Įkraunama...
Įkraunama...

L'occitane

QUOTE(nightfly @ 2010 07 30, 09:38)
Gal kas naudojat 5 eteriniu alieju plauku galiuku seruma?

http://www.loccitane...,2192,58722.htm
Norejau paklausti,kiek jus jo tepates ant plauku,kaip naudojat?

As taip kokius 3 paspaudimus tos pomputes i delna isilasinu, istrinu plaukus per puse ilgio kazkur, taciau plaukai isdziuna ir kazkokie kaip riebaluoti, apsunke buna  doh.gif
gal kazka ne taip darau?

turbut per daug tepi, pabandyk maziau :)man neriebino visiskai kai turejau, o kvapas tai man atvirksciai patiko smile.gif
Atsakyti
Priklauso nuo plaukų tipo. Gal ir storio. Mano plaukai stori, tais tos rekomenduojamos trijų paspaudimų dozės neužtenka. Dedu daugiau. Rezultatas puikus:mirksiukas:
Atsakyti
Gal kam pravers mirksiukas.gif
Paskutiniu metu naudojau "Migdolų ir obuolių veido grožio kremas 50 ml", bet per sios vasaros karscius supratau, kad man jo per daug... (todel padetas laukia atsalimo lotuliukas.gif ) o nusipirkau "Migdolų ir obuolių veido fluidas 30 ml" thumbup.gif kol turejau megineli nepamenu ar buvo su SPF ar be, bet kazkaip netiko jis man todel pirkau krema, o dabar surizikavau ir nusipirkau ir negaliu atsidziaugti per situs varginancius karscius jis ziauriai rinka! Odos neriebina, nesubega, super drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pomona33: 03 rugpjūčio 2010 - 18:33
QUOTE(Pomona33 @ 2010 08 03, 19:30)
per situs varginancius karscius jis ziauriai rinka! Odos neriebina, nesubega, super 

man per karscius alyvuogiu losjonas thumbup.gif
Atsakyti
gal žinote,kur pigiau įsigyti kvepaliukų šios firmos rolleyes.gif gal kas siunčiatės ar šiaip kur pigiau kokį tašką žinote blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 08 15, 14:10)
gal žinote,kur pigiau įsigyti kvepaliukų šios firmos rolleyes.gif gal kas siunčiatės ar šiaip kur pigiau kokį tašką žinote blush2.gif


Bandžiau ir aš domėtis ir ieškoti, bet nieko neradau. Nebent lieka www.ebay.com, bet čia mažas pasirinkimas kvapų.
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 08 15, 13:10)
gal žinote,kur pigiau įsigyti kvepaliukų šios firmos rolleyes.gif gal kas siunčiatės ar šiaip kur pigiau kokį tašką žinote blush2.gif

Lyginant Vokietijos ir LT kremuku kainas tai viskas pas mus pigiau, tai kazin ar kur galima gaut kvepaliuku pigiau... g.gif del kvepalu nesidomejau, bet sakau kremai pas mus pigiausi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 08 03, 20:30)
Gal kam pravers  mirksiukas.gif
Paskutiniu metu naudojau "Migdolų ir obuolių veido grožio kremas 50 ml", bet per sios vasaros karscius supratau, kad man jo per daug... (todel padetas laukia atsalimo  lotuliukas.gif ) o nusipirkau "Migdolų ir obuolių veido fluidas 30 ml"  thumbup.gif  kol turejau megineli nepamenu ar buvo su SPF ar be, bet kazkaip netiko jis man todel pirkau krema, o dabar surizikavau ir nusipirkau ir negaliu atsidziaugti per situs varginancius karscius jis ziauriai rinka! Odos neriebina, nesubega, super  drinks_cheers.gif

Gal galit palyginti abu kremus? blush2.gif Vasarą naudoju fluidą, o rudeniui noriu nusipirkt kremą, tik bijau, kad gali man netikt.
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2010 08 16, 11:48)
Gal galit palyginti abu kremus? blush2.gif Vasarą naudoju fluidą, o rudeniui noriu nusipirkt kremą, tik bijau, kad gali man netikt.

Geriausias variantas nueiti i parduotuve ir paprasyti meginuko kremuko thumbup.gif
bet mano palyginimas butu toks:
Fluidas man labai greitai naudojasi (del savo konsistencijos-jis skystesnis), nuo jo neblizga oda, nesiriebaluoja, neatsiranda spuogeliu kurie buna nuo karscio ir prakaito, oda kazkokia atsigavus pasidare, tokia skaistesne, neuzsikimse poros, bet jei naudojat fluida, tai turbut viska apie ji pati zinote, na o kremukas:
tai jo uzteko man ilgam (dar dabar turiu, nes vasara kaip jau minejau nenaudoju). Bet kuo jis man patinka, kad budamas kremas nepadaro odos riebaluotos, kai oda buna isvargusi po darbu, pasitepu gan storai ir jis taip gaiviai susigeria, toks lengvas (net paragaut norisi lotuliukas.gif ). Pries tai naudojau ziema kremuka su taukmedziu, tai jis jau grynai toki riebaliuka turi, o sis sakau, atrodo kaip ne krema teptum, toks lengvas lengvas, man labai tiko. Man netinka riebus maitinantys kremai, man reikia drekinanciu, tai sis super thumbup.gif tik va kaip jau ir sakiau per situos nezmoniskus karscius ir kremuko pasidare per daug veido odai, todel nusipirkau fluida.
Dar vienas kremo pliusas, kad jo labai nedaug reikia, kadangi kaip minejau lengvai tepasi "nesivolioja" ant odos kaip kiti riebus kremai, tai su labai nedideliu kremo kiekiu patepu visa veida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 08 16, 14:16)
Geriausias variantas nueiti i parduotuve ir paprasyti meginuko kremuko  thumbup.gif
bet mano palyginimas butu toks:
Fluidas man labai greitai naudojasi (del savo konsistencijos-jis skystesnis), nuo jo neblizga oda, nesiriebaluoja, neatsiranda spuogeliu kurie buna nuo karscio ir prakaito, oda kazkokia atsigavus pasidare, tokia skaistesne, neuzsikimse poros, bet jei naudojat fluida, tai turbut viska apie ji pati zinote, na o kremukas:
tai jo uzteko man ilgam (dar dabar turiu, nes vasara kaip jau minejau nenaudoju). Bet kuo jis man patinka, kad budamas kremas nepadaro odos riebaluotos, kai oda buna isvargusi po darbu, pasitepu gan storai ir jis taip gaiviai susigeria, toks lengvas (net paragaut norisi  lotuliukas.gif ). Pries tai naudojau ziema kremuka su taukmedziu, tai jis jau grynai toki riebaliuka turi, o sis sakau, atrodo kaip ne krema teptum, toks lengvas lengvas, man labai tiko. Man netinka riebus maitinantys kremai, man reikia drekinanciu, tai sis super  thumbup.gif  tik va kaip jau ir sakiau per situos nezmoniskus karscius ir kremuko pasidare per daug veido odai, todel nusipirkau fluida.
Dar vienas kremo pliusas, kad jo labai nedaug reikia, kadangi kaip minejau lengvai tepasi "nesivolioja" ant odos kaip kiti riebus kremai, tai su labai nedideliu kremo kiekiu patepu visa veida  thumbup.gif

Dėl fluido sutinku su jumis visi 100 proc. thumbup.gif Na, bandysiu prašyt kremo mėginuko, nes noriu tokio poveikio, kokį jūs aprašėt rolleyes.gif Va, aną žiemą turėjau taukmedžio kremą, tai man nepatiko, nes per riebus buvo ir mažai drėkino.

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti