Įkraunama...
Įkraunama...

*Laparoskopija*

user posted image
user posted image
Glaudžiuos mamyt prie tavo rankų,
Taip šilta, gera ir jauku,
Kai būsiu didelis(-ė) suprasiu
Kokia brangi esi man tu.
Nepyk mamyt, kad as nemiegu
Ir naktį būna tau sunku,
Žinok užaugęs(-usi) dovanosiu TAU savo meilę su kaupu!


user posted image LAPAROSKOPIJA - tai dar vienas žingsnis išsvajotojo tikslo link !user posted image

user posted imageSvarbiausias mūsų šūkis- šypsokimės ir tikėkime stebuklais user posted image


Būkime visos drauge, palaikykime sunkiomis akimirkomis, šypsokimės ir džiaukimės kiekvienos aplankusia laime nestuke.gif

user posted image
Atsakyti
Kokia grazi temute! rolleyes.gif
Aciu tau, Ineza!

user posted image
Atsakyti
Labai grazu 4u.gif
Sauniai sugalvojai idedama senos temutes nuorada.
thumbup.gif
Atsakyti
Registruojuosi naujuose namuciuose 4u.gif .
Ineza aciu uz namucius, jie kaip visada nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2009 05 07, 17:12)
Registruojuosi naujuose namuciuose 4u.gif .
Ineza aciu uz namucius, jie kaip visada nuostabus  wub.gif



Pas tave Kristepala perpildyta dezute az ax.gif
Atsakyti
Ineza, tikrai grazu 4u.gif ir sutinku, labai patogu, kai nuoroda i senaja ideta thumbup.gif
Atsakyti
As irgi registruojuosi naujuose namuciuose, aciu Ineza 4u.gif

Kristepala sveika sugrizusi 4u.gif Saunu kad tau patvarke kiausintakius
tai reikia dabar mums labai stengtis prasmingai isnaudoti duota laika kad kuo greiciau pagauti nestuke.gif O kaip tau pecius ir korpusa nedauzo nuo duju? Mane tai tos dujos veda is proto, neimanoma apsisukti iskarto dauzo, vienintelis dalikas kuris kankina doh.gif
Na nieko cia aisku baikos, tik idomu kiek ilgai tos dujos ten sedes blush2.gif

Kazkas klause del ko man dare drilingas - man PKS, menesiniu nebuna po 6-9 men ir greiciausiai niekada nevykdavo ovuliacija. Tai padare skilutes kad ji butu bent 6-8 men per kuriuos as labai stengsiuos tapti nestuke.gif Ir ziuresim kaip seksis, jei reiks tai vel stimuliuosios nes laiko labai mazai reikia naudot visas imanomas priemones.

Siaip RKL ligoninej man visai patiko, personalas labai geras, eiti pesciom po operacijos tikrai nereikejo blink.gif as ir nenueiciau pati, nes labai juk silpna buvo. Kai atsibudau tai man skaudejo pilva tai pirma ka sakiau tai praciau nuskausminimo, tai iskarto suleido. Siaip tikrai nera labai baisu, baisiausia buvo laukti operacijos 4u.gif

Kas nepatiko ligonineje tai WC tik 2 visame aukste ir iki ju reikia pedinti per visa koridoriu. Santariskiuose pvz. kvn. palata turi po WC, o cia tik 2 kabinos visam aukstui doh.gif O isivaizduokit o daug kam gi po 2 klizmas stato doh.gif (ir man pries operacija state) Bet cia aisku irgi smulkmenos, bet toks biski nepatogus dalykelis.
Atsakyti
Noriu i musu naujuosiu namucius atnesti gelyciu, tai suteiks jaukumo ax.gif

user posted image

Kristepala tikrai dar karteli atsiprasau, kad taip drasiai ispyskinau savo diagnoze. Faktas, kad pas tave viskas kitaip ax.gif ..tiesiog nepagalvojus labai drasiai gal ispasakojau viska, ka man ir mano draugei sake daktarai.

