Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnai: darželis-mokykla Ramunėlė

Sveikos mamytes, gal kieno nors mazius ar maze lanko, o gal ruosiasi lankyt si darzeli? mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai pries 4 metus atsikraustem i Zirmunus, apejau visus netoliese esancius darzelius. Sis darzelis mums buvo arciausiai, taciau minties ten vesti savo mergina atsisakiau. Pirmiausiai, teritorija yra nerealiai nesutvarkyta ir nyki, kas vakaras jaunimelis ten baliukus kelia ir po saves daug ko palieka. Antra, is sio darzelio teritorijos pastoviai girdisi vaiku verkimas ir aukletoju suksniai. Siandien sedejau prie darzelio tvoros esanciu suoliuku (ale krepsinio aikstele). Ten kaip tik "ganesi" rusakalbiu 2-3 metu vaikuciu grupele. Aukletojos (35-40 metu moteriskes, viena putli zema tamsiais trumpais plaukais, kita auksta su ilga i uodega surista kasa) ant tu mazuliu reke del menkniekiu. Pati maciau, kaip kitus paemusios purte. Gasdino juos "baisiais sunimis", kurie , atseit buvo uz tvoros. Kai koks nors vaikutis verkdamas prieidavo ir bandydavo jas paimti uz ranku, jos ji atstumdavo. Stovejau be zado. Jos apsiramino tik pamaciusios, kad jas stebiu. Ir dar, ir verkiantiem, ir sloguojantiem vaikam nosys buvo valomos viena nosine. Tikriausiai buciau ir pamirsusi si ivyki, jei nebuciau pamaciusi tavo klausimo. Jei tik yra galimybe, nevesk ten savo vaiko. Bandyk isiprasyti i "Ruta".
Atsakyti
QUOTE(batuta @ 2005 09 07, 21:12)
Kai pries 4 metus atsikraustem i Zirmunus, apejau visus netoliese esancius darzelius. Sis darzelis mums buvo arciausiai, taciau minties ten vesti savo mergina atsisakiau. Pirmiausiai, teritorija yra nerealiai nesutvarkyta ir nyki, kas vakaras jaunimelis ten baliukus kelia ir po saves daug ko palieka. Antra, is sio darzelio teritorijos pastoviai girdisi vaiku verkimas ir aukletoju suksniai. Siandien sedejau prie darzelio tvoros esanciu suoliuku (ale krepsinio aikstele). Ten kaip tik "ganesi" rusakalbiu  2-3 metu vaikuciu grupele. Aukletojos (35-40 metu moteriskes, viena putli zema tamsiais trumpais plaukais, kita auksta su ilga i uodega surista kasa) ant tu mazuliu reke del menkniekiu. Pati maciau, kaip kitus paemusios purte. Gasdino juos "baisiais sunimis",  kurie , atseit buvo uz tvoros. Kai koks nors vaikutis verkdamas prieidavo ir bandydavo jas paimti uz ranku, jos ji atstumdavo. Stovejau be zado. Jos apsiramino tik pamaciusios, kad jas stebiu. Ir dar, ir verkiantiem, ir sloguojantiem vaikam nosys buvo valomos viena nosine. Tikriausiai buciau ir pamirsusi si ivyki, jei nebuciau pamaciusi tavo klausimo. Jei tik yra galimybe, nevesk ten savo vaiko. Bandyk isiprasyti i "Ruta".

Aciu uz pagalba...bet mano gera drauge jau nuo pat mazens vede ir tebeveda savo maziu jau kelis metus i ten ir viskas tvarkoj, palyginus su kitais darzeliais kuriuose buvo vaikas maziausiai sirgo...manau priklausomai nuo aukletoju ten viskas yra...o rusu vaikuciai laksto ten atskirai nuo lietuviuku...nuo spalio drauge ves savo antra berna ir mes i ta grupe kartu veisim, o aukletoja bus ta kuri ir pirmesniajam daruges bicui buvo...tiesioig galvojau gal kartu dar su kuom busiu ir pan... smile.gif aciu dar kart uz rupesti ax.gif
Atsakyti
Sveiki. perskaiciau CHIKITOS zinute ir man pasidare pikta - kiek pasaulije yra "geru" zmoniu, kurie visada buna nepatenkinti, viada stengesi "padeti", visada turi savo nuomone ir visada laiku sedi ant suoliuko wink.gif ir stebi kaip, vat,kiti..... "negeri"...
Jau 3 metus mano vaikas vaikschioja i ta darzeli ir ash labai patenkinta aptarnavimo personalu, mano dukra labai gerai paruose mokyklai,ten labai skaniai maitina, priziuri vaikus, visada linksmos shventes ir niekas neima tiek pinigu "dovanai" kaip kitur. Antra savo vaika nusprendziau irgi vesti i ta darzeli. Aciu, "Ramunele"!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutaam: 04 spalio 2005 - 22:29
QUOTE(rutaam @ 2005 10 04, 22:28)
Sveiki. perskaiciau  CHIKITOS zinute ir man pasidare pikta - kiek pasaulije yra "geru" zmoniu, kurie visada buna nepatenkinti, viada stengesi "padeti", visada turi savo nuomone ir visada laiku sedi ant suoliuko wink.gif ir stebi kaip, vat,kiti..... "negeri"...
Jau 3 metus mano vaikas vaikschioja i ta darzeli ir ash labai patenkinta aptarnavimo personalu, mano dukra labai gerai paruose mokyklai,ten labai skaniai maitina, priziuri vaikus, visada linksmos shventes ir niekas neima tiek pinigu "dovanai" kaip kitur. Antra savo vaika nusprendziau irgi vesti i ta darzeli. Aciu, "Ramunele"!!!

