Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko ožiukai

Pas mus irgi pora kartu buvo toks spektaklis doh.gif bet as jai daviau tokiu suriu "pagaliuku" ir viskas baigesi tongue.gif jai tik reikejo kazkokio uzsiemimo tongue.gif kartais duodu vynuogiu nuvalius, irgi suveikia blush2.gif
Atsakyti
As jai irgi i rankas kisu viska kas imanoma, bet ji viska meto i salis ir rekia. Bet sakau cia tik paskutiniu metu taip yra. Tai net nesuprantu del ko taip g.gif
Atsakyti
mums dar taip per daug viesoj vietoj oziai nepasireiske, bet va si savaitgali maciau kaip vienas tevelis tvarkesi su sunelio oziukais, labai patiko. Vaikas verke ir reke visa gerkle, o jis paeme tvirtai uz rankos atsitupe, kad butu lygus su juo, ziurejo i akis ir snekejo nepiktai, nerekianciai, bet ramiai ir tvirtu tonu..gaila, negalejau sustot ir spoksot kaip visa tai baigesi, nors buvo tikrai idomu, bet jau neilgai trukus triuksmo is uz nugaros nebesigirdejo..
Atsakyti
ožiai yra natūralus vaiko raidos etapas, vaikas pyksta, o kitaip išreikšti to nemoka, užtai ir ožiuojasi. geriausia nekreipti dėmesio. skatinti gerą ir ignoruoti blogą elgesį-taip išmoks gerai elgtis. nei vienas be ožių neužaugo.
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2009 04 13, 21:50)
ožiai yra natūralus vaiko raidos etapas, vaikas pyksta, o kitaip išreikšti to nemoka, užtai ir ožiuojasi. geriausia nekreipti dėmesio. skatinti gerą ir ignoruoti blogą elgesį-taip išmoks gerai elgtis. nei vienas be ožių neužaugo.

Sutinku drinks_cheers.gif
Kai pradeda oziuotis,kazko reikalauti ar pykti,kad neleidau papaisyti ant sienos ar kokiu obuoliu ismazoti visa veidrodi ir pn..,tai nekreipiu demesio i "protesta",ar stengiuosi nukreipti demesi kitur,i kita veikla.
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2009 03 12, 10:18)
Aš jau buvau nevilty vienu momentu, nežinojau, kaip kovoti su vaiku ir isterijom, tai nusipirkau Dr. Christopher Green Mažylio tramdymas: patarimai, kaip auginti vaikus nuo vienerių iki ketverių metų. Daug kas pasidarė aiškiau. Kaip ten rašo, visas tas spektaklis (isterijos) skirtas mums-žiūrovams, nebus žiūrovų, nebus ir spektaklio. Dar galima mėgint nukreipt dėmesį, jei jau pastebit kad tuoj bus BUM. Skirti pertraukėlę išvedant į kitą kambarį, kai užpuolą ožiai. Maniškei labai padeda, ožiai dar neuždarius durų išsilaksto


Žiūriu, daug kas ją skaitė, tikrai puiki knyga. Svarbiausia būti nuosekliam smile.gif

QUOTE(Liutukex @ 2009 04 06, 11:28)
O jei vaika augini viena ir paprasciausiai reikia maisto nusipirkti, tai tu nori nenori vaika imsi su savim. O situacijos tai buna tokios, isisodini i Maximos vezima ir kol vezimas vaziuoja tol gerai, o jei tik sustoji tai rekia visa gerkle  doh.gif  ir jau braunasi lipti is jo. O jei paleisi eiti, tai toj parduotuvej nepagausi. Bet cia pas mus taip tik paskutiniu metu, seniau tokiu problemu niekada nebuvo


Aukščiau minėtoje knygoje būtent ir patariama - nesustoti smile.gif Visus pirkinius alei vieno suplanuoti namuose - perki juk įprastus dalykus. Prasineši kosminiu greičiu per parduotuvę ir namo. Aišku, teks sustoti prie kasos. Šitos vietos nepamenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2009 03 12, 14:18)
Aš jau buvau nevilty vienu momentu, nežinojau, kaip kovoti su vaiku ir isterijom, tai nusipirkau Dr. Christopher Green Mažylio tramdymas: patarimai, kaip auginti vaikus nuo vienerių iki ketverių metų. Daug kas pasidarė aiškiau. Kaip ten rašo, visas tas spektaklis (isterijos) skirtas mums-žiūrovams, nebus žiūrovų, nebus ir spektaklio. Dar galima mėgint nukreipt dėmesį, jei jau pastebit kad tuoj bus BUM. Skirti pertraukėlę išvedant į kitą kambarį, kai užpuolą ožiai. Maniškei labai padeda, ožiai dar neuždarius durų išsilaksto

Mano situacija panaši ax.gif Ir tą knygą pirkau, ir labai patiko, ir kažkiek padėjo. Viskas lyg ir neblogai, kol nėra pašalinių...Lauke, parke, smėly, o jau prekybcentry... verysad.gif niekaip nesusitvarkau, pradeda cypti, klykti, atrodo, kad jį smaugčiau. Krūva žiūrovų, bobutės, bobulytės, ar šiaip protingos mamos mad.gif Daryk taip, daryk anaip, lyg aš nežinočiau, kas padeda, kas ne mad.gif Kuo daugiau jų prisirenka, tuo baisiau jis cypia. Vienintelė išeitis į jokius prekybentrius su juo kojos nekelti, bet kad ne visada išeina verysad.gif Pasijaučiu tokia vieniša tokioj situacijoj, toks jausmas, kad mano vaikas vienos toks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(asta.m @ 2009 04 13, 20:08)
mums dar taip per daug viesoj vietoj oziai nepasireiske, bet va si savaitgali maciau kaip vienas tevelis tvarkesi su sunelio oziukais, labai patiko. Vaikas verke ir reke visa gerkle, o jis paeme tvirtai uz rankos atsitupe, kad butu lygus su juo, ziurejo i akis ir snekejo nepiktai, nerekianciai, bet ramiai ir tvirtu tonu..gaila, negalejau sustot ir spoksot kaip visa tai baigesi, nors buvo tikrai idomu, bet jau neilgai trukus triuksmo is uz nugaros nebesigirdejo..