Imk gelyte, mergyt

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2009 05 07, 19:45)
As irgi registruojuosi naujuose namuciuose, aciu Ineza  4u.gif

Kristepala sveika sugrizusi  4u.gif Saunu kad tau patvarke kiausintakius
tai reikia dabar mums labai stengtis prasmingai isnaudoti duota laika kad kuo greiciau pagauti  nestuke.gif O kaip tau pecius ir korpusa nedauzo nuo duju? Mane tai tos dujos veda is proto, neimanoma apsisukti iskarto dauzo, vienintelis dalikas kuris kankina  doh.gif
Na nieko cia aisku baikos, tik idomu kiek ilgai tos dujos ten sedes  blush2.gif

Kazkas klause del ko man dare drilingas - man PKS, menesiniu nebuna po 6-9 men ir greiciausiai niekada nevykdavo ovuliacija. Tai padare skilutes kad ji butu bent 6-8 men per kuriuos as labai stengsiuos tapti  nestuke.gif Ir ziuresim kaip seksis, jei reiks tai vel stimuliuosios nes laiko labai mazai reikia naudot visas imanomas priemones.

Siaip RKL ligoninej man visai patiko, personalas labai geras, eiti pesciom po operacijos tikrai nereikejo  blink.gif as ir nenueiciau pati, nes labai juk silpna buvo. Kai atsibudau tai man skaudejo pilva tai pirma ka sakiau tai praciau nuskausminimo, tai iskarto suleido. Siaip tikrai nera labai baisu, baisiausia buvo laukti operacijos  4u.gif

Kas nepatiko ligonineje tai WC tik 2 visame aukste ir iki ju reikia pedinti per visa koridoriu. Santariskiuose pvz. kvn. palata turi po WC, o cia tik 2 kabinos visam aukstui  doh.gif O isivaizduokit o daug kam gi po 2 klizmas stato doh.gif (ir man pries operacija state) Bet cia aisku irgi smulkmenos, bet toks biski nepatogus dalykelis.

Skaudejo vakar ir man mentis, spranda ir po sonkauliais, bet sesutes pastoviai leisdavo nuskausminamuosius. Siandien pirma diena kaip be vaistu, tai visai normaliai, gal tik truputi strenas raizo. Ar tau pyle ta geli i pilva? man tai dar reikejo ir visas laselines bei antibijotikus susipirkti...zodziu operacija kainavo nemazus pinigelius doh.gif bet ko tik nepadarysi wub.gif
Papildyta:
Skorpione20 man tikrai nera del ko pykti schmoll.gif . Tik prasiau, kad negasdintum kitu merginu savo diagnozem ir, kad man neirodinetum kazko savo...nes nesupyk, bet as tikiu tik savo gydytoju mirksiukas.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2009 05 07, 19:26)
Skaudejo vakar ir man mentis, spranda ir po sonkauliais, bet sesutes pastoviai leisdavo nuskausminamuosius. Siandien pirma diena kaip be vaistu, tai visai normaliai, gal tik truputi strenas raizo. Ar tau pyle ta geli i pilva? man tai dar reikejo ir visas laselines bei antibijotikus susipirkti...zodziu operacija kainavo nemazus pinigelius doh.gif  bet ko tik nepadarysi  wub.gif
Papildyta:
Skorpione20 man tikrai nera del ko pykti schmoll.gif . Tik prasiau, kad negasdintum kitu merginu savo diagnozem ir, kad man neirodinetum kazko savo...nes nesupyk, bet as tikiu tik savo gydytoju mirksiukas.gif
4u.gif


Saunu! As neturiu del ko pykti. smile.gif Pas mane gal sunkesne stadija tiesiog. Jei tau patvarke kiausintakius, vadinasi reikia laukti gandriuku dabar thumbup.gif
Atsakyti
Labai dziugu, kad Jums patiko.. blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineza @ 2009 05 07, 20:45)
Labai dziugu, kad Jums patiko.. blush2.gif  thumbup.gif


Tu gi pas mus namuciu kureja ir virusiuku dalintoja ax.gif
Jau eisiu ilsetis, kazkaip pavargusi jauciuosi...
Labanaktukas visoms

user posted image
Atsakyti