Įkraunama...
Įkraunama...

L'occitane

Gal zinote ar imanoma internetu nusipirkti is ju kvapa namams? g.gif Iejau i ju LT puslapi, bet nerandu, kad butu galima uzsisakyti g.gif
Atsakyti
Sveikos, labai reiktu konkreciu atsiliepimu apie siuos:
user posted image ir aplamai visa ryziu serija (ar prausiklis ir tonikas verti kainos?)

user posted image
Gal kas parasytu atsiliepima apie bronzine ir ta iv. spalvu kompaktines pudras ax.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonza: 29 birželio 2010 - 20:11
QUOTE(bonza @ 2010 06 29, 21:10)
Sveikos, labai reiktu konkreciu atsiliepimu apie siuos:
user posted image ir aplamai visa ryziu serija (ar prausiklis ir tonikas verti kainos?)
4u.gif

as atsiliepsiu apie ryziu serija
na tiesa sakant kaina nemaza tas tiesa, bet tikrai kokybiska linija, siaip realiai normalaus kremo net is vaistines nuo 100 lt nenusipirksi, tai manau kaina yra kaip sios firmos normali, nes ir kokybe atitinka kaina, beja prausiklis ir tonikas ir kainuoja pakankamai nemazai bet kiekis buteliukose yra nemazas,tai tas atsiperka.
o kas liecia sios linijos efekta islaikyti odos matiskuma tai tikrai padeda, nesakau kad visiskai nesirebaluoja, bet tikrai pakankamai oda matine islieka visa diena.
dar noriu pridurti ko nepirkciau is sios linijos tai prausiklio nesakau kad jis blogas ne atvirkciai tikrai geras, bet tikrai brangus net 60lt. bet manau galima pigesni pakaitala rasti jam, bet pasinaudojau akcijos proga tai ir nusipirkau ir labai dziaugiuosi, tonikas tai tikrai superinis man jis net paskaistina siektiek veida pagriauzia jei kur nors kur koks spuogelis yra, nudziovina oda tikrai geras daiktas, o kremukas- jam is vis priekaistu neturiu jo deka kazkiek pradejo tvarkytis oda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agvill: 30 birželio 2010 - 05:51
O aš kaip tik pirkčiau ryžių prausiklį, nes jo labai ilgam užtenka ir labai maloni tekstūra. Tik viena noriu pasakyti: reikia turėti pakaitinį kremą, nes po kurio laiko pradeda šiek tiek sausėti oda. Tai nakčiai būtų gera teptis kitu mirksiukas.gif Kaina man atrodo normali, juolab dabar akcijos vyksta. Dar labai gera ryžių kaukė mirksiukas.gif
Atsakyti
o ryziu serija poras gerai sutraukia? kaip makiazas ant to ryziu fluido, gerai tepasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 06 30, 09:16)
o ryziu serija poras gerai sutraukia? kaip makiazas ant to ryziu fluido, gerai tepasi? ax.gif

Man tai labai gerai, nes po kremo oda matinė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 06 29, 21:10)
Sveikos, labai reiktu konkreciu atsiliepimu apie siuos:


Del ryziu linijos. Turejau prausikli, tonika ir fluida, tai nepasakyciau, kad man labai padejo. Nors man niekas nepadeda biggrin.gif Jeigu yra nedideles problemos, tai gal tuomet ir gerai sitie produktai. Bet man veido matisko jie tikrai nepadare. Bet velgi - cia mano odos problema.

Del ivairiu spalvu kompaktines pudros - man patiko bigsmile.gif labai skabiai tepasi ir labai subtiliai svyti. O ta bronzine nepasakyciau, kad kazkoki atspalvi duoda. Na gal labai nezymu. Arba tiesiog jos daugiau tept reikejo. Bet ta ivairiu spalvu tikrai verta thumbup.gif

Ir labai noriu pagirti ju sepeteli pudrai tepti thumbup.gif nuostabus drinks_cheers.gif
Atsakyti
tikrai galima rasti atitikmenu, pvz., akiu makijazo valikliui ir pan.
bet kai kurie produktai tiesiog nepamainomi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 06 29, 21:10)

Kokia grazi ta pudryte desinej,apacioj smile.gif ar suteikia svytejimo?gal kas bande butent sia?
Atsakyti
QUOTE(ktv @ 2010 06 26, 23:03)
jo , kaukes nuostabios
man labai tiko ir patiko, dave plaukams lankstuma, gyvybes
sioji
bet kai buvau gavusi sios  meginuka, tai visiskai man netiko schmoll.gif , ta prasme, kad kita diena mano plaukai buvo itin riebus prie saknu, kai siaip jie buna sausoki pas mane.

čia yra, rodos, naujoji alyvuogių serija (ta pati sudėtis, bet naujas įpakavimas). Bet po jūsų žinutės susimąsčiau - ar nebus ir sudėtis pakeista. Aną 5-ių aliejų kaukę ilgai naudojau, man ji labai tinka ir patinka. Vėliau 'sėdau' ant alyvuogių (nes baigiant senųjų pakuočių produkciją, šiai buvo nemažos nuolaidos) ir likau labai nustebinta - alyvuogių kaukės naudojimo efektas toks pats geras kaip ir tos (penkių aliejų). Bet metus trukusios nuolaidos baigėsi kartu su senųjų pakuočių alyvuogėm. Kadangi tuoj reikės pirkt kaukę, svarstau alyvuoges naujose pakuotėse. Tik va abejot pradėjau. Tikriausiai derėtų pirmiau mėginuką pasiimti, nerizikuojant mokama suma
Atsakyti
QUOTE(Chanson @ 2010 07 04, 19:55)
Tikriausiai derėtų pirmiau mėginuką pasiimti, nerizikuojant mokama suma


Tikrai deretu mirksiukas.gif
As gavau meginuka naujos plauku prieziuros su SPF, tai dar tokio netikimo mano plaukams nesu apturejusi-nelankstus, nekrentantys, apsinese g.gif
Atsakyti
as buvau nusipirkus krema nuo saules su nuolaida. tik db isbandziau, tai is pradziu lb patiko - itin svelnus pienelis, pasiskirsto puikiai. bet isimaudzius lieki visa balta. jis nenusiplauna(vandeniui atsparus).
Atsakyti