Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų traumos-lūžiai, išnirimai, raiščių plyšimai

Ačiū už ankstesnius patarimus 4u.gif Buvusios problemos jau praeityje smile.gif Bet ir vėl neramu... Vaikui buvo alkūnė lūžusi, prieš penkias savaites išėmė sutvirtinimus, rankytė liko sulenkta, gydytojas sakė, kad vaikas mažas(4 metai), rankytė savaime išsities, bet... po daugiau nei mėnesio dar toli gražu neišsitiesia. Ar kas susidūrėte, per kiek laiko turėtų išsitiesti? Jei gerai atsimenu, gydytojas minėjo tris mėn., bet nesu tikra, o jau visai neramu. Reiks registruotis konsultacijai pas traumatologą g.gif
Atsakyti
Sveikos mamos

Mes irgi pirkom imaute is http://www.comfortmedica.com/ tai neturejom problemu maudantis tiek vonioje tiek ezere svarbiausia, kad ji daugkartinio naudojimo siuo metu esam ja pardave tikimes, kad nebeprireiks smile.gif


Atsakyti
Na mano problema čia gal ir neperlabiausiai tinka, bet ... Turiu problemą su koja, kai ištiesiu koją ir šiek tiek pakreipiu ji tarytum išsineria per klubo sanarį,(ir dar toks labai nemalonus išsinerimo garsa, bet netoks kad kaip kaulai traška) paskui vėl į vietą atsistato, tai pastebėjau jau seniai, bet kažkaip neatkreipiau dėmesio, bet dabar nebegaliu ilgiau sedėti nes skauda klubą, bet tik sėdint,ar gulint ant nugaros. Tada jau kreipiausi i gyditojus, nuotraukoje buvo absoliuti norma, davė siuntimą i santariškes, sakė, kad su tokiu atveju susidurę dar nebuvo.(man 15)
Galbūt kaikas jau buvo susidurę su šia problema?Ar verta nerimauti? verysad.gif
Atsakyti
Sveikos. Siaubingai jauciuos. Mano mergyte strikinejo ant lovos, ir kaip jai gavos, kad nukrito, ant rankytes. Pasekme - luzo ranka, dilbio srityje. Tik dabar dar pasimetus esu, ar tai luzo ar skilo nebesuprantu, israse lyg ir luzo, bet as isivaizduoju kad ir luztu per puse, paprotinkit mane. Ir dar labai neramina, ar bus pasekmes ateityje? atsiprasau jei klausimai kvaili, bet tikrai neramu, negera ant dusios
Atsakyti
Jei parasyta, kad luzo tai luzo g.gif tiesiog ne atviras luzis. Del pasekniu tai gali nebuti, tiesiog vaikam labai gerai sugyja luziai ir tinkami pratimai, gali padeti.

Po visokiu tokiu trauku galimi rebilitaciniai pratimai, uzsiemimai.
Atsakyti
As itvara vietoj gipso rekomenduociau, liuks dalykelis.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 10 12, 04:08)
As itvara vietoj gipso rekomenduociau, liuks dalykelis.


kodel? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2011 10 13, 12:01)

Daug priezasciu, pvz. jis ne pritrina odos iki kraujo kaip gipsas, nedirgina taip odos. Ji galima reguliuoti, nuimti, pakasyti ir taip toliau.Ir sveria jis daug maziau.
Atsakyti
Tikrai keista, kad sia tema mazai kas raso. Nors Klinikose vaiku traumatologiniame vaikuciu maciau ....
Mes ir pacios susudureme su skilimu dilbio kaulų abieju. O nutiko labai paprastai -nuo kalniuko su rogutemis. Dukrytei beveik 5 metukai. Sunku tokio pobudzio trauma pamatyti.
Mamoms patarimas ateiciai - po kritimu butimai pasidarykite nuotrauka.Ir man paciai tai pamoka, nes prabuvome 4 paras. Nesako, kad skauda, bet rankyte "daboja".
Gipso langeteje isbuvome 2,5 savaites.
Atsakyti
Sweikos mamutes. Vis ieskau internete kazkokios informacijos apie vaiku kaulu luzius, bet..... Vyresneli pries keleta dienu nuvezeme i priimamaji, kadangi is vakaro susimuse pas save kambaryje zaizdamas koja, patino tik peda, bet tinimas neprarjo nei po zalto kompreso nei po tepaliuko. Vaikiui skaudejo priminant koja, tiksliau net nustojo vaikscioti. Nuvezeme i ligonine, padare rengena pedos- nieko nerado, padare visos kojos iki keliuko rengena- sulinkes kaulas, spie 5cm nuo kelio.... Kai daktaras konsultavo sake jog tai yra visiskai normalu tarp 2-5m vaiku ir kad is gipsa galima bus nuimti po savaites. Bet sesele, kuri dejo gipsa labai stiprei isgazdino... Ji pasake jog toks kaulo sulinkis prilyginamas kaulo luziui ir gipsas bus nuimtas tik po 6 saw... Kadangi buvau soko busenoje( niekada neteko buti sugipsiuotai ar kokia kita rimtesne trauma tureti, o cia mano vaikutis dar toks atrodo mazas koja susilauze) neturejau net kada ir paprasyti daugiau info del sulinkusio kojos kaulo... Iskojau internete kazikiek kas tai per velnias, lauziai atviri uzdari ir t.t bet sulinkusio kaulo niekur neradau... Gal kam yra teke kazka girdeti apie tai, o gal ir susidurti teke yra? Labai buciau dekinga uz bet kokia info... verysad.gif
Atsakyti
Laba diena. Gal kas zinote, kur galima isigyti raktikauliu ivara 2,7 metu vaikui? Kur gamina pagal uzsakyma reikia ilgai laukti, tai iki tol gali luzis ir sugyt! verysad.gif
Atsakyti
Mano didzioji vakar mokykloje meniska suzalojo doh.gif Tai dabar 5 d gipse,paskui magnetas ir toliau bus aisku-ar operuos ar ne doh.gif
Atsakyti