Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukas MAMAI

braižas yra viena, vienodumas - visai kas kitą. čia kaip žanė parašė - pikasą atpažintų, bet jei jo pusė paveikslų būtų panašūs ar būtų jis laikomas tokiu geru dailininku? jei jums vienodumas yra thumbup.gif, puiku, bet man tai schmoll.gif , nes mėgstu originalumą ir fantazijos buvimą. čia aišku tik mano nuomonė, nebūtina iškart galvos kratyti, tiesiog turėkite savo.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 05 10, 12:03)
oj ne, aš to nenorėčiau. man patinka kai vertinamas originalumas, o kai visi darbai vienodi ir vienodai apdirbti bei dėl to atpažįstami - nenorėčiau schmoll.gif kad ir puikiausio kūrėjo darbų monotoniškai manau nėra gerai, nes rodo fantazijos trūkumą. tai tokia ten ir kūrybą. kas juk iš to kad da vinčis būtų nutapęs 30 monų lizų rolleyes.gif aišku čia tik mano nuomonė, jei kam įvertinimas kad jo darbai atpažįstami nes visi panašūs ir vienodai apdirbti - puiku smile.gif
o dėl to nieko keisto pritariu smile.gif


Na, tai tokiu atveju persasi isvada, kad J.S.Bachas, Mocartas, Bethovenas buvo ziauriai nuobodus ir be fantazijos. Kas, bent 6-7 metus lanke muzikos mokykla, neabejoju, kad po pirmos kurinio minutes gali atskirti siuos kompozitorius....

Tas pats su Vangeliu, DM, Colinsu ir kitais muzikantais..
O kaip dailininke Sigute Ach? Irgi vienoda?
Tuos pvz galima butu vardinti be galo....
Tiesiog, nesuprantu tavo minties.... unsure.gif Rimtai....
Siaip tai tikras kurejas visada turi savita, SAVO stiliu, jis nesiblasko, nes atranda save vienoje srityje, stiliuje... Nebuna geru universalu schmoll.gif jie tada tiesiog lieka vidutinybemis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojus. 4u.gif
Laukiame panašaus kūrybingo konkurso Tėvo dienai hihihi.gif
Atsakyti
Nugalėtojoms po user posted image Nuotraukos labai šaunios ir vertos laimėjimo mirksiukas.gif

Na ir dėkui už mumis balsavusius smile.gif

Pasigendu konkursuose senosios dalyvės c-girl ... Kur dingai ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 10 gegužės 2009 - 17:24
Sveikinu Noelle, labai norejau, kad tas atvirukas laimetu 4u.gif Saunus darbas! smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai prizininkams!
Didelis dekui visoms balsavusioms uz manaji atviruka-arklius,kuriuos kaip tik iamzinau ruosiantis mamos dienai.
Atsakyti
QUOTE(Noelle @ 2009 05 10, 09:54)
Ačiū balsavusiems už mano atvirlaiškį. Ir už sveikinimus.
Kūriau pati, ne tėtukas. Kadangi paskutiniu metu žaviuosi postcrossingu ir išsiunčiu labai daug atvirlaiškių, tai ir gimė tokia idėja  smile.gif

Nuostabus atvirukas! Mano "favorite" ax.gif SVEIKINU 4u.gif

QUOTE(kristina-buziene @ 2009 05 10, 17:16)
Pasigendu konkursuose senosios dalyvės c-girl ... Kur dingai ?  g.gif

Niekur nedingau...stebiu, skaitau, balsuoju ax.gif
............isejau i pensija lotuliukas.gif Tik gal dar ne su visam...paziuresim cool.gif biggrin.gif 4u.gif


Sveikinu visas prizininkes 4u.gif Ir pupeliuka sveikinu, kad ir ne prizinej vietoj, bet atvirukas ir nuotrauka nuostabus wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(AJ. @ 2009 05 10, 18:29)
Didelis dekui visoms balsavusioms uz manaji atviruka-arklius,kuriuos kaip tik iamzinau ruosiantis mamos dienai.

Patiko ir man tie arkliukai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c-girl: 10 gegužės 2009 - 19:14
QUOTE(Amiletta @ 2009 05 10, 12:40)
Aha, mano... wub.gif Atvirukas labai toks megėjiškas, todėl tokie skeptikų pasisakymai prilygo komplimentui. lotuliukas.gif
Na va, kai konkursas baigėsi, tai ir avatarą galiu savo seną užsidėti. rolleyes.gif

šiaip šaunus darbas, tikrai kaip internetinis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2009 05 10, 01:22)

Vat dabar atsakysiu Marijai, jei ji dar skaitys čia - labai malonu, kad taip likau įvertinta, kad neva nuotrauka nelabai gali būti dalyvės mirksiukas.gif Nuotrauka mano, vaikis mano, ir tos gėlės triratuke dabar žydi pas mane balkone tongue.gif


Tik nereikia įsižeisti 4u.gif Triratukas įdomus pasirodė, ir foto labai meniška. Todėl, jei ir skaitėte mano pamąstymus, tai turėjo būti kaip komplimentas už gražią, kitokią, kokybišką foto 4u.gif
Atsakyti
aciu mergaites ,kurios atidavet savo balsiukus uz mano sunelio daryta atviruka mamos dienai.man jis pats paciausias biggrin.gif mano berniuko rankelem sukurtas,as tik remeli uzdejau smile.gif jis tikrai darytas is sirdies ir su meile.... smile.gif
SVEIKINU NUGALETOJAS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 05 10, 23:00)
aciu mergaites ,kurios atidavet savo balsiukus uz mano sunelio daryta atviruka mamos dienai.man jis pats paciausias biggrin.gif mano berniuko rankelem sukurtas,as tik remeli uzdejau smile.gif jis tikrai darytas is sirdies ir su meile.... smile.gif
SVEIKINU NUGALETOJAS 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Labai gražus atvirukas. wub.gif Ir vienintelis darytas vaiko. Toks atvirukas mamai pats mieliausias.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 05 10, 21:00)
aciu mergaites ,kurios atidavet savo balsiukus uz mano sunelio daryta atviruka mamos dienai.man jis pats paciausias biggrin.gif mano berniuko rankelem sukurtas,as tik remeli uzdejau smile.gif jis tikrai darytas is sirdies ir su meile.... smile.gif

labai mielas atvirukas 4u.gif vienas iš mano favoritų.
Atsakyti