Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XIV

Labas rytas. smile.gif
Atsakyti

labas rytas suraitytas bigsmile.gif


QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 04, 21:50)
patiko idėja - laiškas butelyje  thumbup.gif


cia toki pakvietima gavom i vestuves ax.gif

mane vakar sunervino doh.gif visas musu pulkas uz juru mariu gyvena, kai kas atvyks is vakaro pries vestuves, tai jaunosiso mama pasake man , negi jiems sakysi nusipirkit torta ir pan, nu blyn, o tai i vestuves varo nezino ko reikia blink.gif o jei jau negali patys nusipirkt, gali paparasyt - nupirksim, veliau atsiskaitysim cool.gif o tai kalba buvo, kad finansuos, o dabar kai jau pasakem, kad neimsim pinigu, tai vsio viskas mum priklauso doh.gif per anksti turbut pasakem doh.gif
as ir vel raudu cia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2009 05 05, 09:58)
labas rytas suraitytas  bigsmile.gif
cia toki pakvietima gavom i vestuves  ax.gif

mane vakar sunervino  doh.gif visas musu pulkas uz juru mariu gyvena, kai kas atvyks is vakaro pries vestuves, tai jaunosiso mama pasake man , negi jiems sakysi nusipirkit torta ir pan, nu blyn, o tai i vestuves varo nezino ko reikia  blink.gif  o jei jau negali patys nusipirkt, gali paparasyt - nupirksim, veliau atsiskaitysim cool.gif o tai kalba buvo, kad finansuos, o dabar kai jau pasakem, kad neimsim pinigu, tai vsio viskas  mum priklauso  doh.gif  per anksti turbut pasakem  doh.gif
as ir vel raudu cia  blush2.gif

man l. patiko tas butelis. gal pasinaudosim - įdėsim gandro laišką...ar dar ką sugalvosim smile.gif
manieji irgi užsieny...ir pamergės sakė nežino, ką reikia turėti, nei ką daryti. tai aš juodu ant balto surašiau, kad pamergės turėtų po tortuką, saldainių, padarytų laikraštį, pasiruoštų žiedlapių...ir nusiunčiau tokį laišką. tai tikiuosi, bus įvykdyta...o dėl pinigų - jaunieji iš karto prašė mūsų laiko ir idėjų, bei vedimo to vakaro, iš karto pasakė, kad duos pinigų...kadangi taip išėjo, kad jų pinigų (litū) visai nemažai guli pas mane, tai aš jau iš jų ir perku, rašausi...skubu pirkti, kol jaunoji dar suknelę renkasi...nes kol kas mums limitas neuždėtas, ką noriu, tą imu blush2.gif o dėl dovanos jauniesiems, tai net nežinau, ar ji bus. manau dovana jau bus tas vakaras toks surengtas ir 2 diena...nebent rasčiau tą patalynę, kurios ieškau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2009 05 05, 07:58)
labas rytas suraitytas  bigsmile.gif
cia toki pakvietima gavom i vestuves  ax.gif

mane vakar sunervino  doh.gif visas musu pulkas uz juru mariu gyvena, kai kas atvyks is vakaro pries vestuves, tai jaunosiso mama pasake man , negi jiems sakysi nusipirkit torta ir pan, nu blyn, o tai i vestuves varo nezino ko reikia  blink.gif  o jei jau negali patys nusipirkt, gali paparasyt - nupirksim, veliau atsiskaitysim cool.gif o tai kalba buvo, kad finansuos, o dabar kai jau pasakem, kad neimsim pinigu, tai vsio viskas  mum priklauso  doh.gif  per anksti turbut pasakem  doh.gif
as ir vel raudu cia  blush2.gif

nieko viskas bus gerai, as ir zadejau pasakyt is pradziu kad nieko neimsim bet mama pamoke sako geriau po vestuviu sakyk smile.gif
issiblaskeliai visi nepagvoja kad ir taip mum darbo nemazai:)
niu merginos lekiu egzamina laikyt jei viskas gerai sivakar susitksiu su jaunaja ir jos mama doh.gif
Atsakyti
mergaičiuke---sėkmės 4u.gif

merginos, kas pačios darėt pareigų pasiskirstymo gėles? gal galit parodyt kaip arba paaiškinti? kaip padaryti, kad tie žiedlapiai ir laikytųsi, o kai reikia, lengvai išsiimtų, bet kiti neiškristų?
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 05 05, 09:07)

niu merginos lekiu egzamina laikyt jei viskas gerai sivakar susitksiu su jaunaja ir jos mama doh.gif

sekmes tau 4u.gif

as nedarau ramunes schmoll.gif tiesiog ant lapuku ir i skrybele sumesim ir per sokiu pertraukele paprasysim, kad pasidalintu ax.gif