laba, nzn kuri mano zinute papiktino tave, bet siaip gal nesupratai arba as nelabai vykusiai issireiskiau...mano atsiliepimai yra geri apie si noustabu, paprasta ir visaip kitaip gera, darzeli, bet siaip norejau isgirst kitu nuomone ir apskritai suzinot gal koki drauga ar drauge maniskis tures nuo spalio, taip jau kita sav. zadu vest savo berna...tu minejai, kad savo antra irgi vesi...tai va gal kada ir susimatysim smile.gif

Atsakyti
QUOTE(chikita @ 2005 10 24, 22:25)
Nu va jau mano mazas keliauja i lopseli... smile.gif ir visai gerai... ir jam ten patinka ir aukletoja sako, kad geras vaikas... smile.gif labai saunu, bent jau kolkas... g.gif

o kiek grupeje vaiku? i puoduka taviskis jau prasosi ar aukletojos moko?Koks rezimas ten pas juos?
Atsakyti
QUOTE(u.o.g.y.t.e @ 2005 10 25, 10:18)
o kiek grupeje vaiku? i puoduka taviskis jau prasosi ar aukletojos moko?Koks rezimas ten pas juos?

Jei vaikas pratinamas sest ant puodo tai ir sodins, jei nepratinamas tevu, tai darzely pratins. grupej, ivairiai, bet dazniausiai tenka matyt kokiu 10 vaiku. 8.30-9.00 Pusryciai, 11.45 Pietus, po ju pietu miegas iki 15.00, 16.00 Vakariene. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, tai ar kas vedate savo vaikiukus į šį darzelį? Norečiau sužinoti jusų įspudžius apie darželį, aplinka ir aukletojas.
Atsakyti
QUOTE(Regina _35 @ 2006 01 07, 16:29)
Sveikos, tai ar kas vedate savo vaikiukus į šį darzelį? Norečiau sužinoti jusų įspudžius apie darželį, aplinka ir aukletojas.

Sveika as galiu tai vamano vaikui ten patinka, daug idomiu zaislu tikrai yra ka veikti maziams valgyt gerai ir skaniai duoda, sodina ant puodo, aukletojos geros ir labai malonios visada atraportuoja ka vaikas veike kaip valge kaip miegojo ar sedejo ant puodo ir pan. taip apt pasako kaip jos su jais elgesi tai l. geraines kai vaikas dar pats negali pasakyti tai...aplinka grupese gera ir siaip viduj tik isore gal nelabai bet tai manes neatbaide vesti ten vaiko. Daznai buna lauke. ir siaip tiek direktore tiek pavaduotoja taip pat visad su sypsena buna jei tenka susitikt. ten buna visokios muzikos pamokeles, net mano mazas 1.6m jau koks menuo vaiksto i jas, didesniem yra rytines manksteles...zodziu tvu, tvu, tvu as kolkas patenkinta, joulab kad mano mazas jau moka pats suaksteli nulaikyt ir valgyt trupuiti, sedas noriai ant puodo ir prasos, renktis bei batus jau taip pat moka...na aisku ne taip kaip suauge bet jau pradzia...ir viso to ismoko vos per 3 men.! 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chikita @ 2006 01 13, 01:53)
Sveika as galiu tai vamano vaikui ten patinka, daug idomiu zaislu tikrai yra ka veikti maziams valgyt gerai ir skaniai duoda, sodina ant puodo, aukletojos geros ir labai malonios visada atraportuoja ka vaikas veike kaip valge kaip miegojo ar sedejo ant puodo ir pan. taip apt pasako kaip jos su jais elgesi tai l. geraines kai vaikas dar pats negali pasakyti tai...aplinka grupese gera ir siaip viduj tik isore gal nelabai bet tai manes neatbaide vesti ten vaiko. Daznai buna lauke. ir siaip tiek direktore tiek pavaduotoja taip pat visad su sypsena buna jei tenka susitikt. ten buna visokios muzikos pamokeles, net mano mazas 1.6m jau koks menuo vaiksto i jas, didesniem yra rytines manksteles...zodziu tvu, tvu, tvu as kolkas patenkinta, joulab kad mano mazas jau moka pats suaksteli nulaikyt ir valgyt trupuiti, sedas noriai ant puodo ir prasos, renktis bei batus jau taip pat moka...na aisku ne taip kaip suauge bet jau pradzia...ir viso to ismoko vos per 3 men.!  4u.gif  biggrin.gif

Labas norėčiau pasidomet, ar grupese labai daug vaikučių buna? Na ar neperpilditos grupes?
Atsakyti
laba.koks menesinis mokestis i si darzeli blush2.gif
Atsakyti
[quote=rasulkadz,2006 01 13, 20:19]
laba.koks menesinis mokestis i si darzeli blush2.gif
o tai ka dar ir skirtingi mokesčiai buna? Man atrodo kad visur vienodai. g.gif
Atsakyti