man kazkaip sis budas priimtinesnis - kalbeti, o ne ignoruoti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(asta.m @ 2009 04 13, 22:08)
mums dar taip per daug viesoj vietoj oziai nepasireiske, bet va si savaitgali maciau kaip vienas tevelis tvarkesi su sunelio oziukais, labai patiko. Vaikas verke ir reke visa gerkle, o jis paeme tvirtai uz rankos atsitupe, kad butu lygus su juo, ziurejo i akis ir snekejo nepiktai, nerekianciai, bet ramiai ir tvirtu tonu..gaila, negalejau sustot ir spoksot kaip visa tai baigesi, nors buvo tikrai idomu, bet jau neilgai trukus triuksmo is uz nugaros nebesigirdejo..


neveikia mano ožio kalbėjimas, nė tėvelio, nė mano... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa25 @ 2009 04 14, 16:39)
Mano situacija panaši  ax.gif Ir tą knygą pirkau, ir labai patiko, ir kažkiek padėjo. Viskas lyg ir neblogai, kol nėra pašalinių...Lauke, parke, smėly, o jau prekybcentry...  verysad.gif niekaip nesusitvarkau, pradeda cypti, klykti, atrodo, kad jį smaugčiau. Krūva žiūrovų, bobutės, bobulytės, ar šiaip protingos mamos  mad.gif Daryk taip, daryk anaip, lyg aš nežinočiau, kas padeda, kas ne  mad.gif Kuo daugiau jų prisirenka, tuo baisiau jis cypia. Vienintelė išeitis į jokius prekybentrius su juo kojos nekelti, bet kad ne visada išeina  verysad.gif Pasijaučiu tokia vieniša tokioj situacijoj, toks jausmas, kad mano vaikas vienos toks  verysad.gif

Pas mus tas pats prekybos centre.Kazkaip jis itin nepalankiai veikia vaiku nervu sistemai.. g.gif tevu,beabejo, taip pat .O jei mazylis dar isgirs kur saukianti vaikuti,tai ir pradeda saukti-"prisisaukti pokalbiui".Sustoti ilgeliau neimanoma,nes prasideda spardymasis,vezimelio purtymas-"vaziuokim!".Na,bobuciu as nepastebiu.. rolleyes.gif
Bet i parduotuve be vyro nebevaikstau.Jis vezina maziuka,o as renku prekes smile.gif
Siaip dar padeda koks dziuveselio davimas pagriauzti,buna kuo uzsiimti mazyliui,maziau sukauja... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukex @ 2009 04 06, 11:28)
O ka daryti kai vaikas savo oziukus pradeda rodyti viesoj vietoj, PVZ; parduotuvej apsiperkinejant?

paimti vaikuti ir iseiti is parduotuves..paaiskinti,kad taip elgtis nevalia tad..siandien i parduotuve nebeisit...mums uzteko vieno karto thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(__snowflake @ 2009 04 13, 19:50)
ožiai yra natūralus vaiko raidos etapas, vaikas pyksta, o kitaip išreikšti to nemoka, užtai ir ožiuojasi. geriausia nekreipti dėmesio. skatinti gerą ir ignoruoti blogą elgesį-taip išmoks gerai elgtis. nei vienas be ožių neužaugo.

tikrai ne visiems vaikams tai galioja...kai nekreipi demesio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukex @ 2009 04 06, 13:28)
O ka daryti kai vaikas savo oziukus pradeda rodyti viesoj vietoj, PVZ; parduotuvej apsiperkinejant?


Vaikučiai apie antruosius gyvenimo metus pradeda rodyti savo asmneybę, todėl tie ožiukai ir išlenda. Mamos dažnai pasimeta, nebežino kas atsitiko su jų vaikeliu. Bet reikia apsišarvuoti kantrybe ir laukti kol praeis. Vaikas tuo metu bando ribas. Kiek jūs jam leisite šiuo periodu tiek jis elgsis. Todėl labai svarbu tėvams išlikti ramiems, nepasiduoti mažųjų bandymams. Tai 2-3 metų krizė - sudėtingas laikotarpis ir tėvams ir vaikams.
Kaip čia jau ir buvo rašyta, svarbu stengtis nekreipti dėmesio ir išlikti ramiems, bet nepamirškite, kad kiekvienas vaikas individualus ir jei vienas nurimsta jei niekas nekreipia dėmesio - kitam tai gali nepadėti ir teks ieškoti kitų būdų.
Į parduotuvę vaikus vestis būtina, nes tokie dalykai skatina jų socializaciją, vaikas ugdomas, jis privalo matyti ką veikia suaugusieji kasdieninėje veikloje. Jei parduotuvėje krenta ant žemės ir isterikuoja taip pat vertėtų nekreipti dėmesio, aišku jei vaikas tokiu būdu nurimsta, bet neleisti jam gauti tai dėl ko jis krito ant tos žemės, nes jei vieną kartą nusileisite - privalėsite ir kitą kartą tą patį padaryti, nes kitu atveju bus dar didesnis emocijų protrūkis. Svarbu išlikti nuosekliems ir visada laikytis tų pačių principų. smile.gif
Atsakyti