Atsakyti
o as darysiu su kauliukais dviem..padarysiu darbu sarasa, ireminsiu ir jiems iteiksiu, o kad butu lengviau jiems pasidalinti, duosiu kauliukus mesti - koks skaicius iskrenta, toks ir darbas atitenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 05 05, 10:41)
o as darysiu su kauliukais dviem..padarysiu darbu sarasa, ireminsiu ir jiems iteiksiu, o kad butu lengviau jiems pasidalinti, duosiu kauliukus mesti - koks skaicius iskrenta, toks ir darbas atitenka smile.gif

o aš turiu kauliuką, nupirko kaziuke sesuo vyro mums žinodama, kad piršliausim. tai ant kiekvienos pusės yra po darbą - valyti tualetą, plauti indus...ir t.t. tai sakau, kad gal reikia duoti mesti tiesiog kiekvienam, ką išmes, padovanoti kokią smulkmeną, pvz. nešti šiukšles-šiukšlių maišų, valyti dulkes-šluostę...indus plauti-indų ploviklis...tik kad reikės pasiruošti 6 daiktus, o iškris tik 2 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 05, 08:09)
merginos, kas pačios darėt pareigų pasiskirstymo gėles? gal galit parodyt kaip arba paaiškinti? kaip padaryti, kad tie žiedlapiai ir laikytųsi, o kai reikia, lengvai išsiimtų, bet kiti neiškristų?


Vienose vestuvėse traukė lapelius ir skaitė ką ištraukė, tai jaunoji ištraukė: alų su draugais gersiu, o jaunikis: vaikus gimdysiu lotuliukas.gif
aš tai galvojau padaryti du rėmelius jaunosios ir jaunojo namų darbams, parašyti kiekvieno vardą ir pavardę, Pvz. Jono Jonaičio namų darbų sąrašas, tada per vestuves jaunieji dar nesugalvojau iš ko trauks juosteles su darbais ir jas lipinsim į tuos rėmelius ir po pasiskirstymo visų darbų mes įteiksim jauniesiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roretėlė: 05 gegužės 2009 - 09:03
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 05, 09:43)
smulkmeną, pvz. nešti šiukšles-šiukšlių maišų, valyti dulkes-šluostę...indus plauti-indų ploviklis...tik kad reikės pasiruošti 6 daiktus, o iškris tik 2 g.gif


tai veliau savo buityje pritaikysi mirksiukas.gif juk reikalingi daiktai arba dar kam sugalvok prizu buiciai iteikti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Roretėlė @ 2009 05 05, 10:55)
Vienose vestuvėse traukė lapelius ir skaitė ką ištraukė, tai jaunoji ištraukė: alų su draugais gersiu, o jaunikis: vaikus gimdysiu  lotuliukas.gif
aš tai galvojau padaryti du rėmelius jaunosios ir jaunojo namų darbams, parašyti kiekvieno vardą ir pavardę, Pvz. Jono Jonaičio namų darbų sąrašas, tada per vestuves jaunieji dar nesugalvojau iš ko trauks juosteles su darbais ir jas lipinsim į tuos rėmelius ir po pasiskirstymo visų darbų mes įteiksim jauniesiems.


ir taip įdomu g.gif
QUOTE(airara* @ 2009 05 05, 10:57)
tai veliau savo buityje pritaikysi  mirksiukas.gif  juk reikalingi daiktai arba dar kam sugalvok prizu buiciai iteikti  tongue.gif

na, tikrai bigsmile.gif aišku...
reikia man daugiau apsisprendimo, nes jau imu mėtytis tongue.gif
Atsakyti
o pernai as pirkau daiktus susijusius su darbu pvz. ziuresiu tv, tv programa, imdus plausiu - sluoste ir t.t. ant to daikto uzklijavau darba ir tuos visus dauktus pririsusi prie juosteles nuleidau i kibira.
jaunikis ir jaunoji vienas po kito trauke is kibito daikciukus ir skaite darbus.. taip ir pasidalino juos loterijos budu smile.gif
Atsakyti