Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XIV

QUOTE(Keberiokšt @ 2009 05 04, 18:53)
mergaites, o ar darote vestuviu laikrasti? jei taip, gal Supermamoje kuri mama tuo uzsiima ir maketuoja bei spausdina juos?


cia ir as galiu ta padaryt biggrin.gif as pati ir savo vestuvems dariausi ir brolio vestuvems darysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 05 04, 19:14)
cia ir as galiu ta padaryt  biggrin.gif as pati ir savo vestuvems dariausi ir brolio vestuvems darysiu smile.gif


kaip gerai kai jūs taip viską mokat 4u.gif O aš tai nedarysiu,nes vestuvės vienos dienos,ir taip galvoju kaip reiks viską suspėt sutalpint g.gif

Beje noriu paklaust ar daug ruošiatės tostų g.gif Kalbėjau su viena drauge,tai ji sako:oj mes tai daaaug tostų sakėm,daug ruošėmės blink.gif tai net pasimečiau doh.gif mes tai neturim patirties vestuvėse,bet negi tiek daug jų reik sakyt g.gif
Atsakyti
Sveikutes:) oj jau turim naujus namucius,kaip miela biggrin.gif pas mane irgi vienos dienos vestuve,bet as laikrascius darau,manau jie suteiks sioki toki ispudi, o tostu daug tikrai nera,turiu keleta pasirasius jei atsirastu nemaloni pauze biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(manilla @ 2009 05 04, 19:32)
kaip gerai kai jūs taip viską mokat 4u.gif O aš tai  nedarysiu,nes vestuvės vienos dienos,ir taip galvoju kaip reiks viską suspėt sutalpint g.gif

Beje noriu paklaust ar daug ruošiatės tostų g.gif Kalbėjau su viena drauge,tai ji sako:oj mes tai daaaug tostų sakėm,daug ruošėmės blink.gif tai net pasimečiau doh.gif mes tai neturim patirties vestuvėse,bet negi tiek daug jų reik sakyt g.gif


tikrai nesiruosiu daug tostu sakyt, tik islydint juonuosius ka nors grazaus paskaitysim, pokylio metu nebent koki 1 palinkejima jauniesiems ir tosta uz tevus bei uz komendantus ir pan. (bet cia tai labai trumpi), nes niekam neidomus tie ilgi skaitymai, geriau jau padainuoti, pasokti, koki zaidima pazaisti ar koki kita linksma veiksma atlikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Pilnai sutinku thumbup.gif
Atsakyti
as taip uz kuo maziau ilgu kalbu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes. Na, bet ir plepumas gi jusu doh.gif lotuliukas.gif. Tik uzsiimk kuo rimtesniu, nepaskaityk kelias dieneles ir temos jau neber. Buvau tsakant didziai uzimta, nusineriau drabuzius (jauniki ir jaunaja) sampano buteliams ax.gif . O dabar lekiu skaityt kas ka papasakojo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 05 04, 19:48)
tikrai nesiruosiu daug tostu sakyt, tik islydint juonuosius ka nors grazaus paskaitysim, pokylio metu nebent koki 1 palinkejima jauniesiems ir tosta uz tevus bei uz komendantus ir pan. (bet cia tai labai trumpi), nes niekam neidomus tie ilgi skaitymai, geriau jau padainuoti, pasokti, koki zaidima pazaisti ar koki kita linksma veiksma atlikti mirksiukas.gif


tai aš ir taip galvoju,o su drauge pasikalbėjau,ji man protą ir susuko doh.gif
Ačiū jums kad atsukot galvelę lotuliukas.gif


user posted image
Atsakyti
sveikos visos,naujuose namuciuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 04, 17:56)
mes darom. prašiau, kad darytų pamergės...tikiuosi, kad taip ir bus.


Tai pamerges ir idejas laikrastukui duos ir pafinansuos ji? Atvesh tiesiai i vestuves?


QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 05 04, 18:00)
as tai pati dariau laikrasti ir pati ji maketavau ir pati spauzdinau:)


O kur spausdinote?


QUOTE(miskininkele @ 2009 05 04, 18:04)
man tai alytuje daro, bus atspauzdinta ant laikrastinio popieriaus (kaip supratau) 8 A4 formato lapai, vieneto kaina 2.40, tai nezinau brangu ar ne g.gif  as primeciau kad gal pigiau gausis nei paciai spauzdinti, nes rasalo 40 vnt nemazai susinaudos


Manau, tikrai gera kaina 4u.gif O kaip radote, kas daro?


QUOTE(pantera83 @ 2009 05 04, 18:14)
cia ir as galiu ta padaryt  biggrin.gif as pati ir savo vestuvems dariausi ir brolio vestuvems darysiu smile.gif


Ir kitiems darote, taip supratau? 4u.gif
Atsakyti
keberiokšt, pamergės manau padarys juodą darbą- maketavimas...aš jau vyriausiajai nusiunčiau laikraščių pvz. o ar jos spausdins dar nekalbėjom...reikia pirma turėt ką spausdinti biggrin.gif va kai jau padarys, matysiu rezultatą, tada apsitarsime. daug ką jaunieji finansuoja, tai gal už tuos pačius pinigėlius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2009 05 04, 20:38)
Tai pamerges ir idejas laikrastukui duos ir pafinansuos ji? Atvesh tiesiai i vestuves?
O kur spausdinote?
Manau, tikrai gera kaina 4u.gif O kaip radote, kas daro?
Ir kitiems darote, taip supratau? 4u.gif

as namie su savo spauzdintuvu spauzdinau smile.gif
Atsakyti