Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

Labai ilga tema, tai visko neskaiciau, bet brolio gimtadieniui dariau tokius zeliukus ir galvojau pasidalinsiu ideja, tikiuosi, kad nesikartosiu netycia.
Esme tokia, kad as norejau, jog zele butu kaip sveikas desertas ir viskas ka naudojau, tai naturalias apelsinu + mango sultis. Pagal nurodymus ant paprastos (be priedu) zele pakelio atmatavau sulciu kieki, dali pasildziau ir jame istirpinau zele. Kai istirpo sumaisiau su likusiom atmatuotom sultim ir i puse indeliu pridejau svieziu avieciu, o i kitus idejau "passion fruit" seklas (nezinau, kaip lietuviskai sitas vaisius vadinamas, bet jis tokio malonaus kvapnumo suteikia). Zodziu gavosi dvieju rusiu zele ir buvo laaabai skanu ir sveika, nes nebuvo nei truputelio papildomo cukraus, grietineles ar kitokiu priedu. Toki dalyka galima valgyt nors ir kasdien, labai gaivu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2009 09 24, 18:34)
Man dabar net idomu pasidare, tai pries pilant kita sluosni, pries tai buves sluoksnis turi ne per daug sustingti? Ar kaip?
Kaip Gvazdikelis rase, atsiskyre i dvi dalis... Tai dabar ir galvoju, kiek ilgai reikia laukti, pries pilant kita sluoksni? blush2.gif

turi but ne iki galo sustinges, na toks, kad pirstu palietus truputi lyg liptu tas pirstas, na nezinau ar aiskiai parasiau biggrin.gif tada sluoksniai sukimba mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba vakara, mergytes,
Norejau Jusu paklausti nzn gal zinosite, noriu daryti zele slogsniuota torta su jogurtu ir kiek man i ta jogurda zelatinos deti kad sustingtu normalei.
i 1l jogurto... As kiek suprantu man ji tarp trupucio vandens tirpdinti?
uijjj kokia zalia as ant saldumynu darymo
Atsakyti
Kiek zelatinos reikia buna parasyta ant pokelio,va dabar net paziurejau,ant mano taip raso 6-7 arbatinius saukstelius litrui skyscio,tai tuos saukstelius uzpilti vandenuku,kad isbrinktu,kai isbrinks pakaitinti,kad istirptu,as tai i mikre imetu nepilnai minutei
Atsakyti
Labukas. Ka reikia daryti, kad zele graziai issimtu is indelio, nes kai tik bandau is norimos formeles isimti zele ji man suplista, sutrukineja, ir praranda grazia forma kokia ji turetu buti verysad.gif . Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2009 09 30, 16:35)
Labukas. Ka reikia daryti, kad zele graziai issimtu is indelio, nes kai tik bandau is norimos formeles isimti zele ji man suplista, sutrukineja, ir praranda grazia forma kokia ji turetu buti  verysad.gif . Aciu uz atsakyma  4u.gif

keletui sekundziu ikisk i karsta vandeni,ir tada isversk.
Atsakyti
QUOTE(coliukee @ 2009 09 30, 18:35)
Labukas. Ka reikia daryti, kad zele graziai issimtu is indelio, nes kai tik bandau is norimos formeles isimti zele ji man suplista, sutrukineja, ir praranda grazia forma kokia ji turetu buti  verysad.gif . Aciu uz atsakyma  4u.gif


Sveika!

Pabandyk forma ar formele su zele ikisti (panardinti) trumpam i karsta vandeni (keliom sekundem). Tada apversk, jei neisslysta, pakartok ta procesa dar karteli. Ai, dar su plonu peiliu graziai ir atsargiai gali pereiti per krastus. Tik per ilgai ta zele nelaikyk karstam vandeny ir ziurek, kad vanduo nepatektu ant pacios zele mirksiukas.gif

Tikiuosi aiskiai parasiau ax.gif Gal kitos dar kitu gudrybiu turi, as darau taip ir padeda thumbup.gif

Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2009 09 30, 20:45)
Gal kitos dar kitu gudrybiu turi, as darau taip ir padeda  thumbup.gif





Čia kažkas jau buvo minėję, aš bandžiau ir labai pasitvirtino, prieš pilant žele, indo sieneles istepti aliejumi.
Atsakyti
Aciu labai jums mergaites notworthy.gif
Atsakyti
Man nardinti i vandeni yra geriausias variantas.
O va del aliejaus, tai nezinau. Nelabai noreciau tepti. Po to juk zele bus riebaluota doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2009 10 02, 03:14)
Man nardinti i vandeni yra geriausias variantas.
O va del aliejaus, tai nezinau. Nelabai noreciau tepti. Po to juk zele bus riebaluota doh.gif .



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif visuomet nardinu į vandenuką drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2009 10 02, 02:14)
Man nardinti i vandeni yra geriausias variantas.
O va del aliejaus, tai nezinau. Nelabai noreciau tepti. Po to juk zele bus riebaluota doh.gif .

Tikrai neriebaluota ir be jokio nereikalingo kvapo bigsmile.gif
Atsakyti