Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiūlymas-idėja pirmajam jaunųjų šokiui

siulau eit pas mokytoja, sustatys soki, patys pasitreniruosit - labai smagu!!! rekomenduoju kad pasisoktumet su vestuviniais bateliais, pranesiosit - plius pasitreniruosit kad nebutu siurprizu svarbia diena smile.gif
o mokytoja duos muzika, pastatys soki, patiesins nugara ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Man pirmasis jaunuju sokis tiktais valsias, o jau ji parepetavus tikrai kiekvienas gali susokti thumbup.gif . Bet nekazkokie miksiniai crazy sokiai doh.gif, nu man cia kazkas baisaus doh.gif . Kiek maciau tokiu sokiu, tai man juokas ima o jai dar su ilga suknele jaunoji, tai isvis tragiska doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(solma @ 2011 03 10, 16:06)
Kiek maciau tokiu sokiu, tai man juokas ima o jai dar su ilga suknele jaunoji, tai isvis tragiska doh.gif .

Tai tam ir daromi, kad juokas imtų, negi rimtai į tokius šokius reik žiūrėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2011 03 10, 18:55)
Tai tam ir daromi, kad juokas imtų, negi rimtai į tokius šokius reik žiūrėt doh.gif


Man tai super, kai jaunieji koki crazy soki per savo vestuves daro, o ne rimtuoliu valsa trypia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzlute @ 2011 03 12, 14:20)
o ne rimtuoliu valsa trypia smile.gif


ir dar aplinkui ratelyje sustoję pabroliai su pamergėm muilo burbulus pučia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzlute @ 2011 03 12, 14:20)
Man tai super, kai jaunieji koki crazy soki per savo vestuves daro, o ne rimtuoliu valsa trypia smile.gif

man taip pat labai gražu, kai jaunieji būna išradingesni ir pašoka kitaip nei visi. o jei dar pabroliai su pamergėm įsitraukia į šokį,tai iš vis thumbup.gif aišku kiekviena turi savo nuomonę į pirmąjį šokį.
Atsakyti
O aš be vestuvinio valso dar labai svajojau išmokti tango ir per vestuves su savo brangiuoju sušokti. Gaila, kad nebeturim nei laiko, nei sąlygų, nes gyvenam ne didmiestyje. Reikės tango atidėti kitokiai progai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingoo @ 2011 03 13, 16:28)
O aš be vestuvinio valso dar labai svajojau išmokti tango ir per vestuves su savo brangiuoju sušokti. Gaila, kad nebeturim nei laiko, nei sąlygų, nes gyvenam ne didmiestyje. Reikės tango atidėti kitokiai progai smile.gif



thumbup.gif Kaip faina, ne mes vieni vadinasi noretume susokti aistringa tango biggrin.gif Mintyse kirba, kazkiek esam jau ir parepetave ka is pamokeliu radom youtubej, bet... Galvoju gal isties vertetu eiti pas koki mokytoja, kad nepasirodytumem kvailai. Kaip Smoriginas sokdamas flamenko pries visa Lietuva. doh.gif Atrodo islieji visa aistra ir t.t., o kai pamatysi is sono filmuota medziagą, tai nors i krumus lįsk. blush2.gif
Atsakyti
Man tie crazy sokiai taip pat ne prie sirdies, bet ne butinai reikia rinktis tradicini valsa: puiki alternatyva yra vienos valsas, galima sokti fokstrota bei daugybe kitu puikiu, vadinamu, baliniu sokiu
Atsakyti
as uz crazy sokius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man tai fainai,kai viskas linksma ir grazu lotuliukas.gif
Atsakyti
mes katik atsokome savo vestuves ir norejome mes CRAZY sokio is pradziu. kadangi gyvename Londone ir cia sokiu kainos CRAZY, nusprendem mokytis grize i LT pries pat vestuves. mes turejom 2 sav visam pasiruosimui.
Pirmiausia issirinkome daina kuri abiem patiko ir I TEMA kad nebutu......as iseinu, ar tu mane prarandi ir pan......

Mus mokino profesionali sokeju pora, DANZA M, kurie yra tikri profesionalai ir mums parode 2 versijas kurias galejom sokti pagal musu pasirinktas dainas. pasirinkome letesne, nes kita atrode sudetingesne ir neturejom pakankamai laiko jai pasiruosti.
sokome RUMBA, meiles soki.

esame labai dekingi DANZA M uz ju pastangas kad musu sokis butu nuostabus ir kadangi niekas nezinojo apie sia sokio paslapti, musu sveciai buvo labai nustebinti ir suzaveti.

labai noreciau rekomenduoti juos busimiems jaunavedziams ir ne tik, norintiems ismokti sokti
Atsakyti
QUOTE(silvijaciute @ 2011 05 11, 16:08)
mes katik atsokome savo vestuves ir norejome mes CRAZY  sokio is pradziu. kadangi gyvename Londone ir cia sokiu kainos CRAZY, nusprendem mokytis grize i LT pries pat vestuves. mes turejom 2 sav visam pasiruosimui.
Pirmiausia issirinkome daina kuri abiem patiko ir I TEMA  kad nebutu......as iseinu, ar tu mane prarandi ir pan......

Mus mokino profesionali sokeju pora, DANZA M, kurie yra tikri profesionalai ir mums parode 2 versijas kurias galejom sokti pagal musu pasirinktas dainas. pasirinkome letesne, nes kita atrode sudetingesne ir neturejom pakankamai laiko jai pasiruosti.
sokome RUMBA, meiles soki.

esame labai dekingi DANZA M uz ju pastangas kad musu sokis butu nuostabus ir kadangi niekas nezinojo apie sia sokio paslapti, musu sveciai buvo labai nustebinti ir suzaveti.

labai noreciau rekomenduoti juos busimiems jaunavedziams ir ne tik, norintiems ismokti sokti


"Danza M" http://www.danzam.lt/
Atsakyti