Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys 3

QUOTE(rozmarinas @ 2009 05 03, 19:36)
manau, kad astma atsiranda dėl nenoro kvėpuoti.


oi, ne. kartais taip prasiverzia ta energija, kuri turetu prasiverzti kitaip. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melifaro @ 2009 05 03, 22:11)
oi, ne. kartais taip prasiverzia ta energija, kuri turetu prasiverzti kitaip.  biggrin.gif

tai gal negali prasiveržti... juk sunku iškvėpti iš tikro... čia kaip ir sulaikymas energijos gaunasi ax.gif gal baimė kokia?
Atsakyti
QUOTE(tarokorta @ 2009 05 03, 22:26)
tai gal negali prasiveržti... juk sunku iškvėpti iš tikro... čia kaip ir sulaikymas energijos gaunasi  ax.gif gal baimė kokia?


blush2.gif gal sita? paklausiu kitaip - mes cia kalbam apie moteriska astma? o cia visai rimtai - zmoguje cirkuliuojantys gaivalai daro katastrofiska zala.
Atsakyti
QUOTE(melifaro @ 2009 05 03, 22:31)
blush2.gif gal sita? paklausiu kitaip - mes cia kalbam apie moteriska astma? o cia visai rimtai - zmoguje cirkuliuojantys gaivalai daro katastrofiska zala.

tu apie gėdą? nu jo, apie moters astmą...
o kas yra gaivalai? jausmai? perklausinėju vis, nes kartais žodžiai netą patį reiškia atskiriems žmonėms drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tarokorta @ 2009 05 03, 22:35)
tu apie gėdą? nu jo, apie moters astmą...
o kas yra gaivalai? jausmai? perklausinėju vis, nes kartais žodžiai netą patį reiškia atskiriems žmonėms  drinks_cheers.gif


oi ne, as ne apie geda. parasysiu kitaip - uzgniauztos ar nerealizuotos aistros (gaivalai) verziasi kitais keliais. na, ir sutiksit tur but, kad moteriski gaivalai yra zymiai stipresni. atsiprasau, zinoma, bet jus mane isprovokavot. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(melifaro @ 2009 05 03, 22:44)
oi ne, as ne apie geda. parasysiu kitaip - uzgniauztos ar nerealizuotos aistros (gaivalai) verziasi kitais keliais. na, ir sutiksit tur but, kad moteriski gaivalai yra zymiai stipresni. atsiprasau, zinoma, bet jus mane isprovokavot.  schmoll.gif

nėra ko atsiprašinėt 4u.gif gera mintis, beje... juk mes su savo auklėjimu daug bėdų prisidarom, ir savo vaikams pridarom, jeigu nepasimokom ant savęs... va kaip.
Atsakyti
QUOTE(tarokorta @ 2009 05 03, 22:48)
nėra ko atsiprašinėt  4u.gif gera mintis, beje... juk mes su savo auklėjimu daug bėdų prisidarom, ir savo vaikams pridarom, jeigu nepasimokom ant savęs... va kaip.


na, as stengiuosi buti mandagus. smile.gif . jus esate visiskai teisi.
Atsakyti
šita tema tiek pat protinga, kiek mano tema apie tai, kad aš ateivis.
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 05 04, 06:34)
šita tema tiek pat protinga, kiek mano tema apie tai, kad aš ateivis.

Drįstu pastebėti, kad kone kas antras postas tamstos, todėl ir tema tokia protinga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 05 04, 06:34)
šita tema tiek pat protinga, kiek mano tema apie tai, kad aš ateivis.

kas zino, kas zino? schmoll.gif kiekviena liga turi savo priezasti. reiketu analizuoti individualiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melifaro: 04 gegužės 2009 - 11:02
coccinela, čia buvo tonki namiok dlia asobo tupych. taciau atrodo tau jau net tas nebegali padet.
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 05 03, 20:01)
man dar idomu del sanariu ligu.. kelio, peties. esu pakankamai jauna, o jau "basrku, tratu" g.gif

QUOTE
Напомню, что благодаря суставам жесткий костяк превращается в сильную подвижную и эластичную систему, образующую основу человеческого тела. Иначе говоря, всякий сустав - это мать, которая делает отца мужчиной. Сустав отражает истинные отношения между моей матерью и моим отцом, какими бы они ни казались со стороны. Суставы ног характеризуют экономическое продвижение моих родителей и решение этих проблем в период моего детства.

QUOTE
Коленные суставы означают экономическое продвижение.

QUOTE
Материальное развитие жизни олицетворяется мужской стороной жизни. Кто в душе недоволен тем, как развивается жизнь, тот автоматически недоволен своим отцом и мужским полом.


QUOTE
Суставы выражают житейскую подвижность, то есть уступчивость, сговорчивость, гибкость.
4u.gif
Atsakyti