Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo ar išmatų nelaikymas po gimdymo

ar kas susiduret su sita problema? praejus menesiui po gimdymo pastebejau, kad... nenulaikau slapimo cry.gif visai nejuciom per diena keli lasiukai slapimo issiskiria. aisku, nedaug, ne tiek, kad reiktu iklota deti, nes per kelnaites persigertu toliau, bet visgi.. kvapas tai lieka. kazin, ar imanoma su sita problema kovoti? o gal po kiek laiko susitvarko savaime??? siaip pagimdziau pati vaika 4,09 kg, kirpo.. gydytojas paskui pastoviai akcentavo, kad kai gimdo virs 4 kg vaikus, tai senatvej pasireiskia slapimo nelaikymas. bet atsiprasau, man dar ne senatve.. tiesa pasakius net geda kam pasiskust tokia problema sad.gif tai negi vienintele perspektyva amziams susidraugauti su tena? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2005 09 01, 15:15)
ar kas susiduret su sita problema? praejus menesiui po gimdymo pastebejau, kad... nenulaikau slapimo  cry.gif visai nejuciom per diena keli lasiukai slapimo issiskiria. aisku, nedaug, ne tiek, kad reiktu iklota deti, nes per kelnaites persigertu toliau, bet visgi.. kvapas tai lieka. kazin, ar imanoma su sita problema kovoti? o gal po kiek laiko susitvarko savaime??? siaip pagimdziau pati vaika 4,09 kg, kirpo.. gydytojas paskui pastoviai akcentavo, kad kai gimdo virs 4 kg vaikus, tai senatvej pasireiskia slapimo nelaikymas. bet atsiprasau, man dar ne senatve.. tiesa pasakius net geda kam pasiskust tokia problema  sad.gif tai negi vienintele perspektyva amziams susidraugauti su tena?  cry.gif


Su šia problema dar nesusidūriau, bet mano draugės mama - taip. Ji su "tena" ir panašiais iklotais pravargo nemažai metų. Pernai jai darė a lia operaciją... dėjo tinklelį kažkokį (nepamenu kaip vadinasi tiksliai jis doh.gif ), kurio dėka susitvarkė ši problema. Smulkiai nesidomėjau tada, nes kažkaip nebuvo aktualu, tai tik patį faktą įvardiju ax.gif
Gal kuri forumietė žinos kaip jis vadinas ir parašys čia plačiau.
Arba galėsiu aš draugės pasiteiraut, jei reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke @ 2005 09 01, 15:15)
ar kas susiduret su sita problema? praejus menesiui po gimdymo pastebejau, kad... nenulaikau slapimo  cry.gif visai nejuciom per diena keli lasiukai slapimo issiskiria. aisku, nedaug, ne tiek, kad reiktu iklota deti, nes per kelnaites persigertu toliau, bet visgi.. kvapas tai lieka. kazin, ar imanoma su sita problema kovoti? o gal po kiek laiko susitvarko savaime??? siaip pagimdziau pati vaika 4,09 kg, kirpo.. gydytojas paskui pastoviai akcentavo, kad kai gimdo virs 4 kg vaikus, tai senatvej pasireiskia slapimo nelaikymas. bet atsiprasau, man dar ne senatve.. tiesa pasakius net geda kam pasiskust tokia problema  sad.gif tai negi vienintele perspektyva amziams susidraugauti su tena?  cry.gif


Gal tau tiesiog Kegelio pratimų užtektų...
Atsakyti
Man buvo ta pati problema.Kartais jei garsiai nusijuokdavau atsisedus,tai budavo geda atsisto,blynas ant kelniu likdavo slapias blush2.gif
Bet nieko nepadarysi,si problema mane labai erzino ir nervino,bet po pusmecio panasiai ir savaime praejo.
Ti dabarpagalvojus,ko as taip ilgai laukiau???Jaunyste-kvailyste,maniau viskas greiciau susitvarkys,bet....
Na svarbu kad bet kokiu atveju visa tai savaime praejo.
Atsakyti
zinau kam po gimdymo nepraejo tokia beda ir vartojant vaistus ir darant tuos Kegelio pratimus, ne vieni metai po gimdymo,bet zmogus pinigu neturi operacijoms tai vargsta ir kompleksuojasi.jei kas ka zinot, kiap gelbetis dar rasykit,perduosiu, gal ateity ir man pravers jei taip nutiks
Atsakyti
Kažkas ir man pasikeitė, tik tiksliai negaliu įvardinti kas. Jei užsinoriu į tualetą, dabar man reikia kuo skubiausiai atlikti savo reikalus, nes gali būti liūdna.
Anksčiau to nebūdavo
Atsakyti
QUOTE(nerkasa @ 2006 03 15, 10:21)
Kažkas ir man pasikeitė, tik tiksliai negaliu įvardinti kas. Jei užsinoriu į tualetą, dabar man reikia kuo skubiausiai atlikti savo reikalus, nes gali būti liūdna.
Anksčiau to nebūdavo


