Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima dažyti plaukus maitinančiai mamai?

Daziau maitindama beamoniakiais dazais, paskui ir normaliais karta nusidaziau, o nescia nedazydavau 4u.gif
Atsakyti
Tikrai galima 4u.gif
Atsakyti
o ar daug žilų plaukų turit, jei susitvarkyti jums lygu dažyti?

man pasitikėjimo nekelia jokie chemikalai, todėl tausoju ir savo, vaikų sveikatą, vengiu dažų. ir taip aplinka, maistas pilni visokio š...
nors vieną kartą nusidažiau iš smalsumo, nors negaliu pasakyti, kad tapau nors kiek gražesnė... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaske @ 2012 01 31, 13:57)
Esu girdėjusi, kad tiek nėštumo metu, tiek maitinant geriau nedažyti plaukų, nagų ir pan. Viena draugė to laikėsi, o man vis dėlto atrodo, kad savimi ir tada reikia pasirūpinti - jei sau patiksi būdama pasigražinusi, tada ir kitų akyse atrodysi kitaip. Nors visų pirma moteriai, manau, knieti patikti sau smile.gif Bent jau man taip rodosi...

as manau lygiai taip pat 4u.gif ir dazau ir dazysiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliurka @ 2012 03 14, 22:24)
as manau lygiai taip pat  4u.gif ir dazau ir dazysiu  cool.gif

Visiškai pritariu! thumbup.gif
Atsakyti
Jei saves nepriziureciau (plaukai, nagai, makiazas, depiliacija ir t.t.), tai negaleciau ziureti i veidrodi. Todel daziau plaukus ir maitindama. Nieko blogo neatsitiko.
Atsakyti
zinoma kad galima dazyti plaukus, juk neapsileisi, kol maitini, net nescia dazydavau beamoniakiais dazais, tik kad greiciau atsiplaudavo, nelabai laike spalva mirksiukas.gif
Atsakyti
Dazau, nes kiek domejausi nepatenka i piena dazu ta chemija... per maza koncentracija kad galetu apnuodyti organizma ir patekti i mp
Atsakyti
QUOTE(Kliurka @ 2012 03 14, 22:24)
as manau lygiai taip pat  4u.gif ir dazau ir dazysiu  cool.gif


ir as daziau ir dazysiu, neketinu apsileisti biggrin.gif nes tikrai nemanau, kad kenkia schmoll.gif
Atsakyti
Aš irgi dažau plaukus... ir taip jau mažai malonumų, mažai laiko savimi pasirūpinti,, jei plaukų nedažyčiau, išvis jausčiausi nekaip .....
Atsakyti
galima thumbup.gif
Atsakyti
Niekas neirode, kad negalima 4u.gif
Atsakyti