIJĄ? AR DUODA NARKOZĘ? Čia man darys ne konusinę o paprastą darys. Kas daresi kauno klinikose gal zinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita4611: 17 kovo 2010 - 15:21
QUOTE(lolita4611 @ 2010 03 17, 17:20)
Nuėjau pas ginę pakartoti oct ir ką jus manot sako tau reik daryt biopsiją, davė siuntimą į klinikas, kaklelio žaizda negraži, sako jei nebutum gimdžius iškart išpjaučiau  siaubas kažkoks, o pap rodė tik uždegimą  bet ji sako aš tau iškart galiu pasakyti kad čia tarp LSIL ir HSIL 
KAIP DARO TĄ BIOPSIJĄ? AR DUODA NARKOZĘ? Čia man darys ne konusinę o paprastą darys. Kas daresi kauno klinikose gal zinot?

Nelabai supratau kodel tavo daktare taip is karto psake,aisku as nenoriu pasakyti nieko blogo, jis daktare jai geriau zinoti, bet jei tavo pap tyrimas rode uzdegima ir ji pirma karta nesiule tau daryti biopsija, tai kodelsi karta taip primiktinai pasake. Taip iseina, kad tavo zaizdele per pora menesiu ant tiek pasikeite, kad dabar jai atrodo, kad turesi LSIL arba HSIL g.gif
Atsakyti
QUOTE(AREANA @ 2010 03 17, 18:46)
Nelabai supratau kodel tavo daktare taip is karto psake,aisku as nenoriu pasakyti nieko blogo, jis daktare jai geriau zinoti, bet jei tavo pap tyrimas rode uzdegima ir ji pirma karta nesiule tau daryti biopsija, tai kodelsi karta taip primiktinai pasake. Taip iseina, kad tavo zaizdele per pora menesiu ant tiek pasikeite, kad dabar jai atrodo, kad turesi LSIL arba HSIL g.gif

ir aš taip jauciu verysad.gif o tu gal žinai kaip daroma biopsija? turiu omeny valstybines ligonines
Atsakyti
QUOTE(lolita4611 @ 2010 03 17, 19:54)
ir aš taip jauciu  verysad.gif  o tu gal žinai kaip daroma biopsija? turiu omeny valstybines ligonines

Nepergyvenk tu taip anksciau laiko, del biopsijos nieko nezinau unsure.gif , bet labai tave suprantu, tokioj jaunystej atrodo is kur gali buti tokiu nesamoniu. Man paciai 27 metai pernai tikrinausi genekologiskai visaip, nes man ciklo vidurij pasirodydavo kraujingu isskyri, buvau nejuokais issigandusi, bei aciu Dievui nieko blogo nerado, taip man vyko ovuliacija, kartais taip buna. Zaizdeliu as neturiu, bet man atrodo tau tikrai nieko blogo neras. O tau nedare gimdos kaklelio kolonoskopijos?tai toks aparatas kuris 100 kartu daugiau pritraukia ir matosi pakitusios lasteles?
Atsakyti
na pagaliau sulaukiau savo ketvirtojo tyrimo atsakymo doh.gif , viskas gerai jokiu pakitimu nerado, bet uztad dabar kita beda, sutrikus mikroflora verysad.gif , jei ne viena tai tada kita doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2010 03 19, 21:39)
na pagaliau sulaukiau savo ketvirtojo tyrimo atsakymo  doh.gif , viskas gerai jokiu pakitimu nerado, bet uztad dabar kita beda, sutrikus mikroflora  verysad.gif , jei ne viena tai tada kita  doh.gif

As gi sakiau tau, kad jei kas butu is karto butu rade, tai dabar nusiramink. I del mikrofloros tai cia nieko baisaus, man irgi buvo sutrikusi, man vaistinej dave tokiu zvakuciu kurie sustiprina ten kaz ka ir man viskas praejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2010 03 19, 20:39)
na pagaliau sulaukiau savo ketvirtojo tyrimo atsakymo  doh.gif , viskas gerai jokiu pakitimu nerado, bet uztad dabar kita beda, sutrikus mikroflora  verysad.gif , jei ne viena tai tada kita  doh.gif