Ir man tas pats. Ne kiek pakentet nebegaliu. Skaiciau kad butinai reikia pas terapeute pasirodyti ir pasisakyti kad yra tokia beda. Bet ka as cia patarineju. Pati nesugebu pas daktare nueiti. Bet jau pirmadieniui uzsirasiau.
Atsakyti
Tenka pripažinti kad mane vargina ta pati bėda verysad.gif Ne daug bet keli lašai nubėga ir lieka nemalonus kvapas ir nežinau ką daryti pas ką reiktų kreiptis juk man tik 20 o pagimdžiau jau beveik prieš 1.4 mBuvo šiek tiek plyšę gal dėl to
Atsakyti
QUOTE(Odri20 @ 2006 03 26, 14:06)
Tenka pripažinti kad mane vargina ta pati bėda verysad.gif Ne daug bet keli lašai nubėga ir lieka nemalonus kvapas ir nežinau ką daryti pas ką reiktų kreiptis juk man tik 20 o pagimdžiau jau beveik prieš 1.4 mBuvo šiek tiek plyšę gal dėl to


Nemanau, kad tai susije. Tiesiog raumuo po gimdymo issitampe ar kaz kas panasaus (cia skaiciau kazkur). Siule ten pries tai Kegelio pratimus ir knygose juos siulo ir prie gimdyma ir po. Bandyk susirasti ju aprasyma ir "pasportuoti" gal pades.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristute.u: 26 kovo 2006 - 15:51
Manau, kad po gimdymo bent jau kuri laika, slapimo nelaiko daugelis. Tik visos bijo kalbeti, nes tai ne liga, o geda - nuo vaikystes visiem tai i galva ikalta. Visa laime, kad dazniausiai tai laikui begant susitvarko - daugeliui. Gimdant ishsitampo raisciai ir raumenys, kuriems reikia atsistatyti. Kegelio pratimai tokiu atveju padeda. Ir nauda triguba - greiciau atsistatyti po gimdymo, geresnis seksas ir mazesne tikimybe nelaikyti slapimo senatveje. Beje, apie Kegelio pratimus ir slapimo nelaikyma raso www.tena.lt Ir dar - ash kazkodel labai abejoju, ar nuejus pas ginekologa jis sugebetu paaiskinti, kaip tuos pratimus daryti ir aplamai - kas tai yra ir su kuo valgoma... Ar kam teko susidurti?
Atsakyti
na, man tada ginekologe paaiskino - sake sutraukineti raumenis lyg norint sulaikyt slapinimasi ir tustinimasi, ta prasme, ne tik raumenukus prieky kaip slapinantis sutraukt, bet ir uzpakalines dalies. dar sake slapinantis meginti sustabdyt slapinimasi ir paskui vel slapintis. pradzioj dar dariau tuos pratimus, bet paskui efekto nesijaute ir kazkaip nustojau. tiesa pasakius problema tik su laiku susitvarke.
dar ginekologe pasiule pagerti care lady spanguoliu kapsuliu.
o siaip tai si problema kamavo ilgai.. aisku, po biski vis mazejo. jei iskart po gimdymo sudrekdavo kelnaites, tai paskui budavo tik vos vos, kad tik kvapas siek tiek jausdavosi ant kelnaiciu. ir taip kokius 7 , 7,5 menesius. taip kad visom kantrybes 4u.gif
Atsakyti
As tuos Kegelio pratimus dariau siek tiek pries gimdyma. bet per gimdyma visvien kirpo... verysad.gif siule skauda ir dabar kartais mylintis. slapimo lasiuku irgi daznokai pasitaiko. po gimdymo nedariau pratimuku, nes ne viska apie juos zinojau, kad moterim butina pagimdzius daryt. blush2.gif kazin jei nuo sian pradet daryt vel juos ar dingtu tas "slapinimasis"? kaip manot? g.gif
Atsakyti