Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

Na bet esi mačiusi tuos didelius ???....orentuokis pagal juos , taip ir man atveža kaimiškų , vieni - bombos doh.gif , kiti mažiai tongue.gif , tada vietoj 2 baltymų imu 3 ( jei nemažinu cukraus ) ....matot , jei cukraus būna per dauk , ji lyg tokia tasi ta beze , o kai normaliai - ji be galo panaši į standžią putą ( gali pjauti peiliu ).
Atsakyti
[quote=Cipciukas,2009 06 03, 22:53]
Aišku galima , kodėl gi ne .....kepk bet kokį biskvitą , kad ir ananasinio tik turi laaaaaabai plonai jį išpilti ( tiesiog ištepti ) , nes gi jis pakyla velniškai doh.gif

Grietinėlės tikrai pakaks , jis prilips ir susigers .

Aciu labai. Bandysiu siandien birthday.gif
Ir ka mes be Jusu darytumem aciuks.gif
Atsakyti
O gi nieko , apsieitumėte , tokių kaip aš daugėja , patartų mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(jurni @ 2009 06 03, 22:41)
Labutis...jau senai seilę varvinu ir vis pasižvalgau Jūsų temoj, žaviuosi jumis visom ir lenkiu žemai galvą,  smile.gif  4u.gif , bei sakau AČIŪ už nuostabius receptus ir patarimus. Tai va, besiseilėdama čia pas jus ir aš susigundžiau ir iškepiau vieną iš tortukų, medaus, radau kažkurioj temikėj, tik pertepimą dariau sviestinį, ir varškinį, beje irgi pas jus kažkur rastą...Tai MB gyrė išsijuosęs ir iš dviejų normų keptas tortas sprogo ore (kai susėdo MB ir brolis) 4u.gif  blush2.gif ,beje kepiau aš jį mamos gimtadieniui, tai mama ir į darbą neštis dar užsiprašė. O darbe klausė kur pirko ir vėl visi gyrė išsijuosę..o man užsirietė nosisi... blush2.gif
Beje kas klausė iš kur receptai, tai pasakojau kad yra supermemose tokia puiki tema kaip Cipciuko receptai  mirksiukas.gif  biggrin.gif  AČIŪ

Gal butu galima kremo receptuka?
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 04, 10:41)
O gi nieko , apsieitumėte , tokių kaip aš daugėja , patartų  mirksiukas.gif .

ne ne nono.gif patarimu norisi sulaukt is profesionales, megstancios savo darba ir tiksliai viska peteikiancios mums mirksiukas.gif Cipciukas musu angelas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na kadangi papuošimmų temoj nieks į mano klausimą nesureagavo, tai klausiu asmeniškai Jūsų, cipsiuk blush2.gif

AR GALIMA ANT BEZE PUOŠTO TORTO DĖT ŠVIEŽIAS BRAŠKES? AR NEPASILEIS? Ar geriau puošt grietinėle ir dėt tas braškes... g.gif
Atsakyti
sveiki,
Cipciuk, noreciau iskepti ananasinio torto biskvita, ir iskilo klausimas kiek yra pagal jus 1 pokelis kepimo milteliu blush2.gif pas save radau pokeli 30gr. kazkaip man daugogai atrodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 06 04, 13:13)
sveiki,
Cipciuk, noreciau iskepti ananasinio torto biskvita, ir iskilo klausimas kiek yra pagal jus 1 pokelis kepimo milteliu  blush2.gif pas save radau pokeli 30gr. kazkaip man daugogai atrodo  unsure.gif

sitos temos 19 psl yra atsakymas i tavo klausima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 03, 23:26)
Galėjo buti , kad nedavirei , galėjo - kad neatitiko proporcijos ( aš naudoju XL arba XXL kiaušinius ) , jei pas tave mažesni , reikia mažinti cukraus kiekį .

Tortą puošk kada tik nori , beze laikosi puikiai , kad ir keleta dienų  , aš visada aptepu ir iš karto puošiu , bet gali ji ir pastovėti , neturi reikšmės . smile.gif


Dekoju 4u.gif bandysiu kol ismoksiu smile.gif ta beze tokia blizganti, nepalyginsi su grietinele, labai graziai atrodo thumbup.gif
dar norejau paklaust blush2.gif pas jus parase yra tortas krikstynoms kur su batukais, jie atrodo tarsi pilnaviduriai, labai labai grazus wub.gif is ko jie ir kaip padaryti, jeigu ne paslaptis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Serenada @ 2009 06 04, 13:30)
sitos temos 19 psl yra atsakymas i tavo klausima mirksiukas.gif

aciu biggrin.gif 4u.gif ot buciau pripylus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 06 04, 13:08)
Na kadangi papuošimmų temoj nieks į mano klausimą nesureagavo, tai klausiu asmeniškai Jūsų, cipsiuk blush2.gif

AR GALIMA ANT BEZE PUOŠTO TORTO DĖT ŠVIEŽIAS BRAŠKES? AR NEPASILEIS? Ar geriau puošt grietinėle ir dėt tas braškes... g.gif


Žinok nesu niekada dėjusi , bet jei tu jas uždėsi prieš duodant į stalą ( prieš tai pasiruošk jas ) , tikrai nespės nieko įvykti , nors jei jos neperpjautos ir nesijaučia drėgmės , man atrodo ir iš anksto gali sudėlioti , tik nusausink nuplovus smile.gif .

Papildyta:
QUOTE(Soltuna @ 2009 06 04, 13:31)
Dekoju 4u.gif  bandysiu kol ismoksiu smile.gif ta beze tokia blizganti, nepalyginsi su grietinele, labai graziai atrodo thumbup.gif
dar norejau paklaust blush2.gif pas jus parase yra tortas krikstynoms kur su batukais, jie atrodo tarsi pilnaviduriai, labai labai grazus wub.gif is ko jie ir kaip padaryti, jeigu ne paslaptis blush2.gif


Pas mane nėra paslapčių , jei rodau , klauskite ir bus atsakyta mirksiukas.gif .
Tai masė gėlėms ( maniškė ) tik aš į ją ipyliau visai truputi aliejaus , kad jie džiūdami netrūkinėtų , ....taip jie pilnaviduriai , tik duobutės išspaustos pirštais smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 06 04, 13:48)
aciu  biggrin.gif  4u.gif ot buciau pripylus hihihi.gif

o zinok,visai nieko ir neatsitiko 30 gr ipylus,nezianau ar nuo to,ar visad tie biskvitai tokie buna,gavosi puruciai,lengvuciai,minkstuciai thumbup.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 04, 13:57)

Pas mane nėra paslapčių , jei rodau , klauskite ir bus atsakyta  mirksiukas.gif .


tada ir as paklausiu ax.gif ,arteja mb gimtadienis,tas vyriskas tortukas su kaklaraisciu,kiek suprantu dengtas kazkokiu turbut sviestiniu kremu (o gal ganasu)o va tos detales(apykakle,kiseneles atvartas,sagutes,)tamsiai sokoladines spalvos,is ko jie pagaminti?
Atsakyti