Tai nera beda mirksiukas.gif Svarbiausia tikros bedos nera thumbup.gif Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olgab @ 2010 03 19, 22:59)
As gi sakiau tau, kad jei kas butu is karto butu rade, tai dabar nusiramink. I del mikrofloros tai cia nieko baisaus, man irgi buvo sutrikusi, man vaistinej dave tokiu zvakuciu kurie sustiprina ten kaz ka ir man viskas praejo 4u.gif

tai naudoju kazkokias zvakutes mirksiukas.gif
Atsakyti
noreciau isgirsti jusu nuomones. pries pora metu buvau pas gine, del KT, ji patikrino mane, GK viskas gerai buvo, netgi paskyre kolposkopija, apziurejo taip pat viskas gerai. po to mano draugui ant lytiniu organu atsirado karputes, aisku man pirma mintis ZPV, nuejau as pas gine, ji mane apziurejo, pasakiau jai situacija del draugo, ji man sako jei nera pas tave karpuciu tai tau nera ZPV, GK grazus, vel padare ta kolposkopija, vel viskas gerai. pap tyrimo nedare, sako nera prasmes (man 20metu). ir iki siol mano draugui tos karputes nedingsta,nors ir gydosi. o man niekaip is galvos neiseina ta mintis, kad gali buti tie pakitimai, nors ginekologe sako, viskas ten pas jus gerai, jei kazkoks itarimas butu, tai daryciau tyrima. bet juk per apziura tie pakitimai tikrai nepasimato, plika akim ziurint. kaip manot ar verta man pasidaryti ta PAP tyrima ?
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2010 03 20, 19:22)
noreciau isgirsti jusu nuomones. pries pora metu buvau pas gine, del KT, ji patikrino mane, GK viskas gerai buvo, netgi paskyre kolposkopija, apziurejo taip pat viskas gerai. po to mano draugui ant lytiniu organu atsirado karputes, aisku man pirma mintis ZPV, nuejau as pas gine, ji mane apziurejo, pasakiau jai situacija del draugo, ji man sako jei nera pas tave karpuciu tai tau nera ZPV, GK grazus, vel padare ta kolposkopija, vel viskas gerai. pap tyrimo nedare, sako nera prasmes (man 20metu). ir iki siol mano draugui tos karputes nedingsta,nors ir gydosi. o man niekaip is galvos neiseina ta mintis, kad gali buti tie pakitimai, nors ginekologe sako, viskas ten pas jus gerai, jei kazkoks itarimas butu, tai daryciau tyrima. bet juk per apziura tie pakitimai tikrai nepasimato, plika akim ziurint. kaip manot ar verta man pasidaryti ta PAP tyrima ?

tau nebent ŽPV tai verta pasidaryti ir žinosi kaip čia yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita4611 @ 2010 03 20, 19:07)
tau nebent ŽPV tai verta pasidaryti ir žinosi kaip čia yra  ax.gif

na supranti as manau kad man tikrai yra tas ZPV, nes tikrai jauciu nuo draugo uzsikreciau, tik va as noriu suzinot ar nera kokiu nors pakitimu, tu blogu formu, tai kaip suprantu jas galima nustatyti situo PAP tyrimu
Atsakyti
Lavina,tau pagal metus tas tyrimas vistiek mokamas bus,tai manau tavo teisė rinktis,tiesiog pasakyk ginei,kad nori dėl šventos ramybės pasitikrinti 4u.gif gali ir privačiai nueiti,jei pas savo gine nenori 4u.gif aš Vilniuj berods privačiai ir už 50lt buvau radus smile.gif
Atsakyti