Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiūlymas-idėja pirmajam jaunųjų šokiui

b.sonata@gmail.com wub.gif aciux!
Atsakyti
Mielosios,
sokio filmukas baisiai didelis... Bet tam, kad itikintumet savo brangiausius, reikia sugalvoti, kaip ji persiusti jums... Tikrai verta pamatyti, kad bet kuris "buratinas" gali sokti - o judesiu ten reikia minimaliu, juk ir rubai varzo... Vakarais kabau skype - jei ten mane susirastumet "gretusiu', gal ka sugalvotume... Ar pasinaudotume mano darbo ftp serveriu? Zodziu, ieskom iseities - man sis vargas juk neatsipirks, noriu pasiulyti jums savo ideja ir tiek smile.gif Juk pati pries pora savaiciu buvau nuotaka ir viska, ko man reikejo, radau siame forume...
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2009 05 08, 12:27)
Mielosios,
sokio filmukas baisiai didelis... Bet tam, kad itikintumet savo brangiausius, reikia sugalvoti, kaip ji persiusti jums... Tikrai verta pamatyti, kad bet kuris "buratinas" gali sokti - o judesiu ten reikia minimaliu, juk ir rubai varzo... Vakarais kabau skype - jei ten mane susirastumet "gretusiu', gal ka sugalvotume... Ar pasinaudotume mano darbo ftp serveriu? Zodziu, ieskom iseities - man sis vargas juk neatsipirks, noriu pasiulyti jums savo ideja ir tiek smile.gif Juk pati pries pora savaiciu buvau nuotaka ir viska, ko man reikejo, radau siame forume...


Gretusia o man jau jauciu teks prasytis tavo pagalbos! Nes manasis megejas pajuokaut, padainuot, nu bet jau sooookt!!! sokiai.gif nei uz ka!!! doh.gif doh.gif doh.gif
Jau daviau paklausyt muzika, pirmi zodziai : BAIK!!!!!
Gretusia HELP! cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonata_B @ 2009 05 08, 11:41)
Gretusia o man jau jauciu teks prasytis tavo pagalbos! Nes manasis megejas pajuokaut, padainuot, nu bet jau sooookt!!!  sokiai.gif  nei uz ka!!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif 
Jau daviau paklausyt muzika, pirmi zodziai : BAIK!!!!!
Gretusia HELP!  cry.gif


Na jei jau isivaizduoji, kad ten piruetus reikes daryti, tada taip... Bet jei kelis judesiukus smile.gif Be to, visai smagu - juk po menesio nereikes pasakyti "o galejom...". Susirask vakare mane skype - atsiusiu truputi suspausta filmuka, ten matosi, kad sokis labai jau megejiskas, judesiukus patys sugalvojom. Maniskis irgi pradzioje kreivai stebejo mano polekius, bet po to ramiai kazkaip ir jis uzsidege... Galima kaip atrakcija ir svecius po to ijungti - juk svente karta gyvenime...
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2009 05 08, 13:12)
Na jei jau isivaizduoji, kad ten piruetus reikes daryti, tada taip... Bet jei kelis judesiukus smile.gif Be to, visai smagu - juk po menesio nereikes pasakyti "o galejom...". Susirask vakare mane skype - atsiusiu truputi suspausta filmuka, ten matosi, kad sokis labai jau megejiskas, judesiukus patys sugalvojom. Maniskis irgi pradzioje kreivai stebejo mano polekius, bet po to ramiai kazkaip ir jis uzsidege... Galima kaip atrakcija ir svecius po to ijungti - juk svente karta gyvenime...

dar karta aciu gretusia uz ideja, as savajam jau pradedu spaudima thumbup.gif jau tik pirmadieni taves ieskosiu skype wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonata_B: 08 gegužės 2009 - 11:18
Man ir idomu kas ten per shokis smile.gif
rasule@gmail.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2009 05 08, 12:12)
Na jei jau isivaizduoji, kad ten piruetus reikes daryti, tada taip... Bet jei kelis judesiukus smile.gif Be to, visai smagu - juk po menesio nereikes pasakyti "o galejom...". Susirask vakare mane skype - atsiusiu truputi suspausta filmuka, ten matosi, kad sokis labai jau megejiskas, judesiukus patys sugalvojom. Maniskis irgi pradzioje kreivai stebejo mano polekius, bet po to ramiai kazkaip ir jis uzsidege... Galima kaip atrakcija ir svecius po to ijungti - juk svente karta gyvenime...



Sveikos 4u.gif as jau galima sakyt seniai buvau nuotaka - pries 7men. smile.gif tai pas mus buvo atvirksciai, maniskis ikalbinejo mane davaj padarom kazka idomaus per pirmaji soki doh.gif biggrin.gif as taip nenorejau, bet paskui sutikau -pagalvojau tiek to blush2.gif ir dabar esu labai patenkinta mirksiukas.gif sveciai tai is karto nesuprato kas cia dedas blush2.gif bet visiems labai patiko... Taigi ikalbinekit kaip nors savo busimus vyrus mirksiukas.gif

ir as turiu savo soki youtube smile.gif jai kam idomu paziuret ir nusijuokt tai prasom i Az 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goosia112: 08 gegužės 2009 - 22:43
na mes su sokiu irgi galvojame kazkoki panasu plana chuligana tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(I_N_A @ 2009 05 08, 11:32)
ir man labai idomu:  inazebrauskaite@yahoo.com
Aciu


laukius ir as agnuze1982@yahoo.co.uk
Dekui is anksto
Atsakyti
ir man prasau edylas@gmail.com aciu didelis
Atsakyti
ir aš norėčiau gilraja1@yahoo.com. Ačiū!! 4u.gif
Atsakyti
Nu ir man atsiuskit, labai noriu pamatyti.
zburksiene@gmail.com
aciu labai
Atsakyti