Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XIV

Labas rytas visoms!!! biggrin.gif o cia tas darbu pasiskirstymas butinas daryti? as kazkaip apie ji net nepagalvojau ir niekur i scenariju neitraukiau blush2.gif beje mano jaunieji jau irgi pradeda metytis,plius kai jau scenarijus padarytas,tai irgi siokie tokie nerwai ima g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 05 05, 09:32)
o pernai as pirkau daiktus susijusius su darbu pvz. ziuresiu tv, tv programa, imdus plausiu - sluoste ir t.t. ant to daikto uzklijavau darba ir tuos visus dauktus pririsusi prie juosteles nuleidau i kibira.
jaunikis ir jaunoji vienas po kito trauke is kibito daikciukus ir skaite darbus.. taip ir pasidalino juos loterijos budu smile.gif


Superinė idėja thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

atsakau jum ir isvarom is naujo puokstes rinkis biggrin.gif

QUOTE(murmur @ 2009 05 04, 16:34)
leliukazz jus ten kartais ne Kernavej? mes vaziuosim fotografuotis i Kernave, dabar pamaciau galvoju gal ten yra koks stalas, senai buvau  g.gif


Kernavej ant slaito uz baznycios. Stalo ten nera. Kadangi mum baliu organizavo kavine is Kernaves, tai jie pasiule pastatyt stala, o ant stalo vaises mama paruose thumbup.gif


QUOTE(Roretėlė @ 2009 05 04, 16:36)
O juostą kas perka? Jaunoji? Beje, merginos kaip su gėlėmis? Kas perka: pamergės pabroliam, pabroliai pamergėms, piršlys piršlienei irr pan. Ar taip?


Perka jaunoji. Bet siaip kiek pazistamu yra eje, tai yra ir skolinesi juostas. As manau, gal mes skolinsimes, ens jaunieji sako be juostos but, bet man su ja graziau rolleyes.gif

QUOTE(manilla @ 2009 05 04, 19:32)
Beje noriu paklaust ar daug ruošiatės tostų g.gif Kalbėjau su viena drauge,tai ji sako:oj mes tai daaaug tostų sakėm,daug ruošėmės blink.gif tai net pasimečiau doh.gif mes tai neturim patirties vestuvėse,bet negi tiek daug jų reik sakyt g.gif


Tostus tegu sako sveciai mirksiukas.gif As pasiruosiu tik kiek priklauso ir viskas. Geriau daugiau itraukt svecius i veikla, kitaip prasideda kalbos tarpusavy ir nieks neklauso. Jolab, kai pas mus sveciai prie atskiru stalu sedes doh.gif

Darbu pasidalinimu idejos man visos patiko, dabar reik atrast kas tiktu ar savo sugalvot ka nors biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(leliukazz @ 2009 05 05, 11:05)
Perka jaunoji. Bet siaip kiek pazistamu yra eje, tai yra ir skolinesi juostas. As manau, gal mes skolinsimes, ens jaunieji sako be juostos but, bet man su ja graziau rolleyes.gif

Šiaip su juostom yra susitarimo reikalas dabar. Iš mano aplinkos tai dėdė turi nusipirkęs, kai pas pusbrolį ėjo piršliu, o dabar visi iš jo skolinasi.
Vakar internete bevartydama vestuvines foto,radau liuks idėją kas nenori piršlio juostos. Tai mačiau piršlys ant kaklo buvo užsikabinęs kortelę su savo nuotrauka ir užrašu "PIRŠLYS" - originalu ir skoninga. Juostelė buvo priderinta prie svočios suknelės. Atrodė tikrai gražiai. Ir krito į akis.
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 05 04, 22:48)
gal gali placiau apie sia ideja papsakot? mirksiukas.gif


Sveikos mielosios 4u.gif
jauniesiems dovanojamas šampano butelis aplipintas saldainiais,kad kai rinks vaikui vardą pasmaguriautų,o kai išrinks tai ta proga ir išgertų ax.gif ar kažkaip panašiai g.gif
Atsakyti
labas rytas mergaites,o mes uzsakem jauniesiems manau linksma ir originalia dovana:dovana bus ju sarzas vestuviu tema,jaunieji vaziuos su vabalu jaunosios velimas plaikstysis vejyje,ar kazkas panasaus,maciau dailininko kuris pies darbus tai manau bus liuks.darom A3 formato,ireminsim ir bus prisiminimas visam gyvenimui 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deizzy @ 2009 05 05, 11:56)
labas rytas mergaites,o mes uzsakem jauniesiems manau linksma ir originalia dovana:dovana bus ju sarzas vestuviu tema,jaunieji vaziuos su vabalu jaunosios velimas plaikstysis vejyje,ar kazkas panasaus,maciau dailininko  kuris pies darbus tai manau bus liuks.darom A3 formato,ireminsim ir bus prisiminimas visam gyvenimui  4u.gif  ax.gif



thumbup.gif geras prisiminimas mirksiukas.gif .
Atsakyti
varysiu šiandien į mamą maksimą prasisukti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 05, 12:39)
varysiu šiandien į mamą maksimą prasisukti  tongue.gif

thumbup.gif reiks ir man
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 05, 12:39)
varysiu šiandien į mamą maksimą prasisukti  tongue.gif


kas ten gero g.gif


jauciu reik man susiimt ir nepasiduot kitu itaigai blush2.gif susirasiau su jaunaja tai nuramino ji mane, sake viskas poroms pasakyta kuo pasirupinti ir kas bus , ir pan.

reiks ir man nete pasidairyt, gal atrasiu kaip ten tas"pakabukas" pirslio atrode bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2009 05 05, 14:39)
kas ten gero  g.gif

arbatų, juostelių, dėžučių, popieriaus, rašiklių...
Atsakyti
merginos, gal zinot kaip jaunieji tortuka po evstuivu sveciam sdalins ? i ka des ?
as noreciau apsigaminti tokias dezutes grazias, ir i jas sudeti laukneselius is naksto, kad neriektu to torto pjaustyti 3 valandas smile.gif

pernai tokius maiselius naudojau, o nat ju klijavau jaunuju padeka su ju nuotrauka...ale man nelabai patiko maiseliai, norejosi popieriniu dezuciu, tik per velai susimasciusi buvau, nebespejau susiroganizuoti...
o dabar va kelios savaiteles liko, tai manau speciau dar jas sulankstyti


gal turot kokia trafareta kuri nors netycia didesniu dezuciu smile.gif

Papildyta:
turiu trafareta, pamirsau kad gavau smile.gif

bet gal kuri geru ideju da rpametes ? smile.gif
Atsakyti