Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo ar išmatų nelaikymas po gimdymo

Dar gal man atmintys sluboja po gimdymo lotuliukas.gif bet as nepamenu, kad taip man butu buve. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Regin @ 2007 02 20, 11:12)
Dar gal man atmintys sluboja po gimdymo lotuliukas.gif bet as nepamenu, kad taip man butu buve. g.gif

tai niekas ir nesako, kad taip buna visoms biggrin.gif
Atsakyti
Ir as nutariau parasyti blush2.gif
Su sia problema as pragyvenau septynis metus ir nieks nepasikeite ,tik isivariau baime net uzsideti sviesius rubus verysad.gif .
Pries metus laiko dariausi operacija ir tikrai esu labai patenkinta mirksiukas.gif .
Zinoma iskarto nereiktu griebtis tokiu priemoniu bet jeigu tai uztrunka ilgiau laiko tai gali ir nesusitvarkyti pvz.(pacios patirtis)
Jei jau nesusitvarko tikrai neverta kenteti.
Atsakyti
Ar buvote http://www.pasnekesiai.lt/
ir chia: http://www.supermama...t/view/3666/54/
?
Rekomenduoju.
Atsakyti
nelabai man tie pratimai efekto darė, dar ir dabar tos bėdos tebėra, bet neinu pas gydytoją, nusivyliau aš jais, nežinau ar ką padoraus pasakyt su savo atsainumu amžinu
Atsakyti
Yra labai gera knyga "Tigro jausmas" galima įsigyti IKI parduotuvėje, knygynuose. Knygos kaina šiek tiek daugiau nei 20Lt. Ten yra nemažai dubens dugno lavinimo pratimų ir visi jie labai aiškiai aprašyti 4u.gif
Atsakyti
Man gydytojas sake, kad dazniausiai po gimdymo slapimo nelaiko tos, kurios dares epidurine nejautra. nzn kiek cia teisybes, bet as ja dariaus, ir keli lasiukai per diena isbega... verysad.gif
Atsakyti
na po gimdymo buvo tokia problema, bet laikui begant lygtais susitvarke, bet kenteti tau jau tikrai ilgai negaliu, ko seniau tikrai nebudavo schmoll.gif
Atsakyti
Kaip buvo po pirmo gimdymo nepamenu, bet po antro turėjau šią problemą. Gimdžiau pati, be epidūro, kirpo, vaikas 4400 g. Šlapimo išbėgdavo kai čiaudėdavau, juokdavausi ar ką nors sunkiai keldavau. Jau buvau pasiryžusi eiti pas gydytoją, bet problema per 2 mėn. išsisprendė thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane slapimas laikosi, bet yra kita beda unsure.gif . Po cezario buvo isvestas maiselis su slapimu, tai kai iseme iki siol pabaigoje slapinimosi skauda. Kazkokia nesamone, ar buvo kam taip?
Atsakyti
man tas skausmas slapinimosi pabaigoje taip pat yra.gimdziau pati.ilgiau pasedejus ant kieto pagrindo taip pat pradeda skaudeti.nezinau ka daryti?ar dar palaukti,gal praeis?ar kreiptis pas gydytoja?gal kas turejot tokia beda? verysad.gif
Atsakyti
As tai siulyciau nueit pasikonsultuos pas ginekologa ir pas urologa. arba bent jau pirmai pradziai paprasyt kad seimos gydytojas padarytu slapimo tyrima. bent jau zinosit kad ner uzdegimo. sita problema yra daugeliui, bet jei nueisit pasikonsultuot, bus jums ramiau. Yra juk vaistu nuo slapimo nelaikymo, galbut juos rekomenduos pradziai. aisku gerai ir tie kegelio pratimai, ir ne tik del slapimo nelaikymo. man tai taip kad lasetu tai nebuvo, bet jeigu jau noriu i WC tai jau truks plys turiu eit. Buvo atveju, kai vyras parduotuvej prase ileist i tarnybini WC, nes jau kentet negalejau blush2.gif
Atsakyti