Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai, papildai kepenims

As profilaktiskai kartais pavartoju Essentialio kapsules, man jos kazkaip labiau patinka ir virskinimui man jos tinka smile.gif
Atsakyti
Yra Aconitum firmos Sillymarine papildai skirti būtent kepenų funkcijai atstatyti. Padėjo labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
kepenims valyti einu i infraraudonuju spinduliu terapija su vonele - uzdeda dirza, merki kojas i vandeni ir per ****** salinasi visi toksinai ir kiti tersalai. pirma ka pastebejau - pagrazejo veido oda ir sumazejo spuogai, labai geras dalykas smile.gif
Atsakyti
O mirksiukas.gif kur tokias proceduras daro?gal Klaipėdoje daro?
Atsakyti
Kokia idomi procedura blink.gif ,man tai nera nieko blogo su kepenimis tiesiog nusprendziau profilaktiskai pagerinti ju veikla, tai va Essentiali ir pradejau vartoti smile.gif
Atsakyti
Na siaip jei organizmas yra gerokai apkrestas ivairiais toksinais, labai lengvai ju neisvarysite. nes naturaliai valant jie yra sujudinami kad butu pasalinami, to pasekoje atsiranda tokie nesunkus sveikatos sutrikimai smile.gif patarciau valyti arbatomis, yra keletas kokybisku produktu kurie veikia smile.gif
Atsakyti
buvau as vasara susigundziusi valytis organizma. nusipirkau net Malakovo knygute.
isstudijavau ja. bet dbr matyt valyma atidesiu.. po jusu pasakojimu pasidare net mintyse bloga verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
mmmjooo.. turiu pasakyt, kad būkit labai atsargios su tais valymais.... rolleyes.gif Prieš keletą metų šiuo metodu valiau kepenis. Naktį savijauta buvo klaiki, bandžiau nueiti iki virtuvės atsigerti vandens, tačiau virtuvės nepasiekiau, nes.... netekau sąmonės... rolleyes.gif

Niekada nedarykit kepenų valymo šiuo būdu būdamos vienos, perspėkit artimuosius, kad jus stebėtų, kad reikalui esant galėtų iškviesti greitąją...
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2009 10 15, 20:36)
mmmjooo.. turiu pasakyt, kad būkit labai atsargios su tais valymais....  rolleyes.gif  Prieš keletą metų šiuo metodu valiau kepenis.  Naktį savijauta buvo klaiki, bandžiau nueiti iki virtuvės atsigerti vandens, tačiau virtuvės nepasiekiau, nes.... netekau sąmonės...  rolleyes.gif 

Niekada nedarykit kepenų valymo šiuo būdu būdamos vienos, perspėkit artimuosius, kad jus stebėtų, kad reikalui esant galėtų iškviesti greitąją...


kaip patartum kitais atvejais darytis valyma?
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2009 10 15, 21:40)
kaip patartum kitais atvejais darytis valyma?

Yra ir ne drąstiškų valymo priemonių, tiesa jos arba veikia palengva, arba kainuoja nemažus pinigus. Pavyzdžiui, vasabis (wasabi) 200mg 60 tablečių 20EUR (geriama po 1 tabletę 2-3 kartus dienoje valgio metu), AHCC 500mg 60 kapsulių 58EUR (po 1 kapsulę 2 kartus),....
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2009 10 15, 21:40)
kaip patartum kitais atvejais darytis valyma?


mano manymu pats geriausias organizmo valytojas ir gydytojas yra badas... smile.gif
O be jo yra ir kitokių priemonių- žolinių arbatų ir pan., manau, jos kažkiek irgi apvalo.. rolleyes.gif
Atsakyti
Be jokių ekstremalaus poveikio priemonių taip atrodo (pelės) kepenys, kai pastoviai vartojamas iš raudonųjų vynuogių išgaunamas resveratrolis:
user posted image
Atsakyti