Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima dažyti plaukus maitinančiai mamai?

plaukų dažai - verta žinoti gan neblogas straipsnis apie dažų sudėtį. Nekategoriškas, pažadu biggrin.gif
Atsakyti
DAZNAI MAMOS SU LELIUKAIS NETURI LAIKO VAIKSCIOTI PO KIRPYKLAS.
Greitai ir labai kokybiškai nudažysiu plaukus Jūsų namuose su Jūsų dažais.
Jei dažų neturite – nupirksiu už papildomą mokestį (turite žinoti dažų spalvos kodą).

Turiu aukštąjį išsilavinimą magistro laipsnį, čia mano papildomas užsiėmimas.
Konfidencialumą garantuoju. Turiu rekomendacijas.

Kaunas 869870100
Atsakyti
Esu girdėjusi, kad tiek nėštumo metu, tiek maitinant geriau nedažyti plaukų, nagų ir pan. Viena draugė to laikėsi, o man vis dėlto atrodo, kad savimi ir tada reikia pasirūpinti - jei sau patiksi būdama pasigražinusi, tada ir kitų akyse atrodysi kitaip. Nors visų pirma moteriai, manau, knieti patikti sau smile.gif Bent jau man taip rodosi...
Atsakyti
as tiek nestumo metu daziau, tiek ir dbr nors maitinu mp, manau nk blogo, juk reikia save prisiziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2012 02 02, 00:52)
as tiek nestumo metu daziau, tiek ir dbr nors maitinu mp, manau nk blogo, juk reikia save prisiziureti smile.gif


aš irgi tokios pačios nuomonės. Dažiau ir dažysiu 4u.gif
Atsakyti
Gal dazai ir kenkia kazkiek,nesigilinau.Bet kiek teko kalbetis su moterimis,visos stengiasi buti grazios ir nestumo metu.As nedaziau plauku kelis menesius pries gimdyma ir pora po jo.(Kai isejau i dekretines atostogas).Na,o darbe vaikscioti nesusitvarkius nenoreciau smile.gif
Atsakyti
Plaukučius dažiau, kai buvau neščia, tad ir kai maitinau nemačiau priežasties jų nedažyt. mirksiukas.gif
Atsakyti
as dazau ax.gif
Atsakyti
galima ir net reik savim rupintis-nesusisukit i kiauta mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi manau, kad nestuke.gif turi savimi rūpintis, atrodyti gražiai, o po gimdymo tuo labiau, juk nueiti į kirpyklą tai jau šioks toks prasiblaškymas, poilsis ir truputis laiko sau mirksiukas.gif o bent kartą per mėnesį, keletą valandų ir tėtis gali puikiai mažyliu pasirūpinti mirksiukas.gif be to manau jog ir tam pačiam tėčiui paistempusi ir savimi besirūpinanti mamytė yra žymiai mielesnė ir patrauklesnė mirksiukas.gif
Atsakyti
as daziau ir dazausi, svarbu jaustis gerai 4u.gif
Atsakyti
Nestumo gale nedaziau, o po gimdymo gal po kokio pusantro menesio nubegau i kirpykla plauku susitvarkyti ir nusidazyti. Gal ir nera sveika, bet as neiskenciu nenusidazyti.
Atsakyti