Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai, papildai kepenims

Carsil thumbup.gif , kurį laiką naudojau, o dabar vis pamirštu išgerti unsure.gif
Atsakyti
Aš tai naudojau kurį laiką Verdin, po to Simepar.
Atsakyti
Kepenu veiklos pagerinimui ir valymui vartoju Alfalfa(liucerna) arba Artichoke (artisokas). thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2010 07 27, 10:39)
Aš tai naudojau kurį laiką Verdin, po to Simepar.

Vartojau ir vieną, ir kitą papildą. Net nežinau kuris geresnis verysad.gif Esu nemažai išgėrus ir Carsil, tik nepatinka man, kad jo reikia daug sugerti, Kiek žinau-norma: 3 mėnesiai vartojimo bent po vieną tabletę 3kart dienoj. Gydytoja man buvo parekomendavus Hepatyl tabletes. Instrukcijoj parašyta vartoti irgi 3 kart dienoj, bet mano gydytoja patarė 5 dienas gerti po 2 tabletes į dieną, o paskui po vieną. Ji sakė, kad tikrai užteks tokios dozės. Tikrai jis man patiko ir, rodos, neblogai veikė smile.gif
Atsakyti
As pradejau gerti Essentialis forte, vyras geria ir as prisijungiau,kiek zinau jis gerai ir jeigu maista sunku valgome, tai tinka skrandziui,plius tulzi stabilizuoja,ir kepnu funkcijai padeda.
Atsakyti
As irgi geriu Essentialis forte,man labai patnka ir gerai padeda smile.gif, arbata dar geriau kepenims bet is jos jokio poveikio nejutau, nors rase kad ir virskinimui padeda, bet man virskinimo sistema geriau sutvarke Essentialis.
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2010 07 20, 21:14)

Tikrai SUPER ir kaina nesikandzioja labai ax.gif
Atsakyti
Anksciau gerdavau Essentiale (isgirdau per rusu kanala, kad tai senas ir efektyvus (artai efektyviausias, nepamenu senokai maciau laida) papildas kepenims). Tikrai faini papildai, bet, reikia juos gerti maziausiai 3 menesius, brangoka. Gydytoja patare nusipirkti baltarusiskus. Sudetis ta pati, tik kiekis didesnis ir kaina mazesne. Kadangi vyras kartais aplanko gimines Baltarusijoje tai atveze Essentikaps atrodo vadinasi. Tai dabar siuos geriu.. . bigsmile.gif
Atsakyti
Aš vartoju ARTIŠOKĄ. Gerai manau apie jį. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 07 kovo 2011 - 11:26
- Artisokas (po 1 kapsule 4 k per diena, galima gerti ir kaip arbata) - vienas is geriausiu hepatoprotektoriu.
- Lecitinas (po 1 kapsule 2 k per diena - ryte ir vakare) - stiprina organizmo atsparuma toksiniu medziagu poveikiui: alkoholis, vaistiniai preparatai ir t.t.
- Liucerna (po 1 tabl 3-4 k per diena) - palaiko mineralu balansa organizme, mazina cholesterolio kieki..
- Papaja (po 1 tabl 2-3 k per diena) - siekiant palaikyti normalu fermentu kieki organizme

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2011 11 20, 16:39)
- Artisokas (po 1 kapsule 4 k per diena, galima gerti ir kaip arbata) - vienas is geriausiu hepatoprotektoriu.
- Lecitinas (po 1 kapsule 2 k per diena - ryte ir vakare) - stiprina organizmo atsparuma toksiniu medziagu poveikiui: alkoholis, vaistiniai preparatai ir t.t.
- Liucerna (po 1 tabl 3-4 k per diena) - palaiko mineralu balansa organizme, mazina cholesterolio kieki..
- Papaja (po 1 tabl 2-3 k per diena) - siekiant palaikyti normalu fermentu kieki organizme

4u.gif



O kur Margainis????
Atsakyti
Tikrai taip, margainis nuo senų senovės žinomas kaip kepenų ir tulžies gydymui skirtas augalas. Jo preparatai švelniai valo, gydo ir stiprina kepenis, ir labai tinka žmonėms, kurie riebiai valgo, vartoja daug alkoholio, vaistų ar nikotino.

Taip pat yra išbandytas Robert von Sarbache metodas su burokėlių sultimis:
Pirmiausia reikia išgerti stiklinę vandens su bent 1/3 arbatinio šaukštelio cinamono (cinamoną gerai išmaišyti vandenyje, nes jis sunkiai maišosi su vandeniu ir neišmaišius gali justis stiprus deginantis skonis). Tada pradėti ruoštis burokėlių sulčių spaudimui. Jas pradėti gerti reikia 15 min po cinamono gėrimo. Reikia pasidaryti ir išgerti vieną stiklinę burokėlių sulčių. Bet pradėti galima ir nuo ¼ stiklinės, ypač jei organizmas labai toksiškas. Kadangi burokėlių sultys labai stiprus detoksifikantas ir jei organizmas užterštas, tai gali supykinti. Beje, kuo neskanesnės jums atrodo sultys, tuo labiau užsiteršęs jūsų organizmas. Jei labai jau neskanu, galima įspausti truputį šviežių citrinų sulčių, obuolių ar morkų sulčių. Jei supykina ar paleidžia vidurius, reikia mažinti dozę.

Be kepenų valymo burokėlių sulčių nauda:


- Burokėlių sultys labai gerai tinka kandidai (kandidozei) gydyti ir parazitams šalinti, nes jie nemėgsta burokėliuose esančių medžiagų.
- Taip pat naudinga sergant Laimo liga, esant plaučių sutrikimams, gerai išvalo chlorą.
- Burokėliai stiprina kraują ir raudonuosius kraujo kūnelius. Todėl jie ypač tinkami vartoti sergant mažakraujyste.
- Atstato natūralią plaukų spalvą (pranyksta žili plaukai). Padeda esant vidurių užkietėjimui.
- Burokėliai turi folinės rūgšties, mangano, kalio, geležies. Padeda išlyginti ir užgydyti randus, išlygina odos raukšles, atjaunina odą.

4u.gif


QUOTE(Daina.J. @ 2011 11 21, 18:46)
O kur Margainis????

Atsakyti